Starostlivosť o kožu

Preity Zinta je make-up, krása a fitness tajomstvo odhalenie

Preity Zinta je make-up, krása a fitness tajomstvo odhalenie

 Preity Zinta zdieľa jej tajomstvo!

Už ste vždy slintal na sladký dobrý vzhľad slečny Zinta a premýšľal, čo to je, že sa skrýva za týmto rozprávkového jamkou a nádherné, smotanové koži? No, teraz už bude vedieť. Preity Zinta bol uchvátený tisíce nasledovníkov Twitter s týždennou aktualizáciou na jej zdravie, kondíciu a krásu režimu. Verí v mantra, menej je viac ', a tým zabraňuje excesom akéhokoľvek druhu. Výsledok: dobrý vzhľad, ktoré môžu ľudí od austrálskych rýchlo nadhadzovačov indických obchodných magnátov, mdlôb.

Preity Zinta make-up a kozmetické tipy:

1. Zrejme neškodné mrkva je veľký favorit túto dámu. Ona prisahá Carrot Halwa, a hovorí, že ona ho pripravuje tak často, ako je to možné. Aj keď sú už dlho známe výhody mrkvu na kožu a oči, jeho popularita medzi bollywoodských hviezd je niečo, čo je menej nepočul. Namiesto zložitých spoločenských procesov a nákladné liečby, Preity rozhodne, aby to jednoduché.

Mrkvy sú plné vitamínov A a C, a ich obsah karoténu je tiež vysoká. To všetko v sebe spája do fantastického kože a veľkú zraku. Spojený s druhom odhodlanie a disciplínu, ktorá udržuje Preity, to znamená do rozprávkového dobrý vzhľad.

load...

2. Zinta pozná dobrotu vody. Pije zaťaženie z nej, a to je dôvodom jej mladistvý a žiariaca pleť. Nikto nemôže odhadnúť, na okamih, že ona je vlastne na druhej strane tridsať. Dôvodom je, že tento temperamentný pani zaručuje, že jej systém je stále svieži a rehydratovať po dlhom pracovnom dni.

3. Preity tiež prisahá ovocné šťavy a zaťaženie spánku. Tajomstvo jej žiara môže byť spôsobené iba dostatočný odpočinok. Žiadne množstvo červenať-on, alebo výlety do salónu môžu produkovať svetlo ako prírodný, ako to. Hoci ona miluje večierky, Preity uistí, že narazia na vrece na vhodnú hodinu, pretože na konci dňa, že patrí k povolaniu, ktoré potrebuje, aby vyzerala ako deň milión dolárov za dňom.

Preity Zinta Fitness tajomstvo:

1. Ako možno uhádnuť z jej tvare presýpacích hodín, Zinta nie je v prospech havárie diéty. Verí v liečivú moc jogy, ktorý nielen tóny tela a dáva jej toľko potrebnú flexibilitu, ale tiež pomáha upokojiť myseľ a zlepšiť koncentráciu.

load...

2. Tanec nie je len Bollywood vec, ktorá musí byť vykonaná kvôli nej. Väčšina herečiek, Preity zahrnuté vziať svoje tanečné sedenia veľmi vážne. Verí, že prísne školenia a tréningy im pomôcť nielen schudnúť a tón svoje telo, ale aj zvýšiť pružnosť svalov a tónovanie.

3. Preity Zinta žije až do svojej divoška obrazu príliš tým, že ide bungee jumping na Novom Zélande pomerne často. Hovorí, že vzrušenie, ktoré jej dáva v kombinácii s adrenalínu, je niečo, čo ona vychutnáva. Jej veľkou fitness je výsledkom ich do športu od útleho veku a aktívne sleduje extrémne športy a to aj napriek nabitý program až do dátumu.

Sans make-up:

Preity Zinta je známa pre jej prirodzený vzhľad. Ona sa vyhýba make-up, ale má rád jej Kajal a červenať-on, rovnako ako pastel lesky na pery. Verí, že by mali byť jadrom make-up kit každej ženy.

Je to všetko v mysli:

Zinta tiež verí v silu motivácie, ako vonkajšie, tak aj zvnútra. Stále sa pýtať sama otázky ohľadom svojej kariéry a život, a podnecuje sa do lepší výkon s každou rolou. Tento druh tlačiť sám bezo rozvíjanie pocitu sebauspokojenia je niečo, čo veľmi málo hercov na vrchol hviezdy, sa nepodarilo dosiahnuť. Avšak, to je niečo, čo sa jej podarilo urobiť.

Takže dámy, čo hovoria o tento post? Chcú nasledovať Preity Zinta krásy, fitness a make-up mantra? Ešte nechajte nám svoje pripomienky nižšie.

load...