Starostlivosť o kožu

Scarlett Johansson tajomstvá krásy odhalené

Scarlett Johansson tajomstvá krásy odhalené

FHM v roku 2017 vyhlásená za Scarlet Johansson je najsexi ženy nažive! Tento titul je nielen reprezentatívna zo svojho vzhľadu, ale aj koruna na jej osobnosti ako celku! Sexy nie je len prísť v tele, ale dôvery jeden má.

Každý pohyb ona robí, a každý rutinné ona takto podporuje skutočnosť, že krása vychádza zvnútra. Tajomstvo musí byť vždy dobré zdravie a zdravý duch.

load...

Scarlet Johansson Makeup, Krása a Diet Secrets

Tu sú niektoré z úžasných tajomstvo krásy z Scarlet Johansson.

Scarlet Johansson Tipy Starostlivosť o pleť:

Ak citlivá pokožka je váš záhubou potom sledovať jej rady by bolo veľmi dobrý nápad!

Má veľmi citlivú pokožku a je náchylná k pupienkov. Z tohto dôvodu sa vždy robí to miesto k čisteniu jej make-up pred spaním. Jej citlivá pokožka je nútený ju použiť bez vône starostlivosti o pleť položky, ktoré je dôvod, prečo ona prisahá Cetaphil. Ona tiež robí istý, že vyčistí jej kefy raz týždenne. Ona tiež priznal of obvykle nepoužívajú žiadnu hydratačný krém. Skúste to príliš! To môže pracovať pre vás taky z vás nemajú veľmi suchú kožu, ktorá je.

load...

Cez všetky svoje opatrenia, že zabezpečí, že ona tiež lieči jej kože aj aspoň raz týždenne. Masky, aby išla voľba. Jej obľúbená je Jurlique je čistiaci masku, ktorá je ekologické a Clarins HydraQuench krémové masky.

Scarlet Johansson Diéta:

Ona zdôraznil o zdravej ženy sú krajšie znova a znova! Pre ňu hladovania diéty a vyčerpávajúce cvičenia sú striktné nie nie! Tajomstvo jej presýpacie hodiny postava je len umiernenosť a sebaovládania.

Ale ona sa priznala, že sú syr narkoman a jej slabosť byť cheeseburger jedlo v Burger King! Ona sa oddáva každý raz za čas, ale zabezpečí, že väčšina z jej jedál sú zdravé. Ona položí veľké množstvo stresu na získanie dostatočného spánku a odpočinku. Jeden z jej najviac cenné podnety pôsobia na spotrebe tukov. Trvá na tom, že je potrebné vyrezať tuky zo avšak tie sú nezdravé trans a nasýtené tuky. Nenasýtené tuky sú nevyhnutné pre dobré zdravie tela. Sheensures konzumácia zdravých tukov a nízke gl sacharidov poskytovaných potravín, ako je panenský olivový olej, avokádo a quinonea.

Obliekať ako Scarlet:

Práca so svojimi najlepšími aktívami je veľmi populárny tvrdenie, a to je presne to, čo robí. Chváliť sa jej číslo presýpacích hodín! Nosí 1940 inšpirované oblečenie, ktoré prinesie mimo svoju ženskosť a nikdy neopustí za ihličkovom podpätku.

Jej obľúbené značky sú christian louboutin na topánky butalso miluje Dolce & Gabbana a Alexander Wang!

Scarlett Johansson Kozmetické výrobky (v kabelke)

Ona jej má Lancome Bi-Facil očný make-up odstraňovač, Redken extrémne záchranné sily kondicionér s ňou po celú dobu!

Pre kožu:

  • Pre jej denný krém sa používa Jurlique čisto na základe veku-vzpierať denný krém SPF 15.
  • Ona ukázala, že po 16 hodín denne pod horúcimi svetlami, ona používa v predvečer lom čistič s horúcim uterákom.

Pre make-up:

  • Jej obľúbený očné tiene kedy je Dolce & Gabbana v šťastie.
  • Tajomstvo jej lesklé hlbokých pier je Dolce & Gabbana peru vložka v ruby ​​a Dolce & Gabbana lesky na ruby. Ona je tvárou Dolce & Gabbana make-up a miluje ich použitia, keď cíti, že glosy nie sú lepkavé a rúžu nie sú vyschnúť pery.

Zdôrazňuje, že používanie rúžu znovu použiť rúž v kúpeľni bude len tvar divnejšie. Takže to je niečo, čo budete chcieť, aby sa zabránilo!

Obor: 1, 2

Omáčka: 1, 2, 3

load...