Starostlivosť o kožu

8 Mýtky so záchranným kruhom a ich jedinečné výhody

8 Mýtky so záchranným kruhom a ich jedinečné výhody

Väčšina z nás, ktorí vyrástli v Indii bude mať nostalgické spomienky na detstvo strávené počúvanie a hučanie na znelky na záchranný kruh mydla. Verní svoje nároky, to mydlo bolo skutočne stelesnením zdravia vo väčšine tradičných domácnostiach po niekoľko desaťročí. Skúšal som nové mydlá, ktoré prišli na trhu, a ak nie je spokojný, som sa vrátil do starej dobrej Lifebuoy.

Prečo používať: Záchranný Mydlo Výhody

Záchranný kruh bol po niekoľko desaťročí. Toto mydlo bol predstavený slávny William Lever zastaviť a kontrolovať cholery vo viktoriánskom Anglicku, kedy hygiena bol obrovský problém. Od tej doby sa vyvinul ako svetovej číslo 1 predajné ochrany klíčkov mydlom. Nie je to len to, že je to tiež číslo 1 moderátor a propagátor zdravia a hygieny v poriadku miliárd.

Záchranný kruh sa spojila s niektorými známy renomovaných svetových lekárov a zdravotných odborníkov. To sa neustále snaží uspokojiť rastúce potreby sanitácie a neustále sa meniacom prostredí. Technológie a veda sú kombinované na vytvorenie novších výrobkov, ktoré obstarávajú infekciám, ako je prasacia chrípka atď ktorá je jedným z najlepších výhod lifebouy mydla. Záchranný kruh je mydlo, ktoré budú držať vyvíjajúci sa ale s rovnakou základnej ochrany goal- do rodiny!

load...

Teraz, že prínosy používania lifebouy mydlo je zrejmá. Pozrime sa na niektoré zo svojich najlepších možností.

Varianty staré dobré Lifebuoy:

1. Celkom 10:

Tím zdravotníckych vedcov Lifebuoy prišli spoločne vytvoriť patentovanú ingredient- Active 5. Tým čistí a osviežuje pokožku, aby jej zdravý lesk. Bohatá krémová pena preniká hlbšie k starostlivosti o zdravie vašej pokožky.

2. Mierna Care:

Ako už názov napovedá, táto mydlo je vyrobená so starostlivosťou. To je špeciálne navrhnutý, aby sa nezabúdalo na citlivú pokožku, ktorá vyžaduje ako povzbudzovať a ochrany pred choroboplodnými zárodkami. Jedná sa o inteligentný mix smotana a ovsa. Použitím tohto mydlo zanecháva pokožku jemnú, hladkú a pružnú. Mydlo vyžaruje s prirodzenou dobrotou mliečneho krému, aby vaša pleť dieťa mäkký.

load...

3. Super Fresh:

Skvelá voľba, že sa budete cítiť svieži a energický po celý deň. Medzi kľúčové komponenty v tomto mydla sú mentolové kryštály odvodené od výživným mäty piepornej oleja. To prepožičiava chladivý pocit na koži a zároveň prirodzene chráni pokožku pred niekoľkými kožných infekcií.

4. Betel Listy:

Toto mydlo je naplnená dobroty prírodného betel list, ktorý je rodák rastlina strednej a východnej Malajzii. To vyžaruje s výkonnými, prírodné antibakteriálne vlastnosti. Tieto extrakty hlboko čistí póry a povzbudiť a osviežiť pokožku.

5. Víťa Protect:

Ak tomu tak nie je pre zdravé vitamíny, koža sa stáva suchá, matná a náchylná k zárodočné útoku. Víťa Protect bol vytvorený držať tieto potreby v mysli. Obsahuje vitamín A, C a E extraktov, ktoré účinne bojovať zárodky. Je to zdravý kombinácia ovocných vitamínov, ktoré vyživujú pokožku zvnútra.

6. Lemon čerstvé:

Tá myšlienka citróna prináša jedno slovo myseľ-sviežosť. Záchranný používa tento zázrak zložku, ktorá má prírodné antibakteriálne a dezinfekčné účinky. Čerstvé citrusové šťavy Záchranný Lemon čerstvé listy mydla vám pocit sviežosti po celý deň a udržuje pleť čistú a chránené.

7. Complete:

Ako už názov napovedá jedná sa o komplexnej starostlivosti mydlo, ktoré má aktívne zložky CLINI známej tiež ako aktívny štíty NATUROL. Tie poskytujú 10 krát lepšiu ochranu klíčkov a starostlivosť o pokožku v porovnaní s inými starostlivosť o pleť, alebo dokonca zárodočných štítových rozsahov na trhu. Toto mydlo tiež ponúka plnú ochranu tela a necháva vás pocit sviežosti a omladená. Celá jeho rozsah zložiek sa bude starať o vašu pokožku, čo je vynikajúcu ochranu.

8. Čerstvé:

Toto mydlo je tiež vyrobený z Active NATUROL štít, ktorý je povedal, aby vás chrániť desaťkrát lepšie ako ostatní mydla ochranu klíčkov. Okrem ochrany zárodočnej mydlo tiež dodáva svieži a povznášajúci pocit po sprche a pomáha chrániť citlivú pokožku. S celou svojou rad prírodných a čerstvých surovín, stará o pokožku a poskytuje vynikajúcu ochranu, spolu s čerstvosti.

Záchranný kruh má tiež prísť s kvapalnými ruky a telo umýva, spolu so všetkými vyššie uvedenými špeciálnych produktov.

Prevencia je lepšia ako liečba, takže uchopiť záchranný kruh mydlo a byť istí, že boj proti proti infekciám a zároveň starať kožu!

load...