Starostlivosť o kožu

Najlepšie produkty na starostlivosť o pleť Himaláje - naše top 10

Najlepšie produkty na starostlivosť o pleť Himaláje - naše top 10

Himalaya je známa kozmetická značka, veľmi populárny pre svoje rastlinných produktov. Sú vhodné pre všetky typy pleti a sú ideálnou voľbou pre rôzne kožné problémy. Jedná sa o bylinný značka, a to je hlavný dôvod, kvôli jeho popularite medzi ľuďmi. Značka ponúka úžasné výrobky pre starostlivosť o pleť, a pokiaľ ide o starostlivosť o pleť, ľudia milujú snažia bylinné značky, pretože nie sú škodlivé a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

Ak ste nevyskúšali niektorú z kože produktov Himaláje, potom sa snažiť a ja si istý, že budete milovať.

Tu som urobil vrchol - 10 zoznam najlepších produktov Himalaya pre starostlivosť o pleť pre ženy, aby vás.

1. Himalaya Clarifying bahenný zábal:

Ak máte kombináciu, alebo mastnú pleť a hľadajú dobrú hlinené masky, potom tento bahenný zábal z Himalaya herbára stojí za vyskúšanie, pretože odstraňuje čierne bodky, odumreté bunky, zlepšuje krvný obeh a poskytuje vám jemnú a vláčnu pokožku. Je vyrobený z prírodných surovín, ako je orech, Khus-Khus, bieliace zeminy a minerálnej hlinky, ktoré sú dobré pre pleť. To tiež odstraňuje hnedú farbu a vyrážky pri pravidelnom používaní. Celkovo možno povedať, že je to dobrý a cenovo pleťová maska ​​pre ľudí, ktorí chcú, aby objasnila a osviežiť pokožku.

load...

2. Himalaya herbára prečisťujúce Neem peeling:

Tento peeling z Himalájí má Neem a marhule v ňom, ktorý pomáha pri čistení a dosiahnuť dokonca aj tón pleti. Ak máte čierne bodky a hľadajú bylinné kroviny potom sa vám bude páčiť tento drhnúť veľa, pretože je veľmi efektívny pri odstraňovaní čierne bodky a zároveň ju bráni príchodu. Granule nie sú tvrdá a preto je ideálny pre citlivé typy pleti tiež. To robí tváre čistú, sviežu a pravidelné používanie tiež pomáha pri dáva vám jasnejšie pleť. Množstvo a ceny sú tiež veľmi cenovo dostupné.

3. Himalaya Osviežujúca a Clarifying Toner:

Tento toner od Himalaya herbára obsahuje citrusové citrón, ktorý pomáha pri účinné odstránenie make-upu a nečistôt. Obsahuje tiež culinaris v objektíve, ktorý hlboké čistí póry a poskytuje svieži a čistý vzhľad. To tiež pomáha pri regulácii sekrécie oleja po dlhú dobu čo je ideálne pre mastnú a kombinované typy pleti, ale normálne a suché typy pleti možno tiež použiť pomocou hydratačný potom. Obsahuje tiež mäta extrakty, ktoré dáva chladenie a relaxačné pocit na koži. Nezáleží štiepať ako iné tonery, pretože je vyrobený z prírodných surovín, ktoré ho odlišujú od ostatných tonerov na trhu k dispozícii.

load...

4. Himalaya herbára Férovosť krém:

Tam sú takmer žiadne posudzovanie objektivity krémy, ktoré neobsahujú bielidlá a tento krém z Himalaya herbára je jedným z nich, áno... To neobsahuje žiadne bieliace činidlo. Jedná sa o non-mastný krém, ktorý dostane vstrebať do pokožky úplne a pri pravidelnom používaní je pleť jasnejšia. To nebude vás fér ako mlieko, ale to pomôže pri odstraňovaní opálenie a bude tiež znižuje známky a škvŕn z pokožky. Je to dobrý výživný krém, ktorý bude ľahko prispôsobiť všetky typy pleti.

