Noviny

Top 7 Jovees vás umyje, aby ste sa pokúsili

Top 7 Jovees vás umyje, aby ste sa pokúsili

Jovees, obľúbený bylinný značka ponúka širokú škálu kože, starostlivosť o vlasy a telo produkty. Založená v roku 2004, ich výrobky sa môžu pochváliť ajurvédskej receptov a vedeckých prostriedkov, ktoré dávajú tvar sny, že milióny prístav - dobre vyzerať a cítiť sa skvele.

Dnes som prišiel s horným siedmich Face Wash z radu starostlivosti o pleť z Jovees. Čítajte ďalej objavovať najlepšie hodí Face Wash, ktoré si môžete vyskúšať dosiahnuť krásne a bezchybnú pleť.

Zoznam Best Jovees Face Wash:

1. Jovees objasnenie fairness Face Wash s Grape:

Rastlinný prípravok, to face wash obsahuje prírodné byliny a vitamín E, ktoré čistia pokožku pred hlboko vnútri a odstraňuje opálenie a nakoniec robí sa pozriete fér. Je ideálny pre ľudí s mastnú a zmiešanú pleť, pretože odstraňuje prebytočnú mastnotu bez vysušenia pokožky. Ľudia so suchou kožou možno použiť hydratačný po praní. To má mierne guľôčky, ktoré jemne odlupovať kože a odstránenie odumreté bunky. Cena je vreckový príjemný.

load...

Cena: 80 INR za 50gm

2. Jovees Strawberry Face Wash:

Táto výzva prichádza v peknej ružovej balení s sladkou jahodovou vôňou. Čistí tvár bezo zvyšku nečistôt ordrying ju. Je prirodzenej vlhkosti pleti. Vhodné pre normálnu až suchú pokožku, cena robí to stojí za to vyskúšať. To Jovees face wash pre suchú pleť je proste dokonalá.

load...

Cena: 115 INR za 120 ml

3. Jovees Pearl Whitening Face Wash:

Formulácia sa opiera o nano-technológie. To zaisťuje, že umývanie tváre ide hlbšie do kože, čím sa získa ďalšie výhody. (To bude pekné, keby sme vysvetliť, ako sa to dá navyše benifits)

Odstraňuje nečistoty, mierne make-up, pomáha minimalizovať pigmentácie a dáva aj tón pleti pri použití denne. Vôňa je príjemná, a to pretrváva po nejakú dobu. Odstraňuje prebytočnú mastnotu a tiež riadi tvorbu mazu po dobu až štyroch hodín. Cena je vreckový príjemný. Čo ešte potrebujete?

Cena: 245 INR 60 ml

4. Jovees Natural Neem Face Wash:

Neem je dobré pre naše kože je veľmi dobre známy fact.But to nie je možné ju používať každý deň. Je lepšie používať prípravky pre starostlivosť o pleť, ktoré majú Neem ako účinnú látku. Táto face wash obsahuje Neem, ktorý účinne odstraňuje nečistoty a dáva pískacie čistú pokožku. Pravidelným používaním tejto face wash tiež zlepšuje pleť a zabraňuje pupienky, akné a ďalších zlomových outs. Je to vynikajúci face wash, a to najmä v tak priaznivú cenu.

Cena: 135 INR pre 120 ml

5. Jovees Tea Tree Oil Control Face Wash:

Tea tree oil má potenciál, aby sa vaša pleť krásna a ak ste získali tento špeciálny zložku v umývanie tváre, ako sa môžete brániť? Táto plocha umývanie je špeciálne navrhnutý pre mastnú / zmiešanú pleť, pretože odstraňuje prebytočný olej, a riadi vylučovanie oleja pre hodín. Zabraňuje tiež pimles a ohniská, takže pokožka úplne čisté tým, že odstráni všetky nečistoty a nečistoty. Ak máte mastnú pleť potom to face wash stojí za to vyskúšať.

Cena: Rs. 70 na 50 ml

6. Jovees Citrus čistiace mlieko:

Dobre, ja viem, že to nie je umyť tvár. Jedná sa o čistiaci prostriedok, ale je to stojí za zmienku v tomto zozname. Jovees citrusov čistiace mlieko je veľmi jemný, ktorý je ideálny pre citlivú pokožku. Čistí nečistoty a make-up, úplne bezo zvyšku. To dáva matný povrch a tiež odstraňuje olej z kože. Ak hľadáte pre slušnú čistiaci prostriedok za prijateľnú cenu, ktorú potom to stojí za to vyskúšať.

Cena: Rs.245 na 200 ml

7. Jovees Eucalyptus a Coconut čistiaci krém:

Nie je umyť tvár, ale čistiaci krém, ktorý odstraňuje nečistoty a make-up úplne od tváre. Textúra krému je svetlo a nie je cítiť ťažký alebo mastný po použití. Dodáva sa vo vani obalu a dobré množstvo je k dispozícii za prijateľnú cenu. To tiež hydratuje pokožku.

Cena: Rs. 185 na 50 g

load...