Starostlivosť o kožu

8 efektívnych domácich obalov na tvár a masiek na liečbu sklovcov

8 efektívnych domácich obalov na tvár a masiek na liečbu sklovcov

Ľudia hovoria, že dievčatá sú zložité. No, moja otázka je, ako môžeme byť jednoduché, kedy naše problémy nikdy Zdá sa, že koniec?

Keď vstúpime dospievania, začneme mať toľko problémov a spolu prichádzajú sťažnosti. Dostávame sa vysporiadať s akné a pupienkov. A keď si myslíme, že sú preč akné a pupienok problém, objaví sa nová podráždenie - vada! Škvrny sú značky, ktoré znížiť našu krásu. Existuje niekoľko liečby, ktoré tvrdia, že liečiť vady, ako sú laserové odstránenie a ordinácie. Trhy sú zaplavené s kúzelnou tvrdia vady balzamy taky, ale to nemôže byť cenovo dostupné pre každého a nemusia vyhovovať mnohými typmi pleti príliš. Prečo by sme mali riskovať?

Ponáhľať do vašej kuchyne a vybrať niektoré ingrediencie. Tieto zložky môžete urobiť zázrak na vašej koži vypratanie tie škaredé škvrny a škvrny zanechané akné.

load...

Hlavné prostriedky pre škvrny na tvár

Niektoré z najlepších domáce opravné prostriedky pre škvrny na tvári alebo kože, sú nasledujúce.

1. Zemiakový balíček

Zemiaky majú zosvetľujúci vlastnosti. Tie sú ľahko dostupné a sú lacné. Aby pastu zo zemiakov, bude potrebné najprv extrahovať šťavu z neho a potom riadne premiešame s múkou gram. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, platí viac o tejto pasty na škvrny a nechajte pôsobiť asi 20 minút. Potom ho zmyte teplou vodou a potom striekajúcej si tvár studenou vodou, alebo trieť ľadové kocky na kožu s cieľom uzavrieť póry. A nakoniec aplikovať krém. Použiť tento balík v pravidelných intervaloch na dosiahnutie najlepších výsledkov.

2. Tomato balenie

Paradajky sú tiež známe pre ich svietenie vlastnosti. Tie fungujú skvele na odstránenie škvŕn. Ak chcete balík paradajok, bude najprv nutné brúsiť paradajky a pridajte med na neho. Zmiešajte to správne. Med má veľa vlastností hydratačné. Potom, čo sa vytvorí pasta, aplikovať rovnomerne na pokožku a nechajte pôsobiť asi 20 minút. Umyte opatrne vlažnou vodou a potom hydratujú.

load...

3. Mandle a mlieko

To domáce pleťová maska ​​na škvrny funguje skvele. Namočiť sedem až osem mandle po dobu asi 12 hodín pred ich brúsiť, a pridať trochu mlieka. Naneste ho rovnomerne a nechajte ju cez noc, ak chcete, najlepšie výsledky. Druhý deň ráno, umyte sa studenou vodou a hydratujú. Použite ju na dennej báze pre rýchlejšie výsledky.

4. Orange Peel balíček

Ak chcete tento balík, budete musieť miešať pozemné pomarančovú kôru, citrónovú prášok, jogurt a med. Zmiešajte je správne a potom aplikovať pastu na vady oblasti. Nechaj to na dobu asi 20 minút a potom ju zmyte vlažnou vodou. Striekajúcej studenú vodu na tvár alebo použiť kocky ľadu s cieľom uzavrieť póry. Potom môžete hydratujú. Použitie tohto pleťová maska ​​na pravidelnej báze, aby dosiahli čo najlepšie výsledky.

5. Mätou

Tento balík je veľmi jednoduché. Všetko, čo potrebujete, je mäty a čerstvej vody. Mlieť mäty správne a pridajte pár kvapiek čerstvej vody, aby pastu. Akonáhle je pasta, aplikovať rovnomerne na kožu. Naneste silnejšiu vrstvu na škvrny a nechať to na dobu asi 20 minút. Potom umyť vlažnou vodou a aplikovať kocky ľadu alebo striekajúcej studenú vodu, aby uzavretie pórov. Jemne pohladiť kožu suchú a hydratujú. Naďalej používať tento balíček v pravidelných intervaloch, aby dosiahli čo najlepšie výsledky.

6. Jahody

Kto by sa chcel žuť nejaké čerstvé jahody? Nielen dobrej chuti, ale jahody je tiež skvelý šetrné k pokožke ovocia, ktoré obsahujú hojné množstvo antioxidantov a vitamínu C. To je šťavnatý krása vady clearingového masku, ktorá vám pomôže zbaviť týchto škvŕn. Stačí vziať pár zrelej jahody a roztlačíme zriedenou citrónovou šťavou. Šíriť túto zmes po celej tvári a relaxovať po dobu 20 minút. Po 20 minútach a osušte zmyť priania čerstvú vodu.

To jahoda maska ​​liečba, kedy pravidelne sledovaní, odstraňuje škvrny, škvrny a tmavé škvrny. Ak je váš typ pleti je suchá, pridajte trochou medu do tejto vady odstránenie lahodný jahodový pack. Dvakrát sa odporúča týždenne.

7. Holy Basil

Pokiaľ ide o bylinný liek na vady, prvá vec, ktorá udrie na mysli, je bazalka. Je to úžasná bylina, ktorá môže poskytnúť pokožku chladivý pocit s množstvom dobra. Svätej listy bazalky možno jednoducho zhromažďované a rozdrví na pastu, aby sa rýchlo vada masky. Použiť túto pastu na tvár a nechajte ju, kým je takmer suchá. Umyť vodou a osušte.

Avšak, môžete pridať pár kvapiek ružovej vody na túto pastu, aby si osviežujúci bylinný nádych. Takže nie je to rýchle masky? Použiť túto masku aspoň trikrát týždenne zažiť zázrak. Tie by byť vlastníkom čisté a jasné, vady voľné žiariaca pleť počas niekoľkých týždňov.

8. Citrónu a pomaranča

Citrusové plody sú veľmi účinné, pokiaľ ide o clearingového jazvy, a robia vypratať všetky chyby, ak sú použité správnym spôsobom. Olejové vlastníkmi typ pleti by sme radi s citrusových štiav, pretože prirodzene zlepšuje štruktúru pokožky a reguluje nadbytočnú olejnatosť.

Ak sa chcete zbaviť svojich škvŕn rýchlo vziať lyžičku pomarančového džúsu a citrónovou šťavou a miešať dohromady. Pridá sa niekoľko kvapiek ružovej vody do tejto šťavy zmesi vyvážiť jeho kyslosť. Teraz mäkkým vatový tampón, jemne aplikovať tento ovocný sérum na tvár a nechajte pôsobiť 15 minút. Nechajte ovocné kyseliny pracovať na svojej koži a samozrejme olúpeme škvrny a odumretých kožných buniek. Umyť studenou vodou a osušte.

Tento proces môže byť sledovaný každý druhý deň na dosiahnutie tohto mladšej žiarivú pleť bez akýchkoľvek stôp škvŕn. Vyskúšať a používať tieto domáce opravné prostriedky pre škvrny na tvári.

Ktorý z nich skutočne pracoval pre vás? Odísť s nami svoj názor potom, čo ich použitie!

load...