Starostlivosť o kožu

10 domácich liekov na vyliečenie tmavých škvŕn na koži

10 domácich liekov na vyliečenie tmavých škvŕn na koži

My všetci sú oboznámení so situáciou, kedy obrovský pupienok nábožensky sa objaví na našej tvári, keď môžeme najmenej dovoliť mať. Aj keby nejakým zázrakom lieči za pár dní, ponecháva škaredú jazvu, ktorá trvá niekoľko dní, ak nie mesiace liečiť. Aj keď nie je nič, čo môže robiť to ísť za okamih, môžete určite vyskúšať niekoľko jednoduchých domáce opravné prostriedky na tmavé škvrny na koži na urýchlenie hojenia.

Domáce lieky na čierne škvrny na koži

Tu je návod, ako odstrániť čierne škvrny na koži a tvár:

Náprava 1:

Najúčinnejšia škvŕn techniky je mix lyžičku medu 4 - 5 kvapiek citrónovej šťavy. Môžete tiež pridať niekoľko prameňov šafranu k nemu. Naneste ju na postihnuté miesta a umyte po 20 minútach. Citrón a med fungujú ako prirodzený bieliace prostriedky. Med tiež dodáva vlhkosť. Postupom času to bude ako tú čiernu škvrnu na koži nikdy nestalo sa na Vás!

load...

Náprava 2:

Zmiešajte 2 lyžice paradajkovej šťavy 4 lyžice cmaru a aplikovať ju na tmavé škvrny na koži. Lykopén v paradajkách je silné osvetlenie činidlo, ktoré v priebehu času znižuje intenzitu mieste a potom ju odstráni úplne.

Náprava 3:

Pasta zo santalového dreva prášku a ruže voda nielen zosvetlenie škvŕn, ale tiež čistí a osviežuje mastnú pleť. Tento balík je prínosom, ak máte mastnú pleť, ktorá je náchylná k pupienkov!

load...

Náprava 4:

Zmiešajte 3 polievkové lyžice ovsených vločiek, 1 lyžicu medu a 2 lyžice mlieka a použiť ju ako tvárové masky. Ovsené vločky je prírodný exfoliačný činidlo, ktoré odstráni odumreté bunky, budú med, aby sa vaša pleť vláčnu a zároveň mlieko dodá slávnu žiara na koži!

  [Čítajte: Efektívna Skin škvrny Liečba]

Náprava 5:

Kyslé mlieko, smotanu a med zmiešané dohromady funguje veľmi dobre na tmavých škvŕn na koži ako kyselina mliečna urýchľuje proces hojenia. Kyselina mliečna je tiež dobre známe, že odľahčiť stopy po zozadu pupienok a obsahu vlhkosti spolu s antibakteriálnymi vlastnosťami v mede zlepší stav pleti cez všetky.

Náprava 6:

Olivový olej, na rozdiel od pridávanie chuť do šalátov, tiež lieči škvrny. Naneste na postihnuté miesta pred spaním a umyte druhý deň. Olivový olej dodáva vlhkosť a ale keď sa vmasíruje do pokožky a odišiel na dobu 15 až 20 minút, je ľahšie vydrhnúť pokožku a odstráni odumreté bunky.

Náprava 7:

Vitamín E olej je účinný ako redukčné liečba celú noc mieste. Vitamín E spolu s tým, že zvlhčovač má tiež antioxidačný účinok, ktorý obrubníkov voľných radikálov účinok na kožu, ktorá má za následok starnutie a tmavými škvrnami.

Náprava 8:

Príroda je veľmi vlastné aloe vera dreň robí divy na koži.

Náprava 9:

Zmiešajte sušená pomarančová a citrónová kôra prášok s ružovou vodou a aplikovať pastu na čierne škvrny na koži. Kyselina citrónová v ňom bude pracovať svoje kúzlo na koži!

Náprava 10:

Nastrúhajte uhorku a vytlačiť jeho šťavu a pridať ju do tvaroh na prírodné bielidlo.

Tieto zložky nebude vaša škvrny ako zázrakom zmizne za jeden deň. Avšak pravidelná aplikácia bude nielen liečiť škvrny rýchlejší, ale aj zlepšiť celkovú štruktúru pokožky.

Ešte zanechajte nám komentár, ak viete o nejakej iné účinné riešenie pre čierne škvrny na koži!

load...