Starostlivosť o kožu

9 úžasných prínosov kyseliny hyalurónovej pre starostlivosť o pokožku

9 úžasných prínosov kyseliny hyalurónovej pre starostlivosť o pokožku

Urobte si prechádzku cez akékoľvek krásy ostrova. Čo vidíš? Radu a radu produktov obstarávať na potreby pre starostlivosť o pleť každého jedinca. Lesk na pery, očné tiene hydratačný, čo si len spomeniete, a je to tu! Ale to, čo je spoločný faktor, ktorý spája všetky tieto produkty spolu? No, všetci obsahujú kyselinu hyalurónovú! Kyselina hyalurónová je prirodzene sa vyskytujúci plumping a hydratačná látka v tele, ktorá sa používa v hydratačné, mydlo, a make-up a tiež ako injekčné výplne. Je to látka, ktorá zmäkčuje a slivky pokožku.

Je verejným tajomstvom, že kozmetický priemysel má rád dobré Buzz slovo, a keď zistí, novú zložku, ktorá verejnosť reaguje; No, môžete si byť istí, že každý produkt bude obsahovať stopy tejto takzvanej, magické 'zložky! Takže nie je divu, vidieť produkty pre starostlivosť o pleť s kyselinou hyalurónovou.

Čo je kyselina hyalurónová?

Kyselina hyalurónová je nesulfátovaný glykosaminoglykán, ktorý je distribuovaný v celom tele v epitelovej, spojivového a nervových tkanív. To je jeden z hlavných zložiek extracelulárnej matrice a významne prispieva k migrácii a proliferáciu buniek. Priemerný človek má približne 15 gramov kyseliny hyalurónovej v tele; z ktorých jedna tretina je použitý a nahradí denne.

load...

Vrstvy kože sú podporované zospodu stĺpy vlákien vyrobených prevažne z kolagénu. Táto sieť vlákien tvorí molekulárnu špongiu známy ako spojivového tkaniva. Kyselina hyalurónová je viskózna, mazľavý látka, ktorá pomáha pri mazaní kĺbov a udržať si svoj tvar. Používa sa ako injekcií, pretože sa prirodzene vyskytuje v našej koži.

Kyselina hyalurónová pre starostlivosť o pleť:

Tieto priestory vnútri huby sú vyplnené zloženie vody, komplexov, bielkovín a kyselinu hyalurónovú. Tento komplex prepravuje dôležité živiny z krvného riečiska cez kapilár v koži. Kyselina hyalurónová priťahuje a zadržiava vodu, ktorá slivky kožu s cieľom znížiť viditeľné linky a vrásky.

To má mnoho prospešných vlastností, ktoré pomáha pri:

 1. Obrubníky predčasné vrásky.
 2. Zvyšujúce hydratáciu.
 3. Zvýšenie pružnosti pokožky.
 4. Udržať pokožku hladkú a vlhké.
 5. Zvýšenie elasticity kože.
 6. Výživné zdravá koža.
 7. Podpore rastu buniek.
 8. Podporujúce zdravšie kĺby.
 9. Propagáciu pevnejšie tón pleti.

Namiesto skrášľovania pleti zvonku, prečo to skrášliť naruby? Piť 8 až 10 pohárov vody denne pomôže udržať pleť dobre hydratovaná a vyživená. Kyselina hyalurónová je jednou z hlavných komponentov pre zadržiavanie vlhkosti a hydratáciu a je potrebné piť veľa vody na doplnenie na znižujúce sa zásoby kyseliny hyalurónovej v tele. Našťastie môžete zlepšiť absorpciu kyseliny hyalurónovej tým, že lacný, prírodný doplnok stravy. A bonus: pomáha pri podpore a presadzovaní zdravé kĺby!

load...

Nežiaduce účinky kyseliny hyalurónovej:

Hoci výhody kyseliny hyalurónovej v starostlivosti o pleť sú početné, ale má aj niektoré nežiaduce účinky, ktoré by nemali byť prehliadnuté. Niektoré z nežiaducich účinkov vstrekovania kyseliny hyalurónovej sú nasledovné:

 1. Modriny,
 2. Začervenanie kože,
 3. Bolesť,
 4. Svrbenie,
 5. Opuch,
 6. Alergické reakcie,
 7. Nekróza, to znamená, že smrť tkanív,
 8. Akné.

Aj keď existuje mnoho štúdií o injekčné formy hyalurónovej kyseliny do pleťovými a kolenného kĺbu, nie sú k dispozícii žiadne ľudské pokusy hodnotiace výhody kyseliny hyalurónovej. Môžete minúť stovky či dokonca tisíce rupií ročne na aktuálne hydratačné, ktoré pomáhajú v zmäkčenie vašu pokožku.

Ale ak si naozaj chcete, aby vaša pleť vlhkosť, ktorú potrebuje, aby sa minimalizovalo vrások a stareckých škvŕn, zachovať pružnosť a posilniť kolagén, je to dobrý nápad, aby posilnili svoje hladiny kyseliny hyalurónovej. Aj keď to nie je preukázané, že nemá zmysel, že prírodná látka, ako je kyselina hyalurónová mohlo pomoct. Ak udržuje krásnu a zdravú pleť je pre vás dôležité, potom by ste mali určite dať Kyselina hyalurónová vyskúšať!

load...