Starostlivosť o kožu

Najlepšie Olay tváre umývanie k dispozícii - náš top 10

Najlepšie Olay tváre umývanie k dispozícii - náš top 10

Olay je jedným z najlepších vedúcich značiek v Indii. Všetky produkty, ktoré robia sú jemné a šetrný k pokožke. Sú vhodné pre všetky typy pleti, či citlivé, olejové a suché. Vaša pokožka sa cíti ľahšie a zdravšie, keď budete používať Olay produkty pre starostlivosť o pleť; takže dnes som diskutovať o top 10 Olay Face Wash. Skúste jeden z týchto Face Wash a teraz nové a úžasné zážitky pre vašu pokožku.

Olay Face Wash

1. Olay Total Effect Foaming Cleanser:

Toto tvárové čistky z Olay je smotanovej textúry a má veľmi príjemnú vôňu. Nepoškodzuje citlivú pokožku a tiež odstraňuje prebytok oleja a nečistôt, bez toho, aby pokožku v suchu. Dodáva sa v atraktívnom balení. Je to non comedogenic čo je vhodné pre citlivú pokožku, a to tiež pomáha pri zdvíhaní preč jednotvárny kožu. To Olay face wash je veľmi účinná pre osobu, ktorá má mastnú a aknóznu pleť.

load...

Cena: Rs.125 pre 50g

2. Olay Natural White Foaming Cleanser:

Ak hľadáte pre dobrú cenovo Face Wash potom nehľadajte nič iné, ako tento Face Wash od Olay vám pomôže von. Je hlboký čistí pokožku a robí ju jemnú a hebkú po každom umytí. Je to mydlo zadarmo, a to je dôvod, prečo nebudete cítiť pálenie pri používaní ju. Je balená v cestovnom priateľskej trubicou a tá bude trvať dlho.

load...

Cena: R 99.

3. Olay Clarity čerstvé čistiace:

Tento čistiaci prostriedok z Olay je krém na báze v štruktúre a odplaví všetky nečistoty a nečistoty efektívne bez vysušenia pokožky. Odstraňuje olej z tváre, ktorý nakoniec znižuje vypuknúť to ako akné, pupienok a iné kožné problémy. Má mierne príjemnú vôňu, ktorá nie je cez poháňať vôbec. To tiež odstraňuje make-up a udržuje pokožku sviežu a zdravé.

Cena: Rs. 135 pre 50g.

4. Olay Jemný penivý na tvár:

Toto penenie face wash od Olay obsahuje aloe vera, ktorý upokojuje pokožku a vaša pokožka bude cítiť svieži po použití. Je to mydlo zadarmo a ľahko dostupné na všetkých kozmetických obchodoch. Aloe list prítomný v ňom pomáha pri odstraňovaní pupienkov a ak sa vám páči bez parfumácie čistiace prostriedky, potom je to stojí za vyskúšanie. Čistí svoju tvár úplne bez zanechania všetky nečistoty a zvyšky pozadu. Tento produkt má tiež fenoxyetanol dáva vám chladný a osviežujúci zážitok.

Cena: Rs.135 na 100g.

5. Olay Regenerácia krém čistiace:

Ak máte mastnú aknóznu pleť a hľadal slušne cenou Face Wash, potom tento krém čistič je určený pre vás. Textúra je krémová, ktorý udržuje vaše pleť hydratovaná a tiež odstraňuje prebytočný olej; to tiež odstraňuje jemným make-up, ktorý je chvályhodná. Je detoxikuje pleť tváre a regeneruje pokožku na bunkovej úrovni. To Olay face wash pre mastnú pleť odstraňuje odumreté kožné bunky príliš a dáva vám žiariace pleť.

Cena: Rs. 349 na 100 g

6. Olay Gentle Cleanser Osviežujúci Toner:

Ide o toner, ale skvele funguje pri odstraňovaní nečistôt, nečistôt a jemný make-up taky. To tiež odstraňuje olej z tváre a tiež zabraňuje vylučovaniu oleja na dlhé hodiny. Obsahuje dobroty aloe a uhorky extraktov, ktoré čistia pokožku a tóny to, ako názov napovedá. Aloe a uhorky extrakty vám dáva hladký a bez znečistenia kožu, najdôležitejšie fakt, že je bez alkoholu.

Cena: 200 INR

7. Olay rovnováhy vlhkosti pena na tvár:

Táto rovnováha peniace face wash od Olay zmyje všetky nečistoty z vašej tváre poskytuje tak prirodzený pocit. Je určený pre normálnu a suchú pleť, dobrý rozpočet výrobok vyhovuje vrecká. Je bez parfumácie, ktorý sa pridáva výhodu pre citlivú nosa, a to neznamená, že vaša pleť cítiť napätý. To má dobrý čistiaci účinok, ktorý hydratuje pokožku a robí ju jemnú. To neznamená, že sa koža cítiť naťahovacie vôbec.

Cena: Rs. 69 na 50g.

8. Olay penivý Face Wash pre citlivú pokožku:

Ak máte citlivú pleť a hľadajú dobrú Face Wash potom Olay face wash stojí za to, pretože je to najmä pre ľudí s citlivou pokožkou. To je vaša pleť bez oleja po dlhú dobu a zároveň poskytuje chladivý pocit. Nespôsobuje podráždenie na tvári aj pri použití viac, ako je potrebné, a je bez parfumácie. Neobsahuje žiadne škodlivé zložky, a to je dôvod, prečo je vhodné pre citlivé typy pleti.

Cena 360 INR.

9. Olay White Radiance Advanced Férovosť Purifying Foaming Cleanser:

To face wash od Olay obsahuje pokročilé bieliace prostriedky, ktoré robia pokožku tváre svetlé a tiež znižuje kože opálenie a dáva vám aj tón pleti. To nie je krutý na kožu a má veľmi osviežujúci a príjemnú vôňu. To tiež znižuje pupienkov a akné, pretože udržiava vaša pleť olej zadarmo po dlhú dobu a tiež ovláda vylučovanie oleja. To tiež odstraňuje jemný make-up... Čo ešte potrebujete?

Cena: 349 na 100 g

10. Olay Čerstvé Effect Korálky Me Up exfoliačný čistiaci prípravok:

Tento čistič má jemné a mierne guličky v ňom, ktoré exfoliates kožu dobre a pomáha pri odstraňovaní odumretých kožných buniek. To je vaša pleť čistú čistením ju hlboko zvnútra. Musíte množstvo hrášku veľkosť tak, aby peny dobre, čo znamená, že jedna rúrka bude trvať dlho, takže je efektívne z hľadiska nákladov. Je dermatologicky testovaný a je vyrobený pre ľudí s normálnou až mastnú pleť.

Cena: 450 INR

load...