Starostlivosť o kožu

Tipy na krásu a make-up pre ženy nad 50 rokov

Tipy na krásu a make-up pre ženy nad 50 rokov

50 je celkom určite obávaný vek pre všetky ženy! Vrásky sa stal prominentnej, jemné linky sa stala súčasťou vášho vzhľadu a nikto nemá rád, že sa pozrieť! Značky ako sucha, jemné linky, pigmentáciu a vrásky sú výraznejšie vo veku 50. V tejto fáze, je rutinná pre starostlivosť o pleť sa musí pravidelne nasledovať. Je dôležité, aby ste upraviť starostlivosť o pleť a make-up rutina, aby vyhovovali potrebám pokožky v tomto veku. V opačnom prípade bude úplne jedno, čo a ako moc make-up, ktorý používate, bude váš vek rozhodne poznať.

Kozmetické tipy pre ženy nad 50 rokov

Pravidelná starostlivosť o pokožku:

Očista je veľmi dôležité, nepoužívajte mydlo, budete potrebovať čistiaci prostriedok, ktorý môže jemne olúpať veľmi dobre a ako to urobiť naraz.

Nezabudnite, aby hydratujú pokožku a používať opaľovací krém skladajúci sa SPF 30 a vyššie. Vaša pokožka schopnosť hydratovať a regenerovať už znížená o to, a dokonca aj tie najmenšie škody ukáže.

load...

Použite toner, aby sa zabránilo nerovnomernému tónu pleti.

Makeup Tipy pre ženy nad 50 rokov

Make-up pre ženy nad 50 rokov je o skrýva nedostatky!

Prvý štart od hydratačný svoju tvár

Rok založenia: 

Ísť s Liquid Foundation (vyhovuje typu vašej pokožky) a použiť hubku ju splynúť. Pigmentácia je bežný jav v tomto veku, tak použite základ s pokrytím, ktoré vaša pleť potrebuje.

load...

Korektor a Korektor: 

Pre prirodzený vzhľad, naneste korektor a korektor na základoch, a to najmä na pokrytie prípadných unavené linky.

Cream Blush:

Než začnete prášku vaša pleť, použite krém červenať na jablká tváre, pretože to vám dá lesk

Naneste prášok:

Nepoužívajte prášok, ak máte jemné vrásky. Použitie práškov všeobecne zvýrazňuje jemné vrásky a robí to výraznejšie.

Oči:

Očné tiene:

Použite primer očné na vyplnenie jemných liniek, rozhodnúť sa pre jemné očné tiene tieňa na viečkach, mierne tmavú farbu na bránkovisku a zvýrazňovače pod obočie kosti. Ste veku rozhodne záleží pri vyberaní odtieňov. Nemôžete ísť cez vrchol s jasnými a bláznivé farby pre denné nosenie.

Ceruzka na oči: 

Ísť na tmavšie očné tiene, alebo zaťahovací očné linky hornej a dolnej časti očí to dá dobrú definíciu pre oči. Je nevyhnutné doplniť túto definíciu, pretože má tendenciu, aby sa mladistvý vzhľad.

Mascara: 

Týmto veku, riasy majú tendenciu strácať svoju silu, a preto sa uistite, že ste ich stočiť s dostatkom riasenky. A tiež uistiť, že ste odstrániť riasenku veľmi jemne na konci dňa bez trhania tie, ktoré majú.

Obočie:

Pre kompletnú pohľad, vyplniť v obočí, tým, že ide vysoko a jasné. Rednutie obočie nie je nezvyčajné, ako starneme. Jej rovnako ako naše vlasy začne rednúť.

Lips:

Ret vložka vypĺňa pery a tiež zabraňuje pery krvácanie v dôsledku sucha alebo jemné linky.

Stále starosti vyzerať dobre? Stačí sledovať tieto jednoduché tipy, ako vyzerať čo najlepšie aj v mladom veku 50. Krása má veľa čo do činenia s dôverou a to, čo máte pocit, že vo vnútri sa počíta viac než čokoľvek iné!

load...