Starostlivosť o kožu

10 najlepších letných make-upov a kozmetických výrobkov

10 najlepších letných make-upov a kozmetických výrobkov

Teraz, v zime je takmer u konca a väčšina častí krajiny už začínajú zažiť horúce vlhké dni, tu je zoznam tých najlepších leto krása make-up produktov, ktoré môžete použiť v priebehu letných mesiacov. Boli vyvinuté, aby vám pomôže udržať vašu pokožku sviežu a šťastní, a tiež, aby sa pozriete ohromujúci ako vždy.

Najlepšie make-up Produkty Letné krása:

1. Opaľovací krém:

Opaľovací krém je váš najlepší kamarát cez leta Uistite sa, či váš SPF je a aplikovať ju najmenej 30 minút predtým, než vystúpiť na slnku. Tiež, ak budete nosiť make-up, dajte opaľovací krém nejaký čas usadiť sa na kožu pred použitím ďalších produktov.

2. Balzam na pery s SPF:

Príliš veľa tepla a príliš veľa slnka expozície môže spôsobiť veľa podráždenie pier, čo je bolestivé, popraskané a suché. Koža na pery je oveľa tenšie, než aby sa na tváre alebo tela pokožkou, a jeho šance dostať poškodený, je viac. Nech je to miesto na vykonanie balzam na pery okolo, a zakaždým, keď uvažujete o používanie rúžu, a pokúsiť sa dať cez balzam na pery, aby vaše pery určitú ochranu.

load...

3. Anti-Opaľovacie krémy:

Letá sú plážová časy, vonkajšie krát a zakaždým, keď krok von, môžete pridať na trochu viac opálenie na koži. Jedným z hlavných leto krása make-up produkt, ktorý by ste mali investovať, a to najmä počas leta je anti-tan tan alebo odstraňovanie krém. Buď môžete ísť na ten, ktorý môže byť použitý pred vystúpiť na slnku, aby sa zabránilo opaľovanie, alebo v prípade, že ste zabudli, že môžete ísť na Tan-odstránenie krémy, ktoré môžu byť použité ako doma pomaly odstrániť opálenie.

Maska 4. Protective Hair:

Letá sú veľmi tvrdo na vlasy, najmä s konštantným tepla, rastúce teploty a vlhké spotené podmienky. Vzhľadom k tomu váš skalp je viazaný cítiť svrbenie a špinavé a vlasy sa môžu cítiť príliš mastný. Šampónovanie každý deň môže poškodiť vaše vlasy textúru, takže je lepšie ísť na ochranné masky na vlasy, ktoré môžete použiť každý druhý deň, alebo tak, aby pomohla obnoviť vlhkosť a prirodzený lesk vlasov.

5. Telový peeling:

Letá sú o potenie a pocit mastnoty a špinavé a nič nemôže byť viac osviežujúci pre pleť ako pekné telový peeling. Odstráňte všetky nečistoty a pot dňa a pomôže odlupovať kože, aby si čerstvo očistené vzhľad každý deň.

load...

6. Light Parfum:

Áno, sme všetci radi nosia parfumy, ale v letných mesiacoch sa stáva ešte dôležitejšie nosiť jeden. Kúpte si parfum, ktorý má ľahkú vôňu a nie je príliš silný, ale tiež by mal trvať dlho, kým vlhkosť má tendenciu je vyschnúť.

7. Hydratačný lesk na pery:

Môže alebo nemusí chcieť nosiť veľa farieb na vašich perách počas leta, ale stávka na istotu uložiť svoje pery od bytia nahý je nosiť hydratačný lesk na pery. Ísť na tie, ktoré prichádzajú do ovocných vôní sa budete cítiť svieži po celý deň. Ak váš lesk na pery neobsahuje SPF, nosiť balzam na pery s SPF pod ním.

8. Bronzer:

Letá sú ideálne dni predviesť, že Sun-pobozkal vzhľad. Dostať všetky svoje bronzery, či ste neboli ich použitie už. Používať zlato alebo ľahko prašného a hrdzavé farby na koži, aby to, že krásne žiaru, ktorá prichádza s tým, že sa na slnku. Je ľahké ho nosiť off, aj keď nie ste na slnku príliš veľa. Len dajte pozor, aby ten pohľad nevyzerá, falošný 'a lesklé, alebo si môže skončiť hľadá mastné alebo spotené!

9. Laky na vlasy:

Letá sú nielen krutý na vlasy, ale tiež aby bolo neovládateľný a kučeravá. Udržujte svoje krepovateniu a sucho pod kontrolou pomocou vlasovej spreje a vlasové prípravky, ktoré udržia tie zámky pod kontrolou a aby vyzerali dobre taky.

10. Lakované pazúry:

Letá sú čas žabky, chappals, peep-prsty, reťazec sandále a všetky druhy zábavy a otvorenej obuvi. Tak to je ideálny čas dať prsty nejakú farbu. Aj keď môžete mať stále vaše nohy zabalené do ponožky a topánky v zime, to je čas, aby si ich, out 'a dať im jasný pop farby.

Aj h Tieto osvedčené letné kozmetické výrobky vám pomôže dosiahnuť svojho najlepšieho vzhľad tento rok v lete!

load...