Starostlivosť o kožu

DIY - úžasný spôsob, ako urobiť krémovú červenú farbu doma s rúžmi

DIY - úžasný spôsob, ako urobiť krémovú červenú farbu doma s rúžmi

Mám k niečomu priznať - Som veľký makeup narkoman! Viem, že každá dievča miluje nosiť make-up. Nákup make-up je zábava, ale viete, čo je ešte viac zábavy? Vytvoriť vlastný make-up doma, a to aj bez výdavkov žiadne peniaze.

Máte veľa nevyužitých rúžov ​​ležať v márnosť poľa make-up? Možno, že sa vám nepáči, farbu alebo povrchovú úpravu, alebo si vždy myslel, že tieň by sa vám bude vyhovovať, alebo ste nudí použití rovnakej rúžu znovu a znovu, čo je príčinou, tie rúže môžu byť teraz kladený na dobré využitie ! To DIY je ľahké a jednoduché urobiť, a akonáhle sa dostanete na kĺb, nikto nemôže zastaviť vám robiť veľa krémovej sa červená! Tak, teraz môžete mať nádherný tvár flush s vinou bez šťastia strávil absolútne žiadne peniaze na nákup smotany sčervená z trhu!

Produkty Vyžaduje:

  • Rúž podľa Vášho výberu - môžete si vybrať 2 alebo 3 rúžu.
  • Primer
  • Trblietavých zvýrazňovače (voliteľné)
  • Pol lyžičky olivového oleja
  • Malý kontajner
  • Miska alebo veľký špachtľa
  • Hodvábny papier na čistenie akejkoľvek neporiadok
  • Vatovou tyčinkou alebo špáradlo
  • Sviečka
  • Pinzety rozbiť rúžu

Ako si vyrobiť Cream Blush doma ľahko s Rúže:

Poučme sa kroky, aby sa červenať doma, ľahko sa rúžu:

load...

Krok 1:

Vyberte si rúžu, s ktorými by ste chceli, aby sa krém sčervená. Odtiaľ som sa svetlo ružový, horúce ružová a hlboké aquamarínovou rúžu, ktoré som nepoužívajú, ako som si taky jednu svetlú a druhý príliš tmavé. Potom použite tupý nôž, je stopnúť od prípadu. Ako som chcel svoj krém červenať byť mäkké a jemné farby, pridal som len trošku horúce ružovú rúžom a väčšiu časť svetlo ružové tieňa. Vzorec rúžu je veľmi krémovej umožní, aby prerušiť ľahko na kúsky bez problémov. Vedľa dať svoje rúžu do hrnca, misy alebo rovno lyžicu a umiestniť ju na zapálenou sviečkou.

Pridajte asi pol lyžičky olivového oleja na rúžu. Môžete použiť neparfumované olivový olej alebo dokonca kokosový olej. Ak chcete, aby krém červenať vzorec byť naprostá by som odporučil pridať trochu olivového oleja, ale nepridávajte viac ako lyžičkou ako by sa mohlo urobiť vzorec mastná a mastná.

load...

Krok 2:

Umiestnite misu alebo lyžicou nad zapálenú sviečku k roztaveniu rúž. Udržujte plameň sviečky od vetra alebo akéhokoľvek umelého vzduchu ako ventilátor, aby mohol zahriať dobre. Vatovým tampónom alebo na pinzetu miešať olivového oleja a rôzne rúže spolu, zatiaľ čo je nad sviečkou. To pomôže pri ľahké tavení produktu.

Krok 3:

Akonáhle sú všetky rúže zase do vodnaté kvapaliny, bez hrudiek, pridá sa malé množstvo tváre primeru do zmesi. Tvár primer zvýši životnosť vášho prispôsobené krémovej lícenky. Potom zmiešame ingrediencie znova, aby sa zabránilo hrudky. Ak nájdete nejaké problémy pri zmiešaní primer s kvapalnou zmesou, potom odporúčam umiestniť zmes nad sviečkou znovu po dobu asi 4 až 5 sekúnd. Potom môžete pridať malé množstvo zvýraznenie kvapaliny do zmesi, ak chcete trblietavé vzhľad vášho krémovej lícenky. Ako môj zmes už nejaké trblietavé pigmenty, som vynechali pridanie zvýrazňovač.

Krok 4:

Zmes sa okamžite prenesie do čistej nádoby pre skladovanie, pričom sa zmes ešte teplý. Kontajner alebo nádoba musí byť vyčistená a dobre dezinfikujú, aby sa zabránilo bakteriálnych infekcií. Čistiť a dezinfikovať to, použite prací prostriedok riešenie, alebo sprej nejaký čistý alkohol cez nádoby.

Krok 5:

Zmes sa nechá usadiť po dobu jednej minúty a potom dal kontajner do mrazničky. Bude to trvať asi hodinu, než úplne zmraziť a zase do silnejší konzistenciu pripomínajúce krém sčervená. Potom vyberte ju a bavte sa!

Farba môjho smotanovej červenať je iný a ukázalo sa, že je nádherná ružová farba. Tieto upravené smotany sa červená môže mať veľmi mierne a slabú vôňu olivového oleja, ktoré sa zvyčajne zmizne počas jedného alebo dvoch dní. Vzorec DIY krémové lícenky poskytuje výbornú farbu, jemnú štruktúru a intenzívnu pigmentáciu. Štruktúra produktu je mäkký a maslový, takže sa rovnomerne rozprestrie na lícach bez šklbanie alebo ťahom.

Takže teraz máte svoj vlastný prispôsobené krém rumenec na hranie! Využite túto myšlienku a dať všetky svoje staré rúžu do dobre využiť! Skúste to a dajte nám vedieť, ako ste dopadli.

load...