Starostlivosť o kožu

Najlepšie laky na pleť Lakme - naše top 10

Najlepšie laky na pleť Lakme - naše top 10

Lakmat má telové mlieka pre každý typ pleti, ako sú suché, mastnú a normálnu pleť. Pomáhajú udržať vašu pokožku hodvábne jemná, pružná a hladká. Telové mlieka sú nutnosťou pre každodenné použitie a to najmä v chladnom počasí pre vyživovaná a upokojuje pokožku.

Dobrý telové mlieko, musí mať niekoľko takých kvalít:

  • Hydratačný
  • Dobrá textúra
  • Ľahko splynúť

Tento článok vám pomôže nájsť najvhodnejšieho Lakmat telové mlieko pre váš typ pleti.

load...

Tu je 10 najlepších Lakmat telové mlieka pre vás z čoho vyberať

1. Lakmat Ovocie Vlhkosť Peach Mlieko hydratačné:

Lakmat ovocie Vlhkosť Peach Mlieko hydratačný obsahuje zmes zdravých broskýň, 7 hydratačnými prísadami, 3 základné vitamíny, 3 antioxidanty a 2 AHA. Sú vyrobené s výživnou technológiou vlhkosti, ktorá pomáha implantovať každý Derma-bunky s vlhkosťou do 12-dlhé hodiny. To je vaša pleť vyživená a mladý. Dodáva sa v krásnej ružovej fľaše a obsahuje dobroty broskýň v mliečneho krému. Je to ľahké, rýchle Absorpčné, hydratuje a nemastná. Je možné, aby sa vaša pleť od sucha po dobu 3 - 4 hodiny.

Odporúča sa pre: Veľmi suchú pleť pre všetky typy pleti

Cena: Rs.230

2. Lakmat Honey & Avocado Winter Care Lotion:

Lakmat Fruit Vlhkosť Winter Care Lotion (Honey & Avocado) má atraktívnu broskyňový oranžovej krivky fľašu. Štruktúra tejto mlieko je stredná a má ovocnú vôňu. To je príliš ľahká pre suchú pleť v chladnej zimy. To dostane ľahko vstrebáva do pokožky a zanecháva ju jemnú a hebkú.

load...

Odporúča sa pre: normálnu až mastnú pleť

Cena: 230 Rs za 200ml

3. Lakmat Perfect Radiance Day Lotion:

Lakmat Perfect Radiance Day Lotion obsahuje SPF 15 a poskytuje okamžitý spravodlivé lesk na koži, bez toho by to mastná. To má veľmi hladký, husté a krémovú textúru. To môže dokonca pomôcť skryť niektoré škvrny na tvári alebo tele.

Odporúča sa pre: Normal až mastnú pleť

Cena: Rs. 225 pre 30ml

4. Lakmat Peach a Plum Daily Glow Lotion:

Lakmat Fruit Vlhkosť Peach a Plum denný krém žiara prichádza v bielej fľaši atraktívnej perlové. Farba krém je ľahké broskyňa. To dostane veľmi ľahko vstrebáva do pokožky a má pretrvávajúce vôňa, ktorá zostáva po celý deň. Hydratačný účinok je priemerná. Avšak, to nie je vhodné použiť na aknóznu a mastnú pleť.

Odporúča sa pre: normálnu až suchú pleť

Cena: Rs.79 pre 60ml

5. Lakmat Sun Expert + UV krém SPF 30 PA ++ - mastnú pleť:

To je špeciálne vyvinutý pre mastnú pleť pre ochranu pred UVA a UVB žiarenia, ktoré dáva spravodlivejšie a žiariaca pleť. Obsahujú uhorky a citrónová tráva výťažky pre zosvetlenie pokožky a vitamín B3 pre zosvetlenie pleti. Farba krému je ružovo-biela. Mlieko je ľahký a ľahko splynie.

Odporúča sa pre: suchú a normálnu pleť.

Cena: Rs. R 180 na 50ml

6. Lakmat Sun Expert Spravodlivosť + UV krém SPF 24 PA ++

Lakmat Sun expert Férovosť opaľovací krém s SPF 24 PA ++ obsahuje uhorka a citrónová tráva extraktov. Je veľmi dlhotrvajúca vôňa. To dostane ľahko vstrebáva do pokožky a nevedie k opaľuje alebo breakouts.

Odporúča sa pre: Letná sezóna

Cena: Rs.180

7. Lakmat Sun Expert + UV krém SPF 50 PA +++:

Lakmat Sun Expert Uhorka Lemongrass SPF50 PA +++ má veľmi dobrú a krémovú textúru, ale neznamená, že vaša pokožka cíti mastný alebo olejnatý. Je veľmi ľahký a pomáha pokožku pred opaľovanie. Vôňa je citrusy a zostáva po celý deň. Nerobia you mastný film alebo suché a je možné nosiť po celý deň.

Odporúča sa pre: normálnu až suchú pleť

Cena: 350 Rs za 30ml

8. Lakmat Sun Expert Spravodlivosť + UV krém SPF 30 PA ++ (normálnu až suchú pleť):

Tento krém je tenký, ľahký a pomáha zbaviť sa pálením. To má krémovú textúru pre jednoduchú aplikáciu. To vám pomôže zostať svieži s jemnou osviežujúci uhorkovú vôňu. Lakmat Sun Expert Sun Screen SPF 50 PA +++ má vysoký obsah SPF, ale to neznamená, že váš tvár mastná alebo lesklý.

Odporúča sa pre: Veľmi suchá koža na normálnu pleť

Cena: Rs.200 pre 50ml

9. Lakmat Fruit Vlhkosť Peach a Plum Daily Glow hydratačný krém s opaľovacie krémy:

Pomáhajú zvýšiť prirodzený vzhľad pleti a chráni pokožku pred slnkom. Obsahuje dobrotu broskyne a slivky zmäkčiť pokožku a dodáva žiarivý lesk. Pomáhajú aj v boji proti vráskam, suchosť a poškodenie slnkom. Má úžasnú silnú arómu broskyne a slivky. Štruktúra tejto krém je ľahký a rýchlo vstrebáva, bez toho aby museli opustiť svoju kožu mastný alebo olejnatý a nespôsobuje vypuknúť.

Odporúča sa pre: kombinácia kože

Cena: Rs.210 na 200 ml.

10. Lakmat Fruit Vlhkosť Honey & Avocado Winter Perfect Day Lotion s SPF:

Lakmat Fruit Vlhkosť Honey & Avocado Winter Perfect Day Lotion obsahuje SPF 9 pre ochranu pred zimným slnkom. Tento krém je hydratačný, ľahká, ľahko sa šíri a neumožňuje pokožke pocit sucha alebo natiahnuté. Má mierne broskyňový arómu. Nespôsobuje prestávke outs alebo akékoľvek iné podráždenie kože.

Odporúča sa pre: suché až normálnu pleť

Cena: Rs.150

Toto je zoznam tých najlepších Lakmat pleťové mlieka na trhu! Vybrať ten, ktorý bude vyhovovať kožu a vy môžete nechať všetky svoje suchú kožu problémy za sebou navždy.

load...