Starostlivosť o kožu

Malaika Arora tajomstvá krásy

Malaika Arora tajomstvá krásy

Kto nemá slintal nad tými absolútne nádherné pohľady a že perfektné presýpacie hodiny postavu? Či už ste dievča alebo chlapec, je veľká šanca, niekedy, alebo druhé, vy ste žasol nad tým, ako nádherné Malaika Arora Khan dodnes zachováva svoju postavu a jej vzhľad. Či už je to jej dobre tónovaný postavu, jej bezchybnú pleť, jej nádherné vlasy alebo jej make-up a štýl kvocient, to diva určite vie, ako sa vždy pri sebe sama vo veľkom štýle.

Rovnako ako vy obdivovať jej vzhľad, už ste niekedy nad tým, ako Malaika Arora Khan dokáže vyzerať tak očarujúce po celú dobu? Sme si istí, že chcete poznať aspoň niektoré, ak nie všetky, jej tajomstvo krásy, a tak sme tu s vami podeliť o niektoré z týchto tajomstiev a tipov, ktoré pomáhajú jej udržať tie pohľady a toto číslo. Pokračuj v čítaní!

Tajomstvo krásy Malaika Arora Khanová:

1. Ešte pred tým, než jej prvý šálka čaju alebo kávy v deň, Malaika Arora Khan začína svoj deň tým, že má pohár teplej vody zmiešanej s medom a limetkou. Potom, čo ona má teplý mix, má raňajkách, ktorá zahŕňa kaše, upma, poha alebo Idli. Herečka sa domnieva, že jesť všetko s mierou, je dobré pre zdravie.

load...

2. Malaika zaisťuje, že akýkoľvek vyprážané jedlo ona jej doma je vyprážaný extra panenský olivový olej. Ona tiež pravidelne cvičí jogu a úplne sa vyhýba nezdravé jedlo.

3. Používa La Mer hydratačný krém, aby jej pleť dobre hydratovaná a hydratovanú. Malaika absolútne neznáša použitie make-up na každodennej báze a dáva prednosť čistej koži, rovnako ako je to možné. Jej obľúbené značky sú MAC a Bobbi Brown.

4. Nádherná dáma má prirodzene krásne a bezchybnú štruktúru pokožky. Jedným z rysov tváre, že ona miluje najviac, je jej lícne kosti a ona robí istý, že vždy zvýrazní ich správnym spôsobom.

load...

5. Malaika radšej chodiť do posilňovne aspoň 3x týždenne.

6. Ona ručí podľa Diorshow Mascara, že je jej sponiek.

7. Malaika Arora Khan vždy používa olej zadarmo zvlhčovač tak, aby vyhovovali jej mastnú pleť.

8. Ona tiež dbá umyť si tvár s mydlom barom Margo každý večer pred spaním.

9. Herečka nefajčí ani piť a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo nesmierne pomôže jej dosiahnuť tento prirodzene žiariace pleť.

10. Tiež rady ľuďom žiť život bez stresu. Jeden z jej obľúbené príslovie, že v skutočnosti verí v sebe taky je,, váš vnútorný stav sa odráža na vašej tvári. ' Verí, že vo vedení bez stresu a vyrovnaný život.

11. Honey Lust, Pink Venus, Amber svetla a zlatý důl z MAC to sú jej obľúbené, pokiaľ ide o farby. Aj ona väčšinou používa MAC bronz na očiach predviesť tie krásne črty.

Kým Malaika Arora Khan dbá dodržiavať zdravý životný štýl a má riadnu starostlivosť o jej koži, vlasy a telo ako celok, dve hlavné kozmetické mantry ona striktne verí v tak, aby make-up, aby minimálna a používať dobrý hydratačný na pravidelne.

Dúfame, že sa vám páčil týchto tipov a bude nasledovať niektoré z nich pre svoje pleti a zdravotnej starostlivosti režimu. Ešte povedzte nám, ktoré z tipov a tajomstvo ste postupovali.

load...