Starostlivosť o kožu

Najlepšie Escada Parfumy pre ženy - naše top 10

Najlepšie Escada Parfumy pre ženy - naše top 10

Escada je jedným z najelegantnejších a noblesných značiek všetkých čias. Luxusné módny návrhár, Escada zanechala stopu vo všetkých podnikoch, ktoré ju do, či už značkové oblečenie, doplnky i vôní. Poďme sa pozrieť na niektoré z všetkých čias obľúbené Escada parfémov pre ženy.

Najlepšie Escada Parfumy pre ženy

Tu nahliadnuť na tieto top 10 Escada parfémov pre ženy vybral pre vás:

1. Desire Me:

Kúpiť Escada Desire Me parfém ₹ 4,655.28 @ www.amazon.in/escada-desire-me-perfume

Ako už názov napovedá, jedná sa o silné vône, ktorá zanechá na ľudí, ktorí chcú viac. Má zvodné kúzlo k nemu s vôňou citrusov a šťavnatých mandarínok mieša s najčerstvejších zelenými listami a pivonky. Má veľmi tajomnú a zmyselnú príťažlivosť pre to, že je žena žiadaný, a preto meno Desire Me.

load...

2. Úplne Me:

Kúpiť Escada Hrozné Me parfum ₹ 4,250.00 @ www.amazon.in/escada-absolutely-me-perfume

Po neuveriteľnom úspechu Incredible Me a Desire Me Escada pozametal svojich verných fanúšikov úplne mne. Vydaná v auguste 2017, to Escada parfum pre ženy, osviežujúce, šumivé a veľmi ovocný pocit na to opustil základňu záhadne mäkkú vanilky.

3. Šifón Sorbet Escada pre ženy:

Veľmi ovocná a kvetinová kombinácia je ideálny spôsob, ako opísať Escada je šifón sorbet. Tento parfum bol zahájený v roku 1993 a bol jedným z najlepších predajcov od tej doby. Jeden môže ľahko vysledovať túto vôňu santalového dreva, pižma, vanilky, Virgínia cédru a jantáru so svojím kľúčom vône je, že z mučenky.

load...

4. Cherry vo vzduchu:

Kúpiť Escada Cherry v Perfume Air Pre ₹ 7,499.00 @ www.amazon.in/escada-cherry-in-the-air-perfume

Veľmi ovocná vôňa, ktorý bol zavedený v roku 1993, to je najpopulárnejší voľbou vôňa pre ženy, najmä počas leta. Má veľmi višňovú vôňu, ktorá vedie k okamžitej stimuláciu. Summers sa zdajú oveľa bublinková a svieže s Cherry v ovzduší.

5. Escada Sentiment:

Escada Sentiment parfum pre ženy je veľmi jemná a ľahká vôňa, ktorá je sladká ešte dlhotrvajúca vôňa. To je väčšinou výhodný ako dokonalé riešenie darovanie v parfumoch, pretože roztomilé balenie Dodáva sa - v tvare srdca ružové fľaše. Vôňa začína biele broskyne, hyacint a tuberózy a pohltí vaše zmysly s palisander ružového dreva, vanilky a heliotropu.

6. Escada Island Pobozkaj 2011:

Kúpiť Escada Island bozk Parfumy Pre ₹ 5,199.00 @ www.amazon.in/escada-island-kiss-perfume

Od tej doby jeho zahájená, "Escada Island Kiss urobil svojej ochrannej známky, pokiaľ ide o bytí jeden z najlepších parfumov vôbec. To je inšpirované plážach Karibiku, slaný vietor a exotického ovocia a kvetín. Je to skutočne vedie, kto si predstaviť sami seba na krásnom ostrove nedotknutej a nikdy predtým nevidel.

7. Escada Acte 2:

Sa začala v roku 1995, to je kvetinový aldehydová parfum, ktorý bol navrhnutý slávnym Ilias Ermenidis. Šťavnaté, sladké ešte kyslá vôňa bergamotu a pomaranča tvoria jeho inšpiráciu. Náznaky frézie, mimóza, jazmín, ruža orris a môže byť skúsený v tomto jedinečnom parfumu.

8. Escada Lily Chic:

Escada Lily Chic je limitovaná edícia z roku 2000 a iskry vôňu sladkého zelene s najčerstvejšie ľalie. To má základ jantáru, vápna a grapefruity a silnou vôňou ľalie.

9. Escada S:

Kúpiť Escada S Parfumy Pre ₹ 2,034.00 @ www.amazon.in/-escada-s-perfume

Rovnako ako názov, vôňa Escada S pozýva zvedavosť a intríg. Je to ideálny kokteil mix čiernych ríbezlí, sliviek a ruží. Má naozaj jedinečnú vôňu.

10. Modrá Romance:

No sortiment parfumov je dokončená bez linky, najmä pre tých špeciálne romantické chvíle. Modrý Romance od Escada si kladie za cieľ, aby sa, že romantické dátum v Prahe. Vôňa skladá z pivonky, mandarínky, melóna a Lily, ideálny pre osobitný dátum.

Dúfam, že tento príspevok k Escada parfumy pre ženy vám pomôže vybrať ten, ktorý vyhovuje vašej taste.So, čo je ten, ktorý sa bude snažiť? Do podeliť o svoje komentáre s nami.

load...