5. Himalaya Bleminor proti vady krém:

Odstránenie škvŕn je ťažká úloha, ale teraz už nie ako Himalaya herbára prišiel s krémom, ktorý si môžete každý deň používať pre odstraňovanie škvŕn a jaziev. Je vyrobený z prírodných surovín, ako je sladké drievko, shalmali, rebarbory ​​a mandľového oleja, ktoré sú dobré pre pleť v mnohých ohľadoch. Pravidelné užívanie vám dá čisté, dokonca aj vada voľnej kože. Je to non-sticky / mastný, takže ho môžete používať denne bez obáv, aj keď máte mastnú pleť. Cena je celkom slušné v porovnaní s fantastické výsledky.

6. Himalaya čistiace mlieko:

Toto čistiace mlieko čistí preč špinu a make-up z tváre v len jedno zotretie, dokonca aj vodeodolný jedného a nemusíte sa trieť svoj citlivú pokožku ťažko. Je vyrobená z uhorky a Reeth, ktoré sú považované za dobré pre pokožku a je rastlinný produkt. Je smotanové textúrou, ale to bude vyhovovať všetky typy pleti vrátane mastná, pretože nenecháva žiadny krémovú filmu za sebou. To tiež odstraňuje riasenku a očné linky efektívne bez bodanie a je ťažké nájsť také čistiace mlieko v dnešnej dobe.

7. Himalaya herbára Intenzívne hydratačné telové mlieko:

Zvlhčujúce kožu je naozaj dôležité, a ak hľadáte dobrý denný telové mlieko vy, potom toto je hoden snaží pretože sa jedná o rastlinný produkt. Hydratuje pokožku veľmi dobre a robí ju jemnú a mäkké na dotyk. Obsahuje kakaové maslo, ktoré pomáha pri zlepšovaní štruktúru pokožky pri pravidelnom používaní a olej z pšeničných klíčkov, ktorá pomáha udržiavať pružnosť pokožky. To tiež má veľmi príjemnú vôňu, ktorá zostane po nejakú dobu a dá vám svieži pocit.

8. Himalaya pod očný krém:

Táto pod očný krém od Himalaya herbára pomáha pri znižovaní tmavé kruhy pod očami behom 4 týždňov pri pravidelnom používaní. To tiež bráni vrások a jemných liniek a rozjasňuje pokožku pod očného okolia. Je vyrobená zo všetkých prírodných surovín, ako sú neem listy, jahodový kvet a pšeničných klíčkov, a tak ho môžete použiť bezpečne. To tiež udržuje pod okom hydratovanú a hydratovanú po dlhú dobu. Je to non mastná a tak môžu byť použité počas dňa tiež.

9. Himalaya herbára Férovosť pleťová maska:

Posudzovanie objektívnosti balíčky sú naozaj dobré pre tých, ktorí získať opálenie ľahko, pretože pomáhajú pri znižovaní opálenie a poskytne vám aj tón pleti. Táto sada z Himalájí obsahuje dobroty šafranu, kurkumy, aloe a kaolínu, ktorý hlboko čistí pokožku a póry. To odstraňuje nečistoty a dáva krásny lesk a lesk na vašej tvári. Pomáha tiež pri odstraňovaní opálenie a zároveň chráni pokožku pred škodlivým UV žiarením a nemáte naozaj vyžadujú použitie samostatného ochranu proti slnečnému žiareniu.

10. Himalaya Herbals Protecting Neem a kurkuma Body Wash:

Tento sprchový gél z Himalaya herbára je mydlo zadarmo a sú vyrobené z rastlinných zložiek, ako sú neem a kurkumy, čo prospieva pleti v mnohých rôznymi spôsobmi. Má všetky prírodné ingrediencie a neobsahuje SLS (laurylsulfát sodný), ktorá má škodlivé účinky na koži. To čistí svoje telo úplne bezo zvyšku nečistôt alebo nečistôt za keďže obsahuje antibakteriálne vlastnosti príliš. Má tiež hydratačné vlastnosti a nebude opustiť svoje telo v suchu na dlhé hodiny. Cena: Rs. 230 na 200 ml Dúfam, že tento článok bol poučný. Začiatok vašej starostlivosti o pleť s týmito produktmi starostlivosti o kožu Himalaya na dosiahnutie mäkké, zdravé a mladší vyzerajúca pleť. Zostaňte nádherný, zostať šťastný!

load...