Starostlivosť o kožu

Rani Mukherjee je make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Rani Mukherjee je make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Opýtajte sa kohokoľvek a že budete súhlasiť, že Rani Mukherjee je skutočný kráľovná Bollywood. Áno, myslím, že z tých svetlo hnedé oči a chrapľavým zvodným hlasom. Kto príde na myseľ? Rani Mukherjee v poriadku?

Tento dusky bomba bola iste má hmotnosť odvolanie a je hlava sústružník, keď sa zúčastní nejakej červený koberec udalosti. Rani má hnedé oči sú jedným z jej najlepších vlastností, ktoré zachytia vaše srdce. Dokonca aj bez make-upu, nemajú nepodarí očariť svojich fanúšikov.

Na rozdiel od iných herečiek, jej prirodzené herectvo a jemné krásy získala milióny sŕdc. Premýšľate, ako vyzerať ako Rani Mukherjee? Tu je vaša odpoveď. Pokračuj v čítaní!!

load...

Rani Mukherjee Tajomstvo krásy

1. Rich Mahogany farbené vlasy: Vlasy je najatraktívnejšia časť jej krásu. Miluje udržiavať vlasy dlhé a rovné väčšine prípadov. Medzi všetkými farby na vlasy, dáva prednosť použitie bohatý mahagón, lebo apartmánu jej pleť najlepšia. V poslednej dobe, keď príde s najnovšími avatar dlhého rezu vrstvy, ktorá vyzerala ešte zvodnejšie.

2. Rose Voda pre oči: Táto dáma s dymové oči, Rani Mukherjee, často uplatňuje toner očí, ktorý je vyrobený z ružovej vody. Ako vysvetľuje, ruže voda má peknú chladiaci efekt, a preto je vynikajúci pre oči. Ona sa vzťahuje táto tonikom, keď sa cíti unavený.

3. A Beautiful Mind: Nemýľte si s titulom obľúbeného filmu, to je naozaj to, čo Rani Mukherjee verí krása by mala byť. Nemôžete pristane, keď ste nešťastní zvnútra, ona je uvedené v nedávnom stretnutí.

load...

4. Pohodlné obliekanie: Mnoho mladých hviezdy majú tendenciu nasledovať celebrity slepo, bez toho, aby s ohľadom na použiteľnosť oblečenie. Napríklad krátke človek nemôže nikdy vyzerať sexy v skoku obleku. Je preto nesmierne dôležité, aby vyzdvihnúť starostlivo, čo by ste mali mať vo svojom šatníku.

Rani Mukherjee Makeup Secrets

5. Matte Foundation z Mac: Rani Mukherjee je skalným fanúšikom Mac. Väčšina z jej make-up súprav patria výrobky Mac prirodzene. Jej make-up začína aplikácií Mac Studio Fix Liquid Foundation SPF 15, ktorý sa stane byť stredne pokrytie kvapalina nadácie. Ona dokončí nadácie dotyk použitím Sheer prášok Mac Vybrať na podanie matný povrch.

6. Dymové oči: Posledné pohľady Rani Mukherjee nie je nikdy úplná bez jej dymové oči. Ona využíva tmavých odtieňov, ako sú fialové, čierne a modré. Okrem toho, ona radšej ísť na hnedé očné tiene. Aby vyzerala mimoriadne báječný, ona často dáva lieskové farebné kontaktné šošovky.

7. Ružovej a hnedej Rúže: Rani Mukherjee je obľúbené farby rúžov ​​sú ružové a neutrálne hnedej. Väčšina z časov, dáva prednosť použitie rúžu, ktoré sú prirodzené a tlmené. Jej ones obľúbené sú Mac Viva Glam V a Větvička.

Rani Mukherjee Fitness Secrets

8. Cardio Cvičenie: Rani mukherjee uprednostňuje cvičiť kardio cvičenia pravidelne. K precvičovaniu toho chodí až ju okolo domčeka a trvá po schodoch zakaždým. Ako Rani má ťažký dolnej časti tela, vystupuje 5 - 10 suryanamaskar každé ráno. Tento tréning pokračuje okolo jednej a pol hodiny každý deň.

9. Yoga: Nasledoval kardio cvičenia, Rani mukherjee nikdy nedokáže robiť jogu.

Rani Mukherjee Diet Secrets

10. Pitná voda ako ryba: akcie Rani Mukherjee, že pije vodu ako ryba. Pije okolo 4 litrov vody denne, aby jej telo hydratované a svieža. Okrem čistej vody, ona tiež uprednostňuje pitie kokosová voda pre správne udržanie rovnováhy elektrolytov.

11. Aloe Vera Juice a Bitter Guard Juice: Rani spotrebováva časť aloe vera šťava, horké stráže šťavy a pol banánu pred začatím svojej cvičenie zasadnutí každé ráno.

12. Viac Vegetariáni: Hoci non-vegetariánskej, Rani radšej jesť zeleninu, aby non-Veg potravín.

Dúfam, že sa vám páčil tento článok na Rani Mukherjee kozmetické, make-up a fitness tajomstiev. Ak chcete vyzerať krásna ako vaša obľúbená herečka, potom tento príspevok bude určite vám pomôže. Prosím, zanechajte nám komentár nižšie.

load...