Starostlivosť o kožu

DIY - úžasná domáca exfoliačná ryžová tvár na obnovenie pokožky

DIY - úžasná domáca exfoliačná ryžová tvár na obnovenie pokožky

Hľadáte spôsob, ako olúpať, osviežiť a hýčkať vašu pokožku? Vždy sa môžete navštíviť svojho susedstve kozmetický salón. Ale prečo utrácať peniaze za niečo, ktoré môžete urobiť doma? Dnes budem vás naučí, ako vytvoriť efektívny exfoliačný ryža pleťová maska ​​doma u všetkých prírodných zložiek. Balíček je možné použiť na normálnu, zmiešanú a mastnú pleť. Ak máte ťažkú ​​akné alebo pupienky potom neskúšajte táto pleťová maska, ako by to mohlo ublížiť, podráždiť alebo zhoršiť akné. Lacná a domáca ─ starostlivosti o pleť nemôže dostať lepší ako toto! Bez vedľajších účinkov, žiadne škodlivé chemikálie, táto pleťová maska ​​tvrdí, že poskytne prirodzenú dobrotu na koži.

Požadované produkty:

Pozrime sa na zozname poznať produkty, ktoré boli použité, aby sa exfoliačný ryžovej múky pleťová maska:

  • Ryža
  • Citrón
  • Med
  • Zelený čaj 

Ako sa pripraviť exfoliačný ryžová múka pleťová maska ​​doma:

Takže, ste pripravení hýčkať vašu pleť? Prečítajte si o to vedieť kroky, aby sa táto pleťová maska:

load...

Krok 1:

Ako si urobiť ryžovej múky? Trvať asi 2 polievkové lyžice surového ryže a pridať ju do mixéra alebo mixér jar. Mlieť ryža, aby sa prášok sa granule, ako textúra. Nie je to tak jemná textúra bude slúžiť ako prirodzený exfoliačný činidlo na koži. Rice prášok je skvelý prirodzený spôsob, ako bielenie kožu. Aziatky zahŕňali ryžu v šupke a krásu režimu po mnoho rokov. To je tajomstvo za svojím bezchybným, sálavému, mäkké a krásnu pleť. Ryža tvárovú masku jemne exfoliuje vašu pokožku a dodáva vlhkosť a rozjasní vašej pleti.

Krok 2:

Potom pridajte lyžičku citrónovej šťavy k prášku ryže. Citróny sú bohatým zdrojom vitamínu C, ktoré pomáhajú v zjasnenie a zosvetlenie pleti. Vitamín C pôsobí tiež ako účinný antioxidant, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi. To tiež zvyšuje tvorbu kolagénu.

Krok 3:

Potom pridajte lyžičku medu do neho. Dobrota medu na koži, je dobre známy. Má vysokú cukru kompozície s kyslými vlastnosťami, ktoré bránia rastu baktérií. Z tohto dôvodu, to funguje ako antiseptikum odraziť akýkoľvek druh kožné infekcie.

load...

Krok 4:

Teraz je čas pridať 1 a pol lyžice zeleného čaju vody do zmesi. Teraz zmiešajte s lyžicou. Konzistencia balenie nemusí byť veľmi silný alebo nádcha. Je potrebné mať semi hustú konzistenciu pre jednoduchú aplikáciu.

Krok 5:

Po zmiešaní pleťová maska ​​úplne, môžete začať používať ju na tvár. To je najlepšie použiť balíček na suchú a čistú pokožku. Naneste na tvár Pack pomocou prstov alebo balenia kefa s plochou tvár. Vzhľadom k tomu, textúra ryža obsahuje niekoľko granúl, môže existovať nejaký kvapká z tváre balenia, zatiaľ čo aplikácie. Tak, aby sa zabránilo, aby sa ubezpečil, budete nosiť svoje staré oblečenie pred použitím pleťová maska.

Nechajte pleťová maska ​​schnúť dobrých 10 minút. Keď si všimnete mierne utiahnutie účinok na kožu, potom mokré prsty vodou a dať do pohybu ju vo svojom krúživými pohybmi na odlupovať kože. Potom, umyte čistou vodou. Pat vysušiť pokožku po opláchnutí si tvár vodou. Teraz, po nej sa s vašej obľúbenej hydratačný, aby sa zabránilo vysychaniu kože. Tento pleťová maska ​​môžete použiť raz za týždeň. Pri pravidelnom používaní bude vaša pokožka cítiť je mäkká, pružná, hladká a čistá. To bude odlupovať koži. Tvrdí dať rozjasňujúci efekt s pravidelnými aplikáciami. Skúste tento 100% prírodná ryža pleťová maska ​​a zostať krásna. To všetko prírodné pleťová maska ​​je odpoveďou na vaše modlitby! Tieto krásne balené výrobky pre starostlivosť o pleť v kozmetickom uličke vyzerá lákavo, ale táto pleťová maska ​​má dobroty prírody! Teraz je to vaša voľba, make-drahé, chemické výrobky pre starostlivosť o pleť naloženého vs lacný, prírodné pleťová maska, ktorá práve potrebuje niekoľko minút svojho času.

Bol to DIY užitočná? Používate pleťové masky hýčkať vašu pleť? Podeľte sa o svoje názory v sekcii Komentáre nižšie.

load...