Starostlivosť o kožu

8 úžasných receptov krásy jablčného octu

8 úžasných receptov krásy jablčného octu

Výhody jablčného octu (ACV), sú početné a rôznorodé. Už ste niekedy skúšali pomocou tejto zázrak riešení ako súčasť vašej krásy režimu? Ak tomu tak nie je, je na čase, že ste!

ACV robí divy pre vašu pokožku, tak aj pre vaše vlasy. ACV je ako riešenie pre všetky vaše problémy kozmetické one stop. To je užitočné pri liečbe akné, zbaviť akné, odstránenie lupín alebo dosiahnuť lesklé nechty. Prečítajte si tento článok vedieť o najjednoduchší a najlepší kozmetických receptov používať jablčného octu.

Jablčný ocot krása recepty:

Tu je 8 úžasné jablčného octu Recepty pre vás zahrnúť do krásy režimu:

1. ACV Toner:

Zmiešať ACV a uhorka šťava v pomere 1: 1 pomer. Tento toner je vynikajúci pri použití na čistú pokožku a pomáha pri zmršťovaní veľkej kožné póry.

load...

2. ACV maska:

Zmiešajte lyžičku ACV s dvoma lyžičkami medu. Použite ju na vyčistenú pleť a čakať na dvadsať minút. Umyť čistou vodou. Urob to trikrát týždenne pre dosiahnutie jemnú a hladkú pleť.

3. ACV zvieravý:

Zmiešajte šálku ACV s šálkou studenej vody. Ak je to možné, udržiavať ju v fľaši a uložte do chladničky. Použite toto riešenie niekoľkokrát denne pre vašu pokožku pomocou vaty. Pôsobí ako vynikajúci sťahujúce a je tiež užitočné pri odstraňovaní stareckých škvŕn.

4. ACV šampón:

Zmiešajte jedlú sódu a ACV slúžiť ako alternatíva k vašej šampón. Táto zmes je známe, že očistiť svoje vlasy a vlasovú pokožku. Najlepšie na tom je, šampón náhrada je zadarmo pred škodlivými účinkami chemických látok. Môžete pridať niekoľko kvapiek levanduľového esenciálneho oleja, aby sa zmes vonia.

load...

5. ACV lupy Odstránenie:

Pridá sa niekoľko kvapiek tea tree silice ACV a dobre premiešajte. Aplikovať priamo do pokožky hlavy. Nechaj to na dobu asi jednej hodiny a šampónom. Tie by si mal použiť nejaký ACV-čajová zmes tree oleja pre riedenie šampónu. Urob to dvakrát týždenne na liečbu lupín.

6. ACV Hair Rinse:

Pokiaľ máte mastné vlasy a vlasovú pokožku, ACV by vám bude vyhovovať najlepšie. ACV Do hrnček vody v pomere 1: 2. To znamená, že sa 1 - 3 časť ACV a 2 - 3 diely vody v hrnčeku. Používajte ju ako posledné pláchanie sa zbaviť nadmernej mastné vlasy a vlasovú pokožku. V skutočnosti, ak sa vykonáva po umytí šampónom, že bude kontrolovať produkciu mazu a vlasy zostanú hebké a nemastný pre dlhšie hodín. Avšak, ak ste obdarení normálne vlasy, zmiešať ACV a vody v pomere 1: 4. Tento vlasy plákanie je výhodné pre liečenie lupín rovnako.

7. ACV vlasov Posilujúce tonikum:

Pripravte infúzie bylín, ako sú žihľavy, koreň lopúcha a goosegrass v ACV a použiť ho na pokožku hlavy a vlasy vyživujú vlasy a urobiť z neho silná. V rovnakej dobe, to pôsobí ako prirodzenej ochrany na hubové infekcie, lupín a svrbenie pokožky hlavy.

8. ACV Foot Namočte:

Pridajte šálku ACV do vane s teplou vodou. Namočte svoje unavené nohy po dobu dvadsiatich minút a relaxáciu. Noha máčať pomáha skoncovať s nohou zápach a unavený pocit, že vaše nohy skúsenosti občas. Teraz už viete, prečo by ste mali mať fľašu jablčného octu po ruke, pretože môže byť použitá na liečbu toľko kozmetické problémy a podmienky. Nabudúce pôjdete nakupovať, uistite sa, že pridať nejaké ACV do svojho zoznamu! Prečo míňať svoje ťažko zarobené peniaze na kozmetické výrobky, kedy ACV môže stačiť! Ísť na to!

Boli to jedny z najlepších domáce jablkový ocot receptov. Takže ste niekedy používali ACV ako súčasť svojej kráse režimu? Nezabudnite sa podeliť o svoje názory a nápady s nami!

load...