Starostlivosť o kožu

Rekha je krása, make-up a fitness tajomstvo odhalenie

Rekha je krása, make-up a fitness tajomstvo odhalenie

Bhanurekha Ganesan, lepšie známy ako Rekha, je diva, korunovaný ako nestarnúci krásu Bollywood. Ona je kultový herečka v indickom filmovom priemysle, pretože neskoré 1970. Od počiatku bol kritizovaný pre svoj vzhľad, aby bol oslavovaný ako jeden z najkrajších indických žien, príbeh jej prechodu od škaredé káčatko na krásne labutí bolo motiváciou pre mnoho. Na rozdiel od bytia považovaný za geniálny herečka, neporovnateľný vzhľad a pôvab Rekha to robili jej stelesnením krásy, ktorá to, čo robí tajomstvo krásy Rekha také horúce proprty! Dnes sa poďme pozrieť na Rekhas tajomstvo krásy spolu s jej make-up, fitness a diétne tajomstvo.

Tajomstvo krásy Rekha je:

1. Spotreba vody - pitnú správne množstvo vody, teda asi 10 až 12 pohárov po celý deň dostatočne hydratuje a detoxikuje pleť a telo. To je mantra pre Rekha je krásne a žiarivé pleti.

2. Spacie dobre - Ísť spať skoro, vstávajúc skoro za rána, a dostať správne spánku každý deň pomáha herečka zostať fit, krásny, zdravý a aktívny po celý deň.

load...

3. Zdravé stravovacie návyky - Rekha domnieva, že je dôležité udržiavať zdravé a nutričné ​​diétny plán zostať krásne. Ona sa vyhýba nezdravé, nevyžiadanú, vyprážané a prevarenej jedlo.

4. Aromaterapia a ajurvédske kúpeľná liečba - Verí v kozmetických výhod starovekej Ayurveda a aromaterapiu, a teda káže to ako vo svojich kúpeľných sedenie doma.

5. Disciplinovaný život - Rekha vedie disciplinovaný život, zostane šťastný a bez stresu, a je presvedčený, že sa tieto dôležité atribúty, ktoré stoja za jej úspechom, osobnosti a pulchritude.

load...

6. Pack Hair - Herečka verí v prirodzenej dobrote egrešov alebo amly, Shikakai, semená senovky gréckej a kokosového oleja k udržaniu silné a zdravé vlasy. Ona používa prírodné vlasy balenie medu, tvaroh a vaječný bielok raz týždenne, aby ste zistili, krásne, dlhé a lesklé kadere. Nikdy češe vlasy mokré a preferuje ho sušenie prirodzene, vyhýbať sušič vlasov.

Rekha make-up tajomstvo:

7. Make-up a kozmetika - Rekha zbožňuje uvedenie na make-up a bol tým, kto predstaviť make-up na báze oleja v Bollywoodu, keď jej náprotivky používa mastenec na báze suchej make-up. Ona je známe, že robiť vlastné make-up pre svoje filmy a vyzerá úchvatne, športové odvážne farby na pery a očný make-up.

8. Čistiace a hydratačné - Herečka sleduje pravidelne očistu, tónovanie a hydratačný režim a zaisťuje, že sa odstráni všetok make-up z jej kože pred spaním do postele.

Rekha je Fitness tajomstvo:

9. Cvičenie - Tento symbolický krása cvičenia pravidelne asi 10 až 15 minút, aby zostali fit a aktívny.

10. Joga a meditácie - Herečka bol horlivý milovník jogy a meditácie, pretože rokov a usilovne cvičí každý deň to isté. Verí, že tieto praktiky sú primárne zodpovedné za jej nestarnúci krásu, charizmatická osobnosť a štíhle telo.

11. Tanečné a vnútorných prácach - Rekha miluje tanec a je tiež čistota fanatik. To znamená, že domáce práce, záhradníčenie a tanec robí sú fyzické cvičenie pre ňu.

Rekha svoje diétne tajomstvo:

12. Vegetariánstvo - Herečka bola vegetariánka pre väčšinu časť svojho života a verí v uzdravenie výhody korenie, ktoré predstavujú indické jedlo. Ona obhajuje konzumácii ovocia, ako granátové jablko a čučoriedky, orechy, ako sú pistácie a vlašské orechy a zeleninu, ako je brokolica, špargľa a avokádo, aby boli zdravé telo, pleť a vlasy.

13. Zdravé jedlo - Rekha sa domnieva, že jej zdravé a vyvážené, chutné a výživné jedlo pozostávajúce z misku zeleniny, tvarohu, hot chapattis a šalát sú zodpovedné za jej bezchybnú pleť, tónovaný telo a mladistvý vzhľad.

14. Ďalšie kvapaliny - DIVA je presvedčený, že riadne prísun tekutín, piť veľa vody a konzumácia tvarohu veľkoryso každý deň je pre zostať krásna a zdravá.

15. Skorá večera - Dáva prednosť jej posledné jedlo dňa pred 7.30 hod a je presvedčený, že nielen to, čo človek jej, je dôležité, ale ako, kde a kedy sú príliš dôležité.

Tak tu sú všetky kozmetické poradenstvo Rekha pre vás! Vyskúšajte ich a dajte nám vedieť, ako to robilo rozdiel.

load...