Starostlivosť o kožu

Liečba Ayurvedic Heat Boil!

Liečba Ayurvedic Heat Boil!

Letný čas dostane sakra z nás, a to v prípade, ur s niektorými bolestivé teplo varu v tejto dobe? Premýšľate o tom len dáva logiky U dosť bolesti.Môžete získať kdekoľvek od vašej tváre krku dozadu do vnútra uší, alebo v podpazuší a nehovoriac, vaše intímne partie. A keď už nič iné, pracuje potom je čas vyskúšať ajurvédskej lieky na horúco vrie!

Ajurvédska Liečba varí:

Tak umožňuje pozrieť na niektoré čisté Ajurvédske tepelné spracovanie variť -

1.Your kuchyne nielen pomáha udržať vaše bruško šťastný, ale má rad prostriedkov, aby sa vaše vyvarí tiež. Kurkumy, ktorá je najčastejšou Spice prítomný v každej indickej kuchyni má rad anti-fungálnych, anti-poburujúce a anti-bakteriálne výhod, ktoré tiež funguje rovnako ako ajurvédskej medicíne sa varí. Trvať asi 4 lyžičky kurkumy prášku a suché praženia to. Potom, aby pastu z toho s čistou vodou a aplikovať na varu. To pomôže zabiť baktérie a pomôže varí zrieť rýchlo a rýchle uvoľnenie hnisu. By mala trvať asi 3-4 dni vypratať vredy, keď sa pasta znova aplikovaný každé 4 - 5 hodín.

load...

2. Rasca alebo jeera je tiež veľmi časté korením indickej kuchyne, a pri liečbe varí taky je to veľmi užitočné. Trvať asi 4 lyžičky rasce prášku a suché praženia to. Make pasta s čistou vodou a aplikovať a použiť znovu pastu v intervale 4 - 5 hodín. To funguje veľmi dobre, rovnako ako kurkuma a napomáha rýchlej uvoľňovanie Kocúr a toxínov z varu.

3. Môžete si tiež vziať do asi 1 teaspooon kurkuma prášku miešajú vo vlažnej vode vnútorne aspon 3x denne liečiť varí zvnútra alebo kurkuma kapsule (pre dávkovanie kapsule, mali by ste sa poradiť s lekárom).

4.Garlic tiež k dispozícii takmer vo všetkých kuchyniach sveta je tiež účinný vec vytvrdnutí vredy a akné. Zmiešajte 2 alebo viac strúčikov cesnaku a vytlačiť šťavu a aplikovať ju k varu. V dňoch ste museli tieto vredy, majú 2 - 3 surové strúčiky cesnaku tiež s bežnú stravu, aby pomohla liečiť je zvnútra tiež. Cesnak bol považovaný za účinný antibakteriálny prostriedok pre mnoho kožných problémov. Ak môžete tolerovať zápach, potom je to skvelé.

load...

5.Onion je tiež niečo, čo všetky kuchyne na svete má. Naneste cibule šťavu cez varí a majú surové plátky cibule (môžete si to ako šalát vždy) s normálnou stravou. Funguje rovnako dobre ako cesnak.

6. Ricínový olej je zázrak liek na vredy. Trvať asi 5-8 kvapiek ricínového oleja v závislosti na veľkosti varu, na bavlnený vankúšik a umiestniť ho na varu a pevne bezpečný s náplasťou. To oslabí variť a pretiahnuť všetky hnis z neho práve tak málo ako 2 - 3 dní u najviac. Znovu použiť ricínový olej každý deň.

7. Tea tree oil je prírodný olej, ktorý je schopný liečiť a vyliečiť takmer všetky typy kožných ochorení, vyrážky a svrbí. Po kúpeli stačí aplikovať 1 - 2drops čistého oleja Tea Tree do varu, kým je to preč.

8. Betelových dovolenke (Paan listy) -Tear betelových listy o 2 alebo viac podľa potreby na malé kúsky a dať ich variť v asi pol šálky vody. Varí sa po dobu asi 10 minút na miernom plameni a potom ju vychladnúť a aby pastu z tejto zmesi. Táto zmes sa dal na vredy a utesniť handrou, zaistite páskami. To by sa malo uskutočniť aspoň dvakrát týždenne, kým sa varí sú preč. To pomáha pri otváraní úst vredy a rýchle uvoľnenie hnisu.

9. Neem alebo Margos leaves- Tear asi 20 až 25 listy neem a varí sa do rovnakého vyššie uvedeného postupu v asi pol šálky vody, kým voda je takmer úplne odparí. Urobte si pastu z tejto zmesi a aplikovať na postihnuté časti počas varu. Prikryjeme utierkou a zaistite pásky. To je potrebné opakovať a znovu sa použije 2 - 3 krát denne po dobu jedného týždňa, kým všetci varí zmiznú.

10. Bitter tekvica alebo karela- Ako všetci vieme, že je to veľmi dobré mať horké tekvica v našej strave, ale mnohí z nás nemajú radi chuť to. Nesmiete musieť vziať zvnútra, ak nechcete, ale pri použití horká tekvica šťavy na vredy môže tiež pomôcť upokojiť oblasť a pomoc pri rýchlom uvoľnení Kocúr. Ak je to možné, môžete mať vnútorne menej ako ¼ šálky čistej horkej tekvica šťavy počas nasledujúcich dňoch, kým varí sa vyliečiť.

Tipy: Nemáte prevzdušňuje nealkoholických nápojov v priebehu tejto doby, kedy máte vredy. Preskočiť sódovej nápoje v lete, ak máte teplo vrieť sklony, a namiesto toho majú čerstvé citrusové šťavy, a veľa vody, aby sa toxíny von a sami hydratovaná. Vyhnite sa príliš veľa cukru a príjem čokoládu a samozrejme vyhnúť olejové nezdravé potraviny. Tieto varí väčšinou sa stalo v dôsledku nadmerného vylučovania potu, upchaté póry alebo zarastený vlasy. A tak sa snaží udržať tieto oblasti, čisté a bez znečistenia, ako je to len možné.

load...