Starostlivosť o kožu

6 najlepších korektorov pre mastnú indickú pleť

6 najlepších korektorov pre mastnú indickú pleť

Mastná pleť môže byť ťažké riešiť a pokiaľ ide o výber dobrý korektor pre mastnú pleť jej určite challenge.You môže byť schopný kĺzať na korektor ľahko na mastnú pleť, ale vyvstáva otázka, či bude svietiť tak dlho, ako to chcete? Je veľmi ľahké pre korektor vädnúť off v len za hodinu, akonáhle bude viac ropy pochádza z kožných pórov.

To je obzvlášť dôležité, pretože Concealer je základným makeup produktom našej každodennej makeup rutina, ktorá pomáha pokryť vrásky, póry, a dokonca aj nerovnomerné tón pleti.

Tu je niekoľko dôležitých bodov, je potrebné mať na pamäti pri vyzdvihnutí korektor pre mastnú pleť v Indii:

  • Váš korektor by mal byť vždy jeden tón svetlejší ako vašej pleti. Ak chcete zistiť správnu farbu, môžete tak urobiť vzorkovník na brade, než zobral korektor.
  • Vyhnite sa mlieko alebo korektor na báze oleja, pretože tieto bude vaša pokožka ešte viac mastná.
  • Vždy ísť Stick, minerálne prášok na báze, alebo gél na báze concealers. Pena concealers sú tiež dobré, ak sú bez oleja.
  • Aby sa zabránilo vyrážky na mastnú pleť, ísť na neparfumovaných concealers.
  • Prečítajte si recenzie a potom kúpiť, aby sa zabránilo ľútosti kupujúceho.

Zoznam najlepších Concealer pre mastnú pleť v Indii

1. Revlon Photo Ready korektor:

Obrovské obľúbené celebrity na červenom koberci, tento korektor je určite zostať na mastnú tvár dlhšie, než si dokážete predstaviť. Je to palicu vzorec, ktorý je veľmi mobilná, môžete nosiť so sebou aj vo vašej malej kabelky. Môžete ľahko miešať do vašej najmenších pórov so svojím prstenníku.

load...

Skúste to, budete milovať! pretože sa tvrdí, že je najlepší korektor pre mastnú pleť.

2. Match Perfection Korektor podľa Rimmel London:

Táto kvapalina korektor je veľký favorit medzi make-up začiatočníkov. Má prirodzený make-up skončiť tak aj teenageri môže použiť. To má veľký pokrytie najmä pre akné značiek a tiež na tmavé kruhy pod očami. Skúsiť to ale urobiť vzorkovník na prvom mieste!

load...

3. Lakmat Absolute White Intense Concealer Stick:

Jedná sa o milovaný produktom mnohých milovníkov make-up teraz po rozsah Lakmat Absolute dostal na trh pred pár mesiacmi. Tvrdí, že obsahujú SPF 20 a Vit B3. Je nepochybné, dáva bezchybné krytie a nevysušuje pokožku spoločne so svojimi hydratačnými účinkami. Palicu korektor a možno miešať dobre s končekmi prstov. Je obmedzenie odtieň hoci, pretože ide len v 2 odtieňoch. Jeden z najlepších concealers pre mastnú pleť, ktoré by ste mohli vyskúšať, a to najmä preto, že je považovaná za najlepší korektor pre indické kožu.

4. Maybelline Cover Stick Korektor Korektor:

Niektorí ľudia milujú bodové pokrytie účinku tohto lieku, niektorí nenávidia jeho vysúšaniu pokožky účinky. Ak ste sa dostali skutočné mastnú pleť, potom by ste mali skúsiť to. To je však veľký ako bodové korektor palicu korektor akné taky. Je to určite dobrý korektor pre mastnú pleť v Indii.

5. Maybelline Mineral Power Natural Obracanie Concealer:

Skvelé pre pod pokrytie oka. Neupcháva póry. Zmesi dobre a dáva bezchybný povrch po dobu 6 - 8 hodín pri teplote najmenej. Testované očného lekára. Neobsahuje žiadny olej a bez vône. Skvelé pre mastnú pleť ľudí a pôsobí najlepšie vo forme pod oko concealer pre indické kožu.

6. Maybelline Dream Lumi Dotykový Zvýraznenie Korektor:

Ak máte sa hľadať miesto, ktorým sa opravuje pera korektor pre mastnú pleť potom je to ten produkt, ktorý by ste mali kúpiť. Znamená to nielen správne, ale aj osvetlí temnejšej alebo pigmentované plochu je to s "on-spot" akciu. Dodáva sa v 6 vhodných odtieňoch, aby zodpovedali vašej pleti. Vybrať ten správny a tie sú dobré ísť!

Chcete sa dozvedieť viac o tom, ako sa uplatniť concealers s tutorial nižšie!

Dajte nám vedieť vaše osobné preferencie príliš.

load...