Starostlivosť o kožu

Najlepšie Vivelné mydlá - naše top 10

Najlepšie Vivelné mydlá - naše top 10

Vivel je jednou z vedúcich značiek v starostlivosti o pleť a vlasy produktov. Vivel história mydlo je pomerne zaujímavý príbeh. Je súčasťou informačných a komunikačných technológií a je postavený na filozofii kvalitnejších funkčných dávok so silnými diferencovaných problémov. Ponuky osobných hygienických produktov, ako sú mydlá, šampóny a umývanie tela Vivel poskytnúť výživa, ochrana a hydratácie pokožky. Značka je schválený hviezdami ako Kareena Kapoor, Mahesh Babu, Trisha a Dev.

Dnes vám predstavujeme 10 najlepších Vivel mydla.

1. Vivel Luxury Creme s olivovým maslom:

To vivel mydlo prichádza v jedinečnom obale dvojitou vrstvou bezfarebného filmu a kartónu obalu, ktorý zaručuje čerstvosť produktu a dáva mydlu luxusný vzhľad. Rozsah luxus crème mydiel má jedinečný komplex ako Actipro- N, ktorý zaisťuje efektívnu výživu a hydratáciu kože. Mydlo je naplnený dobroty cédrového oleja, kopaiby, borovice a klinčekov, ktorý odstraňuje kožu z jeho špiny a nečistôt a zabezpečuje svieži žiaru tváre. Apt zmes živín v tejto mydlových prostriedkov k obnove a oživenie pleti a vytvára bariéru proti znečisťujúcich látok a znečistenia. Mydlo má jemnú, príjemnú vôňu a je naložená exfoliačný činidla, aby sa pleť viditeľne mäkká. Zanecháva pleť hladká a žiarivá po celý deň.

load...

2. Vivel Creme s bambucké maslo:

Mydlo je súčasťou ich rozsah Luxury crème a prichádza s dobroty bambucké maslo, ktoré dáva krásne jemnú a hydratovanú pleť s každým použitím. Mydlo, rovnako ako jej druhom variante je dodávaný v rozprávkovo kráľovskej, svetlo modrej a bielej obalu so strieborným šikovný pásu, ktorý je potrebné odlepiť. Je dodávaný s prijateľnou cenovkou len R 25.

3. Vivel Clear 3 v 1:

Lear 3 v 1 mydlo je obohatená dobroty mandľový olej, glycerín a klíčkov ochranným krytom, ktorý chráni pokožku pred drsnom prostredí podmienkach, ako je znečistenie a znečistenie. Toto mydlo tvrdí, že poskytne starostlivosť o pleť 3 vrstvy, čím sa získa žiariace a hladkú pleť. Mandľový olej v tomto mydlo vyživuje pokožku do jej 3. Vrstve, zatiaľ čo glycerín hydratuje druhú vrstvu kože. Zárodočných kryt v tomto mydlo chráni pokožku pred vonkajším znečistením tým, že tvorí štít nad ním.

load...

4. Vivel satén mäkký:

Toto mydlo sa pobozkali s využitím aloe vera a vitamín E, ktoré sú dobre známe pre poskytovanie nespočetné kožných výhody. Aloe vera vyrovnáva hodnotu pH pokožky a chráni ju pred voľnými radikálmi a vonkajším znečistením. Vôňa tohto mydla je jemná, ani príliš ženský, ani príliš mužský, takže je ideálny pre každodenné použitie.

5. Vivel Young Glow:

To je jeden z najpredávanejších mydiel tejto značky. Toto mydlo je obohatené o vitamín E a ovocie fúzie, ktorá efektívne zvlhčuje pokožku, aby bola hladká a jemná s každým použitím. Mydlo má ovocnú vôňu, ktorá pretrváva nejakú dobu po praní. To mydlil naozaj dobre a robí pleť úplne čisté a svieže. Mydlo obnovuje prirodzenú žiaru pokožky robiť to vyzerať mlado.

6. Vivel Deo Spirit:

Toto zelenej farby mydlo je ideálny pre vaše ranné kúpeľ vás osviežiť. Mydlo je obohatené o eukalyptový olej a kiwi výťažkov, ktorý poskytuje chladivý pocit na pokožke pri kúpaní. Jeho antibakteriálne vlastnosti odstránenie baktérií a klíčkov z tela a zabraňuje telesný pach. Mydlo je pomerne robustný a netaví alebo stratiť tvar vo vode.

7. Vivel Double hydratačné:

Toto mydlo je špeciálne formulovaný pre suché stiahol ľudí. Obsahuje dvojité zvlhčujúce prostriedky, ako je smotana a glycerín, čo robí pokožku príliš mäkké a hladké s každým použitím. Smotana je veľmi bohatým zdrojom vlhkosti, ktorý poskytuje ochrannú vrstvu okolo kože a uzamkne vlhkosť v pokožke, aby sa zabránilo úniku vlhkosti. Mydlo preniká hlboko do úrovne kožný maz a protiváh, aby vám krásnu pleť. Má lákavú vôňu, ktorá pretrváva následné umývanie.

8. Vivel Sandal Glow:

Sandál Glow je ideálny pre pupienok náchylné kožu. Mydlo je naplnený olej zo santalového dreva, ružovú vodu a smotana, ktorý riadi pupienok akné a odstráni existujúce. Má upokojujúce vôňu, ktorá vonia ako santalového dreva a pení luxusne. Pravidelná aplikácia umožní, aby pokožku jemnú a žiariace.

9. Vivel zelené jablko, smotana a olivový olej:

Toto mydlo prichádza s dobroty olivového oleja, mlieka, smotany a zeleného jablka. Olivový olej je koža jemná a hladká, zatiaľ čo hladina smotana bilancie vlhkosti v pokožke. Zelené jablko je bohaté na antioxidanty, ktoré bránia útoku voľných radikálov na pokožku a spomaľuje príznaky starnutia.

10. Vivel Ayurveda Podstata:

Ayurveda Essence obsahuje 20 Ajurvédske byliny, ako neem, kurkuma, mlieko, sandále, Tulsi a tak ďalej ku kontrole pupienok erupcie riadením akné spôsobuje baktéria. Mydlo je veľmi hydratačný a nevysychá umývanie príspevok kože.

Dúfajú, že článok bol informatívne. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...