Starostlivosť o kožu

Krása s kockami ľadu

Krása s kockami ľadu

Kocky ľadu príde ako záchranca života pre nás v tejto nesmierne horúceho počasia. Dva alebo tri kocky ľadu v našich pravidelných šťavy alebo sirupu, alebo dokonca vo vode javia uhasiť smäd nášho života, keď sme po náročnom dni v kancelárii alebo dokonca náročnom dni nákupy vrátiť domov. Všetci vieme, že to nie je dobré pre nás, ale stále to. Aj keď kocky ľadu môže mať zlý vplyv na krku, ale na našej koži, má chvályhodné výhody. Poďme čítanie sa dozvedieť viac o výhodách kocky ľadu na tvári.

Kozmetické tipy s kockami ľadu na tvár

 • Ľadové kocky sú okamžitý spôsob, ako dať váš tvár na orosený a svieži vzhľad bez použitia make-up. Ak ste v zhone, a nemajú čas na make-up, proste trieť jednu alebo dve kocky ľadu na tvári a tie sú dobré ísť.
 • Trenie kocky ľadu na tvári každý deň zlepšuje krvný obeh dáva svoju tvár zdravý lesk. Predpokladá sa, že kocky ľadu zabrániť vrások a predčasnému starnutiu príliš.
 • Kocky ľadu znižuje veľkých rozmerov póry. Okrem toho sa tiež znižuje produkciu prebytočného oleja. Priviazať dve kocky v mäkkou handričkou a masážou na tvár, až roztopí.
 • Úpal v tomto horúčave nie je niečo neobvyklé. Pre chladiaci efekt, jednoducho zabaliť kocky ľadu do plátna a trieť o spálenie postihnutých areas.Gives okamžitú úľavu.
 • Kocky ľadu pracovať na akné taky. Namiesto toho na presádzanie a piercing svoje čierne bodky a whiteheads, jednoducho vložte kocku ľadu nad vami akné. Všimnite si, že značné zníženie opuchu a začervenanie.
[Čítať: domáce pleťové masky medu]
 • Najlepší spôsob, ako liečiť potničky je s kockami ľadu. Nepoužívať ich priamo na tvár, namiesto toho, zabaľte ich do mäkkej bavlnenej tkaniny, alebo zip-lock plastovom vrecku a stlačte ju jemne na postihnutú oblasť. Chlad bude pracovať na vyrážky dáva vám úľavu.
 • Ako vydrží váš make-up? Jednoduché, trieť kocky ľadu na tvár pred nanesením make-upu.
 • Letných horúčav dehydruje vám pleť, špeciálne svoju tvár. Kedykoľvek budete cítiť nepríjemne a ťahá, chytiť niektoré kocky ľadu a trieť na tvári. Teraz chladivý účinok.
 • Tam je niečo zaujímavé, čo môžete urobiť. Namiesto obvyklých kociek ľadu na kožu na tvári, prečo si naliať ovocné šťavy vo svojej misky na ľad a necháme zmraziť. Akonáhle sa zmení na kocky, trieť je na tvári dostať dobroty ovocie. To vám dáva žiarivú pleť.
 • Tmavé kruhy sú na obtiaž v živote modernej ženy. S hodiny trávi pred laptop a neskorých nočných strán, často prebudíte s škaredými čiernymi škvrnami po celom našom dolných viečok. Namiesto umiestnenia normálne plátky uhorky na oči, vyskúšať tento tip. Zmiešajte uhorky šťavu s varenými rose vody a zmraziť túto zmes udržiavať na svojom pod očami kruhy. To pomôže pri mizne tmavé kruhy pod očami a zároveň znižujú opuchy. Nezabudnite vychladnúť ružovú vodu skôr, než ju v mrazničke.
[Čítajte: Zabrániť Fúzy rast]
 • A keď vás omrzí pracovať na svojom notebooku alebo počítača niekoľko hodín, stačí umiestniť dve kocky ľadu na svoje unavené a opotrebované-out očí. Bude to upokojiť vaše unavené oči. To je jeden z najjednoduchších ľad kozmetické tipy na použitie.

Tipy na zapamätanie:

 • Pri použití ľadových kociek, nepoužívajte viac ako dve. Nadmerné užívanie môže viesť k kožné problémy, ktoré môžu zhoršiť vašu situáciu.

Pomocou kociek ľadu na tvári priamo môže spôsobiť jemné kapilárnej pod kožu zlomiť. Takže je vhodné použiť kocky ľadu zabalené do čistej handričky.

load...