Starostlivosť o kožu

10 najlepších doplnkov proti starnutiu stojí za to

10 najlepších doplnkov proti starnutiu stojí za to

Cítite sa často obávajú, že ste starnutie príliš rýchlo? Snívali ste niekedy o magické pilulky, ktoré môžu spomaliť proces starnutia a udržať si mladý dlho? Či už ide o znečistenie životného prostredia alebo druh potravín, ktoré jeme každý deň, sme starne len rýchlejšie, ako inokedy.

Tak, ako môžete bojovať proti tento problém? Existujú nejaké anti-aging doplnky, ktoré môžete použiť? No, existuje! A tento post hovorí o desať takých doplnkov, o ktorých je známe, že je najlepšie, pokiaľ ide o spomalenie procesu starnutia.

Chcete vedieť, čo tieto doplnky sú? Potom je lepšie si tento príspevok!

Proti starnutiu doplnky - Top 10:

1. Koenzým Q - 10:

Ako starneme, enzým s názvom Q10, ktorý je produkovaný v ľudskom tele, znižuje sa nakoniec s pribúdajúcimi rokmi. V skutočnosti, nízka produkcia enzýmu koenzýmu Q10 je spojené s rôznymi poruchami súvisiacich s vekom, ako je Parkinsonova choroba, rakovina a cukrovka.

load...

Ako to funguje:

Výskumy ukázali, že doplnok CoQ10 pomáha v prevencii zrážania krvi v efektívnym spôsobom. Táto funkcia doplnku pomáha obsahujúce pravdepodobnosť infarktu a ďalších chorôb súvisiacich s srdca.

Tento doplnok tiež pôsobí ako antioxidant. Prítomnosť týchto enzýmov v našom tele chráni naše bunky pred poškodením, čo má za následok zdravú kožu, vlasy a celkový zdravotný stav.

load...

2. Resveratrol:

To je polyfenol, ktorý sa nachádza v hrozna a bobúľ. Účinnosť tohto prvku je často spojená so starou predstavou, že víno je Tajomstvo dlhého a zdravého života. Je odporúčaná denná dávka tohto doplnku pre dlhšiu životnosť.

Ako to funguje:

Doplnok je známy pre zvýšenie citlivosti na inzulín znížením hladiny glukózy. Doplnok má zásadný význam pre blaho pacientov s diabetom.

Tento doplnok tiež pomáha v udržaní rovnováhy proteínu zvaného Sirtuin, ktorá pomáha pri zabezpečovaní životnosť buniek.

3. Aspirín:

Tento zázračný liek je predpísaný pre rôzne neduhy od miernych bolestí hlavy k telu bolesti a horúčky. Štúdie ukázali, že tí, ktorí sa každý deň malú dávku aspirínu majú lepšie celkové zdravie.

Ako to funguje:

Aspirín pomáha pri riedenie krvi, ktorá zase pomáha pri jeho lepšie prúdenie a výrazne znižuje šance na zrážanie krvi. Lepšie krvný obeh znamená väčšiu plynulosti a lepšie fungovanie všetkých orgánov.

Tento doplnok tiež veľa pomáha pri znižovaní šanca na rakovinu hrubého čreva. Štúdie ukázali, že tí, ktorí berú aspirín každý druhý deň alebo každý deň mať päťdesiat percent nižšiu pravdepodobnosť vzniku rakoviny hrubého čreva.

4. Karnitín:

Jedná sa o živiny, ktoré sú uložené v rôznych častiach tela a pomáha pri prevádzaní uložených tukov na energiu. Za normálnych okolností, obličky a pečeň produkujú tento prvok, ktorý značne znižuje stretávacím rokov.

Ako to funguje:

Tento prvok, ak sú používané vo forme doplnkov, pomáha pri liečbe anginy pectoris alebo bolesť na hrudníku spoločné problémy.

Doplnok je účinný pri odháňanie preč objavujúce príznaky Alzheimerovej choroby.

Doplnok je tiež známy pre jej úlohu v liečbe depresie a demencie.

Štúdie ukázali, že dodatok tiež pomáha pri zvyšovaní počtu spermií u mužov, čím sa posilní faktor plodnosti.

5. Rybí olej:

Rybí olej má omega - 3, ktorý je medicínsky certifikovaný spôsob, ako udržať srdce Hale a zdravé. V riadkoch sa vekovej starej myšlienke, že konzumácia rýb predlžuje svoju životnosť, rybí olej je dobrý, a preto odporučil doplnok ako nástroj proti starnutiu.

Ako to funguje:

Omega - 3 prítomný v rybom oleji pomáha pri znižovaní účinkov glaukómu a makulárnej degenerácie.

Pomáha pri zvyšovaní dĺžky života tým, že zníži pravdepodobnosť náhleho úmrtia u pacientov s postihnutím srdca.

6. GTF Chromium:

Jedná sa o komplexné molekula minerálne chrómu, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Pomáha pri vytváraní inzulín účinnejšie.

Ako to funguje:

Krvného cukru v krvi škody tkanív a je hlavným prispievateľom k známkam starnutia. Tento doplnok pomáha kontrolovať útok cukru na našich telesných buniek.

Tento dodatok je tiež dôležité udržať pleť mladá a bez príznakov starnutia.

7. Hesperidín:

Jedná sa o špecifický bioflavonoidní ktorá sa nachádza v citrusových plodov šupky a má nejaké úžasné účinky na vaše telo.

Ako to funguje:

S vekom, naše žily majú tendenciu sa ohýbať a mimo formu dávať vzhľad fialovej červami ako špinenie pod kožu. Tento doplnok pomáha pri zvyšovaní tesnosti a tým zlepšuje prietok krvi.

Tento dodatok tiež pomáha pri znižovaní zápalu v žilách a tým udržanie svojho srdca mladé a zdravé.

8. Idebenone:

To je antioxidant, ktorý je tajomstvo za mladší vzhľad mnohých starých hollywoodskych celebrít.

Ako to funguje:

Tento dodatok, ak sú užívané denne, preniká hlboko do pokožky a opravy škody spôsobené starnutím.

Tento dodatok div sa používa aj veľa anti-aging krém na výrobné spoločnosti.

9. IMEDEEN:

Tento dodatok obsahuje proteín odvodený z hlbokomorské ryby a získava na popularite pre zobrazenie skvelé výsledky.

Ako to funguje:

Obsah tohto doplnku pomôcť pri zvýšení produkcie kolagénu a elastínu, ktoré sú veľmi dôležité pre udržanie pleti tesný a pevný.

Denný príjem tohto dodatku tiež pomáha pri poskytovaní kyselinu hyalurónovú, ktorá je v podstate prírodný hydratačný, ktorý pomáha udržať vaše pokožka jemná, pružná a bez vrások.

10. Heliocare:

Tento dodatok je v podstate papraď extrakt, ktorý je veľmi účinný pri ochrane pokožky pred pôsobením slnka a pribúdajúcimi rokmi.

Ako to funguje:

Denný príjem týchto doplnkových piluliek pomáha pri znižovaní UVA súvisiace škody na kožu.

Doplnok proti vráskam je tiež veľmi účinný pri znižovaní a predĺženie vrások a pigmentácie.

Take tieto antioxidačné doplnky starnutia dnes a vítajú mladší zajtra! A viete o akejkoľvek inej najnovších starnutia doplnkov proti? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie!

load...