Starostlivosť o kožu

Top 12 Bollywood krásy tajomstvo, mali by ste vedieť a nasledovať

Top 12 Bollywood krásy tajomstvo, mali by ste vedieť a nasledovať

Niekedy stretol s niektorou z krásnych Bollywood herečky? Uisťujem vás, že vyzerajú ešte lepšie v reálnom živote. Vyzerá to dobre, je umenie, a akt nie je celkom prírody. A vy nemusíte byť veľký záber herečka vyzerať nádherne. Môžete si vziať niekoľko stránok z kozmetických denníkov týchto pretties a použiť ich na zvýšenie svoj vzhľad.

Možno ste odmietol krásu Bollywood hviezdy ako dielo desiatok dobre vyškolených kozmetických profesionálov? No, môžete byť prekvapení, vedieť, že väčšina hviezd mať pár tajomstiev krásy v rukáve. Nie je to vždy o vlasy a make-up. Vzhľadom k tomu, že musí vyzerať reprezentatívne za všetkých okolností, je potrebné dbať na zvýšenú opatrnosť, o ich vzhľad. To znamená, že aj v pravidelných intervaloch, ktoré treba dodržiavať určité režimy, ktoré zvyšujú ich krásu. Všeobecne sa jedná o domáce kozmetické tipy, že hviezdy môžu byť s použitím ešte pred ich hviezdy. To znamená, že aj vy si ich vyskúšať.

12 Bollywood krásu tajomstvo by ste mali vedieť

Ak ste túži vedieť, Bollywood herečky tajomstvo krásy, potom čítajte ďalej vpred:

1. Fitness Secrets

Viac ako ich vzhľadu, mnohí herečky veria, že vnútorná krása a zdravý systém je nesmierne dôležité, ako čokoľvek iného. Pri pohľade očarujúce s make-up je stále ľahké, ale ako sa vaše systémy fungujú správne, je ťažká úloha vzhľadom na koľko junk jeme v týchto dňoch. Jóga, plávanie, cvičenie a ranné prechádzky sú jednoduché činnosti, ktoré väčšina našich bollywoodských hviezd obsahujú vo svojom každodennom živote poraziť stres a tiež zostať zdravý a vyzerať mlado.

load...

K pokladni Aishwarya je tajomstvo krásy.

Môžete si vybrať pár dobrých zdravé návyky zo všetkých našich krásnych dám v Bollywoodu. Na jednej strane, Shilpa Shetty jóga sa stáva veľmi populárny, zatiaľ čo Bipasha Basu miluje stráviť kvalitný čas v posilňovni.

K pokladni Shilpa je krása tajomstvo.

Získanie správneho trénera, ktorý chápe vaše telo robí skvelú prácu na dosiahnutie tohto perfektné krivky, ak chcete mať veľkosť nula, ako kedysi Kareena bývala.

load...

K pokladni Kareena je fitness tajomstiev.

Zostať fit a udržať svoju myseľ v pokoji, je to najlepšie tajomstvo krásy, že všetci z nás by súhlasil. Vezmite Karishma Kapoor napríklad, matka dvoch detí, Karishma Kapoor ešte dá niektoré z nových členských štátov beh za svoje peniaze. Takže je Madhuri Dixit, ktorého úsmev môže stále vaše srdce preskočiť beat.

2. Hydratácia

My všetci vyžadujú asi 2 litre vody denne zostať zdravý. Ale pre kráľovnej krásy, voda nie je obyčajnou nutnosťou, ale krok smerom ku kráse. Pitie dostatok množstvo vody, ale nie nepreháňam, zaisťuje, že pokožka zostáva vláčna. Čím viac vody vypijete, viac toxínov sa vymyje vášho tela. Môžete tiež skúsiť detox nápoje udržať si hydratované. Herci a herečky postarať o to, aby boli v hydratované po celú dobu.

3. Kurkuma

Kurkuma, vo svojej surovej podobe, môže urobiť veľa dobrého pre naše telo. Raw kurkuma je dobrý dezinfekčný prostriedok, tak jeho príjem vám pomôže zostať zdravý. V rovnakej dobe, surový kurkuma môže ponúknuť svoju spravodlivosť kože a lesk. Takže môžete buď prehltnúť ju mliekom alebo votrite ho na koži priamo.

