Starostlivosť o kožu

Top 10 tipov na spravodlivosť pre suchú a nudnú pleť

Top 10 tipov na spravodlivosť pre suchú a nudnú pleť

Je vaša nudné a suchá koža stáva prekážkou spravodlivé a žiariaca pleť? Nie, nemusíte vypáliť dieru vo vrecku kupovať drahé spravodlivosť kozmetické prípravky pre neatraktívne kožu. Všetko, čo musíte urobiť, je dodržiavať niekoľko tipov a trikov. Tu sú top 10 výbery, ktoré vám pomôžu získať spravodlivejší tón pleti.

Férovosť Tipy pre suchú pleť

1. Jesť zdravo, ako získať zdravé Spravodlivosť:

Po prvé, budete musieť nasledovať zdravej výživy s cieľom získať spravodlivejší pleť. Suchá koža často chýba životne dôležité živiny, ktoré robí to nudné, šupinatá a bez života. Pred pokusom akejkoľvek hotový alebo domáce čestnosť nápravu, sa bližšie pozrieť na vaše stravovacie návyky. Tie by mali konzumovať veľa čerstvej zelenej ovocia, zeleniny, obilnín, obilie, atď. Splniť vašu potrebu sacharidov, vitamínov, minerálov a antioxidantov. Tam musí byť dostatočne mlieko, jogurt, med a iné podobné predmety vo vašej pravidelnej strave, ktoré sú schopné chrániť kožu. Všetky tieto potraviny budú živiť svoje kožné bunky, čo vedie k zdravému a žiarivú pleť.

2. Voda, voda, voda - Pite veľa to:

Udržať si hydratované je druhým najdôležitejším úlohou, ktorý je potrebné urobiť pre dosiahnutie žiariace pleť. Bez dostatočné množstvo vody, obvyklý proces metabolizmu tela dostane veľmi ovplyvnená, čo sa odráža vo vzhľade našej pokožky. Opäť, rovnako ako tie majú prirodzene suchej pokožky, efekt dostane dokonca zdvojnásobil vo vašom prípade. Takže, piť veľa vody po celý deň. Monštruózne 5 litrov, je najlepšie. Ale či je to pre teba ťažké, uistite sa, že konzumovať minimálne 3 až 4 litre denne. Bude vyplavenie toxínov z tela a pomáhajú udržiavať korektné a zdravej pleti.

load...

3. Praktické cvičenia jogy a každý deň:

Prekvapený? No, to je pravda. Obe cvičenie jogy a hrajú kľúčovú úlohu v udržiavaní pokožky. Je to predovšetkým faktický v prípade suchej pleti krás. Môžu zlepšiť ich vnútorné zdravie s týmito a zbaviť tej nudné a neatraktívne kožu. Takže, ak ste jedným z nich, kto po robustným cvičením odo dneška. Ísť na 30-minútové zasadnutí svižnej chôdzi alebo namáhavej činnosti, po ktorej nasleduje cvičenie jogy a. To by sa udržať si vnútorne zdravé a znižujú hladinu stresu vo veľkej miere. V dôsledku toho bude vaša pleť žiariť ako nikdy predtým.

4. Chráňte sa pred teplom a UV žiareniu:

Škodlivé ultrafialové lúče, ako aj horúčava slnko môže zhoršiť stav suchej pokožky. Dlhé vystavenie slnku môže dôjsť k poškodeniu vonkajšej vrstvy pokožky a niekedy viesť k spáleniu. Suchá koža je náchylnejšia na takýchto škôd a opaľovanie. Takže, vždy pred vystúpiť z domu aplikovať opaľovací krém alebo ochranný krém s vysokým SPF. Tiež by ste mali nosiť plný rukáv oblečenie a klobúky, kedykoľvek pobytu pod slnkom dlho. Tie sú nevyhnutné pre udržanie aktuálny tón pleti.

5. Naneste zmes olivového oleja a mandľového oleja:

Existuje mnoho domácich férovosť tipov pre suchú pleť, ktoré vám pomôžu zlepšiť tón a textúru vašej pokožky, bez toho by to suchšie. Skúste tento olivový a mandľový olej zmes otvoriť svoje upchaté póry kože tým, že odstráni všetky stopy nečistôt a iných nečistôt. To bude nielen vaša pleť čistá a jasná, ale aj vlhkosť a esenciálne živiny do svojho suchú pleť pre omladzovanie ho. Výsledkom je, že budete mať zdravé a svetlú pleť.

load...

6. Pomocou santalové drevo pudrenky balenia:

Trvať nejaký čistý santalovou prášok a premiešame s kurkumou práškom. Pridajte trochu mlieka, ktoré jej a zmes dobre. Teraz, platí tento balík celej svojej koži a zmyť, akonáhle sa dostane vysuší. Obaja santalového dreva a kurkumy, sú známe pre ich zosvetlenie pokožky vlastnosťami. Okrem toho, že balík obsahuje mlieko, ktoré má silu dodáva prirodzený lesk na koži. Tento balík je vhodný najmä pre suchú pleť. Z tohto dôvodu pravidelné užívanie tejto pleťová maska ​​vám môže dať hladký a svetlú pleť ľahko.

7. Masírovať kožu s tvarohom:

Tvaroh je nádherný kuchyne zložka, ktorá môže hydratujú našu pokožku a znižuje jej suchosť. Zároveň je tiež bohatá na dvoch koži svietenie prvkov - kyselinu mliečnu a zinku. Preto masírovať pokožku tvarohu môže byť tiež skvelým riešením pre suchú a lúpanie kože. To vám môže pomôcť k dosiahnutiu požadovaného spravodlivosť.

8. Aplikujte Saffron namočené v surovom mlieku:

Existuje len veľmi málo prírodných zložiek, ktoré môžu zlepšiť našu pleť, rovnako ako šafran robí. To bolo použité ako položka zosvetlenie pleti po celé desaťročia a je vhodný pre suchú pleť. Len sa trochu nespracovaného mlieka a pokles štipku šafranu do neho. Nechajte pramene máčať v mlieku po dobu niekoľkých minút a potom ju použiť na kožu. Predložený mlieka v odvare takisto prispieva k zdravému a lesk pokožky.

9. Použitie Papaya a Fullerová Earth pleťová maska:

Pleťové masky pripravené zeminou Valchárovmu alebo Multan Mitte sú široko používané pre získanie jasného a žiarivú pleť. Môžete zapariť niekoľko kúskov papáje a premiešame s bieliacou hlinkou s cieľom, aby sa vaša pleť hydratovaná v priebehu celého procesu. Tento balík je známe, že verné a dokonalé pleti.

10. Použitie medu a Uhorka Juice pleťová maska:

Med je prírodný zvlhčovač, ktorý sa tiež zúčastňuje zosvetlenie našu pokožku. Naopak, uhorka džús môže vyrovnať tón pleti a urobiť z neho bezchybné. Z tohto dôvodu, kombinujúci medu s uhorkou šťavy môže robiť zázraky pre vašu suchú pleť a dá vám žiariace pleť v žiadnom momente.

Takže, ste pripravení vyskúšať tieto svetlú pleť tipy pre suchú pokožku? Ešte nám zanechajte komentár!

load...