Starostlivosť o kožu

5 úžasných prínosov červeného vína na ochranu proti starnutiu

5 úžasných prínosov červeného vína na ochranu proti starnutiu

Majú vrásky a starecké škvrny na tvári vás zarmútiť? Boli ste na konštantnej hľadá, že mágia nápoj, ktorý môže spomaliť proces starnutia a dá vám veľkú dávku mladosti? Potom sa vaše čakanie je konečne za nami. Vzhľadom k tomu, červené víno vám môže dať to, čo presne chcete.

V posledných štúdií bolo odhalené, že červené víno môže spomaliť starnutie. To je dobrá správa pre vás, ak máte radi červené víno. Prehľadali médiá a zistíte vedecké správy naznačujúce výhody vína pre váš vzhľad a pohody. Tak, teraz si môžete zvýšiť prípitok na mladistvý šarm navždy!

Ako Red Wine pracuje pre proti starnutiu?

Červené víno je bohaté na antioxidanty. Tieto antioxidanty ísť dlhú cestu v ničiť škodlivé voľné radikály v tele. Zázrak, tu je Resveratrol. To je antioxidant, ktorý patrí do skupiny zvanej polyfenoly. Stimuluje Sirtuin, enzýmu, známe, že podporujú opravu DNA a regeneráciu buniek.

load...

Koncentrácia resveratrolu je pomerne vysoká v červenom víne. Je zodpovedný za červenú farbu vína a pomáha zastaviť prvé známky starnutia rovnako. Aktívne sa našiel v semená, stonky a šupky hrozna, ktoré sa používajú na výrobu červeného vína. Hoci existuje niekoľko Resveratrol doplnkov tam na trhu, ich udržateľnosť je pochybná.

Výhody červeného vína U proti starnutiu:

Znovu a znovu, bolo preukázané, že víno pomáha odvrátiť proces starnutia. To má svoje výhody, ktoré budú nejakým spôsobom ukazujú na koži. Niektoré z výhod červeného vína, sú nasledujúce:

  1. Červené víno je vaša pleť žiara a vyžarovať mladistvú krásu.
  2. Znižuje riziko vzniku prekanceróznych kožných lézií.
  3. Znižuje pravdepodobnosť cukrovky a Alzheimerovej choroby.
  4. Udržuje svoju silu mozgu intaktné aj počas starobe.
  5. Výhody arteriálna funkcie vo vašom tele.

Koľko Červené víno by sa mali prijať?

Mali by ste mať 200 - 300 mg denne vína spomaliť starnutie. To znamená, že vedci odporúčajú denný príjem jednej alebo dvoch malých pohárov červeného vína o objeme 125 ml. Avšak, je potrebné obmedziť pokušeniu a držať sa toho veľa iba. Piť viac vína, než je odporúčané, môže byť škodlivé pre vaše zdravie a kožu. Takže buďte opatrní!

load...

Red Wine lepšie ako biele víno?

Áno, červené víno je lepšie než biele víno, pokiaľ ide o spomalenie procesu starnutia. Štúdia tvrdí, že odrody, ako bieleho vína majú menšiu koncentráciu resveratrolu. Okrem toho spôsob, akým sú hrozno pestované pre toto víno vždy rozlišuje ich chuť ako taký. Ale tu, nezabudnite zahrnúť tradičné vína vo vašej strave. Tieto vína sú vyrobené z hrozna fermentovaného po dobu dlhšiu ako 3 týždne spolu s ich kože a semená. Týmto spôsobom by získať maximálne množstvo prokyanidíny.

S týmito obsahy, ktoré majú vyšší obsah polyfenolov než akýkoľvek iný druh vína. Opäť platí, že bod v prospech červeného vína!

Červené víno, ktoré by mali byť použité?

Vieme, že červené víno je dobré pre boj proti starnutiu. Ale ktorý z nich? Po prvé, musí byť tradičný červené víno. A to by nemalo byť príliš sladké alebo alkoholik. Potom sa jedná o druhy, ktoré môžu dávať prednosť:

  • Austrálsky Shiraz
  • Tannat Hroznová z južnej západnej Francúzsku
  • Madiran víno znovu od juhu na západ Francúzska
  • Cabernet sauvignon
  • Akékoľvek prokyanidinovými bohatý Červené víno podľa vášho výberu.

Čo iného by ste mali mať s červeným vínom?

Je dokázané, že víno podporuje dlhovekosť. Ale to samo o sebe nemôže byť úplne účinná. Tu je potrebné páru ju zdravému životnému štýlu rovnako. Červené víno je väčšinou neoddeliteľne súvisí s stredomorskej kuchyne. To dokončí tento jedálniček spolu s inými odrodami ako sú morské plody, zeleninu, ovocie, olivový olej, celé zrná, atď Je to všetko o zdravej výživy zodpovedajúce k zdravému životnému štýlu. Stručne povedané, proti starnutiu je viac o nájdenie správnej rovnováhy s životným štýlom. Nemôžete spoliehať na červenom víne sám.

Takže, ak ste sa tešíme na pridanie nejaké ďalšie roky svojho života, prepnúť do červeného vína s jedlom. Ale uistite sa, že nechcete, aby to závislosť!

load...