4. Coconut

Kokosový orech je krása záchranca pre väčšinu hercov a herečiek. Na rozdiel od mastných mäsa je kokosová voda, rovnako ako kokosový olej môže veľmi pomôcť. Kokosová voda je vynikajúci antioxidant. To môže spláchnuť všetky toxíny z tela. Kokosový olej môže byť vynikajúci pre vašu pokožku a vlasy.

5. Citrón, med a teplá voda

Tí, ktorí sa snažia schudnúť, určite prospech z pitia medu, citrón a teplou vodou. Zmes pomáha prístrešok prebytočné mäkká tukové tkanivo. Nápoj je potrebné brať na prázdny žalúdok, aby zabezpečili najlepšie výsledky.

6. Ostatné Oleje

Existujú rôzne druhy olejov používaných Bollywood hviezd s cieľom zlepšiť ich koži a najmä ich vlasy. Väčšina z týchto olejov sú ľahko dostupné na trhu, ako sú ropné extrakty z amla, mandlí, ricínový a Reeth.

7. Greens

Zdravý žalúdok môže spôsobiť v zdravom tele. Vezmeme veľa zeleniny zaisťuje správny príjem balastných látok. To znamená, že vaše telo bude zbavený všetkých toxínov s pomocou zelených. Takže majú zelenú stravu, aby zostali fit a krásna ako hviezdy.

8. Mlieko a jogurty

Obaja mlieko a jogurt môže zvýšiť jas. Jeden môže mať mlieko a jogurt, alebo je možné ich použiť na svojej koži, aby ste dosiahli požadované výsledky. To je jeden z úžasných tajomstvo krásy z bollywoodských herečiek.

9. Ryby

Pridanie ryby do svojho jedálnička, je to dobrý spôsob, ako dať svoje telo toľko potrebné živiny. Fish ponúka antioxidanty, ktoré vaše telo potrebuje. Fish taktiež ponúka živiny, ktoré majú vplyv proti starnutiu na koži.

10. Hydratujú

Piť dostatok množstvo vody nemusí stačiť na zabezpečenie pružnú pokožku. Čo potrebujete, aby váš tvár a telo zvlhčuje za všetkých okolností. Herečky, ako Nargis Fakhri, poznať výhody použitia hydratačný krém. Použite hydratačný, ktoré sa hodia vašu pokožku. Použiť denné krémy počas denných aj nočných krémov počas noci. Poznať váš typ pleti. To je nevyhnutné, ak chcete mať hladký a pružnú pokožku.

11. Cleanse

Udržať si čistú pleť môže byť najlepší spôsob, ako začať hľadať nádherný. Ak nechcete očistiť pokožku potom póry dostane zablokovaná a vaša pleť nebude vyzerať žiarivý.

12. Make-up tajomstvo

Keď vidíte, čistú pleť s matnou povrchovou úpravou alebo žiariace tvár na obrazovke, to má veľa čo do činenia s tým, ako make-up umelec používa kefy na zvýšenie správnej kontúry a rysy.

Pri pohľade krásne je ťažká úloha, najmä keď máte problematickú pleť. Skryť nedostatky so správnym make-up je celkom umenie. Mnoho Bollywood herečky prisahajú na tri make-up náležitosti, a síce tým pravým základom Matching vašej pleti, korektor a krásny kompaktný, že vyrovnáva odtieň vašej pokožky.

Voľba správnej farby pre seba, je nesmierne dôležité, aby vyzerajú príjemné. Nenasledujú make-up trendy slepo.

Bollywood divas ako Rekha, Hema Malini, Aishwarya, Juhi, Sonali Bendre a Karishma žijú príklady toho, ako zdravý životný štýl môže maskovať svoj vek.

Myslím, že teraz je zrejmé, že krása je vec rutiny a starostlivosť skôr než niečo dotoval od prírody. Tak vyzerajú ako hviezdy by popíjať niektoré z tajomstiev krásy týchto Bollywood beauty.

load...