Starostlivosť o kožu

10 jednoduchých krokov na dosiahnutie perfektnej pokožky

10 jednoduchých krokov na dosiahnutie perfektnej pokožky

Získanie perfektné, žiarivá pleť nikdy nebolo ľahké. Nebudeme to popierať. Berie prácu. Trvá vytrvalosť. Trvá kamienok. A zo všetkého najviac, je potrebná silná odhodlanie a sebaovládania. Nie, nie sme snaží vydesiť vás. Len sa snažíme, aby vás pripraví na týchto 10 tipov pre perfektné pleť. Vidíte-li všetky z nich až s úprimnosťou, že je!

Ako získať dokonalú pleť

1. Sleep Well:

Prvá vec, ktorú musíte pochopiť, o tom, ako mať dokonalú pleť je, že rovnako ako vaše telo protesty a nakoniec dáva do vyčerpania bez riadneho odpočinku, vaša pokožka príliš začína vykazovať neklamné známky vyčerpania. Takže budete potrebovať oddýchnuť dosť, ktorú máme na mysli spať požadovaných 8 hodín večer na pomoc vaša pleť oddýchnuť.

2. Cvičenie:

Takže ste mali dobrý spánok a vaša pokožka je teraz dobre odpočinul. Čo teraz? Daj to postupný naštartovať. Cvičenie po dobu minimálne každý deň 20 minút, aby zvýšiť obeh krvi v tele. Keď krv čerpadlá dobre, že vaša pokožka dostane obnovuje a je to vidieť v miernej červeným červenať, že pracuje sa so sebou prináša.

load...

3. Steam:

Potom, čo ste všetci napumpovali a spotený, to najlepšie, čo má robiť: vziať si horúcu paru otvoriť všetky póry! Take v pare, kým sa nedotkne svoju tvár a začne kvapkať.

4. Olúpať:

Akonáhle póry sú otvorené a pripravené, použite orech alebo marhuľový peeling na olúpať tvár dôkladne. To vám pomôže odstrániť všetky nečistoty, špinu a odumreté kožné bunky z pokožky. Umyte vlažnou vodou odhaliť jemnú, vláčnu pokožku.

5. Cleanse:

Exfoliácia môže byť krutý na koži. Tak, aby upokojiť to trochu: iba mierne čistiace (čítaj Face Wash) a jemne umyte si tvár s ním.

6. Hydratujú:

Po tom všetkom drhnutie a čistenie, že vaša pokožka cítiť trochu bolí. Utíšiť ten pocit, použite upokojujúci krém, ktorý vyhovuje vášmu typu pleti. Vy nechcete skončiť s mastnou tvár, ktorá bude priťahovať veľa špiny a špiny, ktoré ste pracovať tak tvrdo, aby sa zabránilo.

load...

7. Nechcem Preskočiť Foundation:

Teraz je čas sa pripraviť. Vieme, že si jednoducho nemôže predstaviť ísť deň bez make-upu. To je dôvod, prečo táto príručka zahŕňa make-up. Ale najdôležitejší krok, že väčšina žien si ujsť ich použitie dobrý základ kvality, než sa dať na ich make-up. Rovnako ako múr (ospravedlňte analógiu), vaša pleť príliš potreba, aby ochrannú vrstvu náteru pred nesie ťažobu make-up, bez ohľadu na to, ako sa svetlo. Plus, s použitím nadácie je najlepší spôsob, ako zakryť nejaké hrbole, škvrny a nedostatky vo svojej koži, než sa dostanú zvýraznená s make-up.

8. Ľahko make-up:

Áno, sme si povedali make-up je nepostrádateľnou súčasťou vášho života. Nie, nepovedal, budete musieť použiť torty a zákusky z nej. Trik na sebe make-up je to, že by nemala vyzerať ako máte na sebe niektorý! Tak, a to všetkými prostriedkami, nosí make-up. Stačí mať trochu zľutovanie na koži.

9. Odstráňte make-up správne:

To je ďalší veľmi dôležitý krok v starostlivosti o pleť režim, že väčšina žien majú tendenciu preskočiť. Nech už je dôvod akýkoľvek, či už je to nedostatok času, opitosti, alebo číre lenivosti, takže make-up na noc je tá najhoršia vec, ktorú môžete urobiť pre vašu pokožku. Prečo toľko dráma, pýtate sa? No, niekto to musí zastať všetky zanedbané tváre museli niesť bremeno cez noc make-up, je to tak?

10. Opäť, vyčistili

Jednoducho odstránenie make-up nestačí. Musíte znovu očistiť svoju tvár dokonale, takže akýkoľvek druh sedimentu: make-up, alebo inak, nezostáva zakotvené vo svojej koži. Používajte dobrý čistiace mlieko, ak ste proti tomu, aby umývanie tváre pred spaním. Ale nikdy nezabudnem vyčistiť svoju tvár pred vami spať.

Ako môžete veľmi dobre vidieť, dosiahnutie tohto cieľa dokonalú pleť bude trvať veľa disciplíny, času a úsilia z vašej strany. Takže až sa nabudúce budete premýšľať o ktoré majú, že jeden ďalší šálka kávy v kaviarni, myslieť na čas navyše, že to bude trvať vás zložiť make-up a vyčistite svoju tvár pred spaním v noci. Mohlo by vás presvedčiť o opaku.

load...