Starostlivosť o kožu

Najlepšie ayurvédske mydlá k dispozícii - naše top 10

Najlepšie ayurvédske mydlá k dispozícii - naše top 10

Mydlo hrá najdôležitejšiu úlohu v našej každodennej starostlivosti o pleť režime. Nedokážeme si predstaviť, stojan kúpeľňových základov bez mydla. Aj keď je trh plný rôznych druhov mydlá rôznych značiek, Ajurvédske mydlo stále udržuje svoje zvláštne miesto. Mnoho žien dáva prednosť použitie ajurvédskej mydla, pretože sa skladajú z bylín a prírodných produktov. Pozrime sa teraz diskutovať o 10 najlepších ajurvédskej mydlá, ktoré sú na trhu pre ženy:

Top 10 Najlepšie ajurvédskej mydlá

1. Medimix:

Je to jeden z najstarších Ajurvédske mydiel prítomných na trhu. Niet pochýb o tom, to je najviac dôveryhodné značky Indian do dátumu. Skladá sa z 18 liečivých bylín Ajurvédske s Neem ako jeho hlavné zložky. Medimix je vhodný pre všetky typy pleti, ale to môže robiť zázraky pre ženy, ktoré majú citlivú a mastnú pleť. To vám pomôže zbaviť sa akné, pupienky, vyrážka a iné kožné problémy.

load...

2. Shahnaz Husain Ajurvédske Férovosť Mydlo:

Výrobky Shahnaz Husain sú bez akejkoľvek pochybnosti, považovaný medzi najlepšie kozmetické výrobky na trhu k dispozícii. Toto mydlo je obohatené o Ajurvédske a bylinných prvky ako Nariyal tel, Yashad Bhasam, Aranda Tel, Arishtak ext, Kheea Beej ext, Gulab archy, Nimba Patra ext, Kesar ext, med, haldy ext, Abhrak atď ktorá pomáha v hlbokej pórov očista a hydratačný ktorý necháva vás s pružným, žiarivej a mladistvej pleti. Shafair môže užívať ako perfektné riešenie pre wheatish alebo tmavej pleti, nerovnomerné tón pleti a pleť s trkvas škvrny.

3. Vaada Herbal Anti-akné Mydlo:

Ďalšie v zozname je Vaada bylinné anti-akné mydla. Ak ste unavení z akné, pupienkov a škvŕn, potom toto mydlo je proste ideálny pre vás. Toto mydlo je obohatené o kurkuma, tea tree oil, citrusov a klinčekový olej, ktorý pomáha pri znižovaní tmavých škvŕn, pigmentácie značky, škvrny a škvrny na koži. Prítomnosť citrusov pomáha pri znižovaní nadmerného vylučovania mazu oleja, ktorý udržuje váš tvár žiariace a bez oleja.

load...

4. Margo Neem Mydlo:

Margo je meno domácnosti v Indii šťastne predstavuje dedičstva, ktorá bola hrdo odovzdáva z generácie na generáciu od roku 1920. To má jedinečnú antibakteriálne vlastnosti, ktoré udržuje zdravú pokožku a žiariace prirodzene. Neem je jeho primárny prvok veľa pomáha pri liečbe akné a vyrážky, ktoré smeruje k hlbokej čistenie pleti.

5. Dzive Mydlo:

Jive mydlá sú dobre známe pre svoje Ajurvédske mydlo variantoch, ktoré sa skladajú z prírodných ingrediencií. Obsahuje prírodné zložky ako šafranu, neem, jaiton atď ktorý hlboko čistí pokožku, udržuje ju zdravú, žiariacu a bezmikrobiální celý deň.

6. Khadi Saffron Mydlo:

Ayurveda dôrazne odporúča šafran pre jasný, jasné a svetlá pleť. Vzhľadom k tomu, mydlo má šafran ako svoju primárnu prvok, to pomáha pri kožnej svietení a poskytuje tak spravodlivejšie kožu. Ostatné bylinné prvky ako čistý glycerín, rastlinné oleje atď pomáha pri odstraňovaní nečistôt, nečistoty a odumreté bunky z kože, aby vaša pleť zdravšie.

7. Himalaya Neem a kurkuma mydlo:

Predtým známy ako, Ajurvédske Pojmy ', Himalaya je jedným z najväčších značiek, ktoré poskytuje širokú škálu Ajurvédske a bylinných starostlivosti o pleť a kozmetické výrobky. Himaláje Neem a kurkuma mydlo je obohatená o oleji neem, ktorá pomáha pri ochrane pokožky pred akné a iných infekcií spôsobených jeho antibakteriálne aktivity. Má tiež citrón, ktorý má tendenciu na osvieženie a chráni pleť vďaka svojej antiseptické aktivít. Tretím dôležitým prvkom kurkuma vyživuje pokožku, zlepšuje pleť udržiavať zdravú pokožku, žiariacu a mäkké po dlhú dobu.

8. Chandrika Ajurvédske mydlo:

Objavil v roku 1940, Chandrika Ajurvédske mydlo je vyrobený čisto rastlinných olejov, ako je olej zo santalového dreva, kokosového oleja a pačuli oleja, ktorý hydratuje a zosvetľuje odtieň pleti. Ďalšími významnými prvkami sú divoký zázvor, pomarančová silica, vápno kôra olej, ktorý pomáha pri prevencii kožných problémov, pupienky, čierne bodky na tvári a vyrážky odchádza späť žiariace, osviežujúci chladnú kožu.

9. Nyassa Sacred santalové drevo Mydlo:

Na rozdiel od šafranu, santalové drevo je ďalším prvkom, ktorý pomáha pri kožnej svietenia a udržiavanie zdravej, bez oleja a nečistoty bez dlhú dobu. Posvätná santalové mydlo z domu Nyassa je krásny Ajurvédske mydlo. To má olej zo sladkých mandlí a harmančeka puk extraktov, ktoré udržuje pokožku od škodlivých zárodkov a chová sa ako dobrý protizápalový prostriedok pre vašu pokožku.

10. Hamam Mydlo:

Hamam je dobre známy ajurvédskej mydla v Indii, ktorá bola založená v roku 1931. Od tej doby si udržuje svoje miesto na trhu. Hamam mydlo má prírodné a ajurvédskej prísady, ktoré prospieva kožu v mnohých ohľadoch. To je obohatená o Tulsi, neem a aloe vera extrakty, ktoré sú prospešné pri ochrane kože pred vyrážky a vyrážky.

Dúfam, že sa vám to páčilo článok. Strieľať nám komentár.

load...