Starostlivosť o kožu

Najlepšie gélové čistiace prostriedky na mastnú pleť - naše najlepšie 5 výberov

Najlepšie gélové čistiace prostriedky na mastnú pleť - naše najlepšie 5 výberov

S toľkými produkty a ich typov na výber, to je naozaj zdĺhavý úlohu pre jednotlivca, aby nakoniec pristáť na produkt, ktorý bude vyhovovať jeho / jej potreby a očakávania. Či už je to starostlivosť o vlasy, starostlivosť o pleť a starostlivosť o telo, je voľba správneho produktu, má zásadný význam pre, si krásna '. Naša tvár je najcitlivejšie časť tela, človek zvyčajne nemá rád experimentovať s tvrdým, chemických produktov na báze na ňom.

Mastná pleť je jeden taký významný problém, ktorý mnohí z nás skúsenosti a neviem, čo s tým mám robiť. Použitie dobrú a účinnú čistiaci prostriedok je nesmierne dôležité zachovať krásu mastnú pleť, pretože je zvyčajne veľmi citlivá a náchylná k ďalším problémom, ak nie postarané správne.

Nižšie sú uvedené top 5 produktov, ktoré môžu pracovať pre vás, ak hľadáte dobré založené čistiaci prostriedok gél pre mastnú pleť.

1. Kaya Skin Clinic upokojujúci čistiaci gél:

Kaya vyslovil seba ako jeden z najväčších značiek, pokiaľ ide o služby a produkty v oblasti krásy a starostlivosť o pleť. Tento upokojujúci čistiaci gél je perfektným riešením pre mastnú pleť. Zinok laktát a vitamín B3 obohatené, tento čistiaci má silný kozmetické vzorec. To zanecháva pokožku sviežu a vláčnu, a pri pravidelnom používaní sú tiež znížené ďalšie problémy, ako je akné a tmavými škvrnami. Fľaša 200 ml čistiaceho gélu je pre Rs. 550 a trvá po dobu až 6 mesiacov. To je nepochybne medzi najlepšie gélové čistiaci prostriedok pre mastnú pleť.

load...

2. Clinique spláchnuť Gel dennej starostlivosti:

Jediná vec, ktorá by mohla zastaviť jeden z používania tohto neuveriteľne efektívny produkt je jeho typická vôňa. Ľahko dostupné on-line a vo väčšine parfumérií, 150 ml tuba tohto prečistenie stojí Rs. 1350. Hoci nákladná záležitosť, produkt je návyková, akonáhle sa použije ako taký zanecháva žiarivú a hladkú kožu, pretože jeho harmančeka extraktov. To je 100% testovaný alergie taky. Na rozdiel od väčšiny čistiacich prostriedkov, tento čistiaci gél pre mastnú pleť môže byť použitá pre odstránenie make-upu, bez pleť suchá a naťahovacie.

3. Neutrogena bez oleja Akné Wash:

Jeden z najlepších výrobkov s trvalými následkami, najatraktívnejšie rysom o tomto tvár rmutu z Neutrogena je jeho schopnosť zbaviť sa prebytočných oleja bez poškodenia niečí citlivú pokožku. To tiež vyčistí akné a nezanecháva pleť šupinatá. Mierne salicylová obsah (približne 2 percentá) je vhodný pre veľmi citlivú pokožku a pokožku, ktorá je náchylná k pupienkov rovnako. To je cenený u Rs. 425 na 175 ml fľaše, čo je trochu nákladné.

load...

4. Body Shop Tea Tree Skin Clearing Foaming Cleanser:

Tea Tree čistiace vyčnieva z celého radu produktov Body Shop je. Vedúci značka pre produkty starostlivosti o pleť, The Body Shop je známy pre svoje rozsiahle využívanie prírodných extraktov vo svojich produktoch. Tea Tree čistiace je nielen účinná, ako sa zbaviť nadbytočných olejov, ale ak je použitý nábožensky, ale aj lieči akné, tmavé škvrny, čierne bodky a iné tváre problémy. To nie je krutý na koži a zvyčajne sa po jeho použití nevyžaduje zvlhčovač. To Tea Tree Oil extrakty zaťažený čističi je cenený u Rs. 620 na 150 ml.

5. Aróma mágia Mint čistiace:

Výrobky Aróma Magické preukázali svoju účinnosť ako v starostlivosti o pleť a starostlivosť o vlasy polí. Magic Mint čistiace nie je výnimkou. Táto krémovo biela čističi je mäta pieporná, klinček, Neem a iné dôležité ropné extrakty, ktoré zanecháva pleť omladená a úplne čisté. Pepermitový v ňom tiež upokojuje pupienky (ak existuje) a robí pokožku hladkú. Všetko, čo musíte urobiť, je masírovať čistiaci prostriedok na kožu po dobu niekoľkých minút, pričom oblasť očí a potom dôkladne opláchnite. Tento produkt je tiež účinný pri odstraňovaní make-up a je cenený u Rs. 115 na 50 g.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto produktov? Zanechajte nám komentár nižšie.

load...