Noviny

Ako riešiť bolesť brucha? Tipy a nápady

Ako riešiť bolesť brucha? Tipy a nápady

Je váš zoznam prianí väčšie ako nákupného košíka? Budete chodiť po celom stredisku, bez toho by v skutočnosti nákupu jediné šaty? Ste desí nakupovanie, pretože nič vám niekedy hodí? Muffin top, bruško hrče, mäkká tukové tkanivo, tretí pneumatiku? Je to nočná mora! Ak ste sa vzťahujú na niektoré alebo všetky z toho, vstup do klubu. Nie si sám, a viem, že existuje milión z nás tam vonku. Ale je čas si všetci uvedomujeme, že to nie je koniec sveta. Musíme sa naučiť pracovať okolo nej, s ňou pracovať a pracovať, aby s tým niečo urobiť.

Akceptovať, obliekať inteligentný, cvičenia a baviť sa. To je všetko, čo hovorím, a mali by ste taky. Ja som vypísal niekoľko pripomienok, čo pracoval pre mňa a ako som vlastne začal objať svoje telo z dôvodu lepších nákupných skúseností. Čítať ďalej a dozviete sa o tom všetko!

Kto hovorí, že budete musieť robiť kompromisy na štýl len preto, že nemajú flashboard abs? Stačí len pár trikov v rukáve, a vy radené. Poďte za mnou a poďme to spoločne!

load...

Ako skryť Belly - Tipy & Nápady

1. Bielizeň a spodná bielizeň, ako na to

Nosiť správne blízki je daný, ale niektorí z nás je potrebné venovať väčšiu pozornosť na niekoľko vecí, než ostatní by za normálnych okolností. Je dôležité, aby ste si vybrať podprsenku; že nie je uvoľnené alebo ovisnuté, ale robí nervózny a zároveň dáva tú správnu definíciu. Zvážte výškové spodnú bielizeň, to vám pomôže veľa. Musíme sa dostať tento právo.

2. Tvarovacia bielizeň, na pomoc

Mali by ste sa pokúsiť tieto, ak ste tak už neurobili. Sú záchranné rangers; Nemohol som sa dočkať, až si ruky na ne. Je to v podstate, zastrčí si nelichotivú mäkká tukové tkanivo a pneumatiky späť do brucha, aspoň to vytvára ilúziu. Tieto mäkké, pohodlné a tesne priliehajúce spodnú bielizeň prichádzajú v mnohých variantoch, s plnú kontrolu nad vašej brušnej oblasti. Môžete ľahko dostať preč s tými telo objímanie šaty, ktoré boli navždy súčasťou vášho zoznamu želaní. To robí veľa rozdiel, najmä ak máte robiť inteligentné rozhodnutia. Uisťujem, že budete milovať.

3. Držanie tela, záleží!

Nechceme venovať veľkú pozornosť na našu pozíciu, ale je čas, aby sme všetci. Byť vedomí svojich ergonómia, zatiaľ čo sedí alebo stojí nakoniec pridať až množstve ďalších vecí. Zlé držanie tela je preukázané, prehýbať a uvoľniť svaly brucha ďalej a vyhodí hrče, viac než to, čo už je. Nielen pre nosenie veľké šaty, pracovať na svojej pozícii je zdravý praxe i inak. Urobiť vedomé úsilie, aby mu nejaký čas; uvidíte zmenu pre seba. Nezabudnite, že SLOUCHY držanie tela sa deje len preto, aby to bolo ešte horšie.

load...

4. Dress Smart-poznať triky obchodu

Preč sú dni, kedy sú hlasné a krikľavé bolo Hep. Obliekanie elegantné a niesť ho dobre je všetko nové mantra. Najprv však musíte dostať svoje základy v poriadku. Pochopiť vaše problémové oblasti a svoje silné stránky. Nosiť šaty, ktoré nasmerovať pozornosť od brucho; mohlo by to byť len flow dizajnu alebo vzor, ​​ktorý to urobí za vás. Je tiež potrebné spomenúť, že je to najlepšie, aby zostali ďaleko od tela priliehavé oblečenie, ak si nie ste istí stiahol si Bulga žalúdok. Vyberte si, čo chcete, aby sa stredom príťažlivosti a šaty zodpovedajúcim spôsobom.

5. Farby, vzory a tkaniny-Know It All

Po prvé, tkaniny urobiť veľký rozdiel; každá farba a vzor vyzerať inak s rôznymi látkami. Ak máte vážne o skrývanie bruško, potom navrhujem, aby ste ísť na tmavých farbách, flow tkaniny a vertikálne vzory. Ide o metódu Fail-dôkaz, že vo všeobecnosti nie je pokaziť. Horizontálne vzory dať široký vzhľad, takže vertikálne vzory, z pochopiteľných dôvodov.

6. Vrstva It Up-A Make-Believe

Vrstvenie je ďalšia technika, ktorá sa ako mávnutím čarovného prútika sa skrýva všetko preč, posunutie ohniska inde ako vaše bruško. Kombinácia ako je tielko s kockované košeľu; šaty ku kolenám a mys; nohavice s košeľou a sako alebo pokrčením ramien atď fungovať celkom dobre k svojmu prospechu. Vrstvy, ktoré sú rozopol jej dáva významný vplyv takže budete vyzerať vyššia. Make-verí v pravom slova zmysle.

7. Tenounkými Šaty-nemusí byť skvelý nápad

Pre mňa to nie je príliš ťažké, aby zostali ďaleko od nich, pretože nie som fanúšik čokoľvek telesnej objímanie, nie je to moje telo dovolí. Či tak alebo onak, je najlepšie ísť s niečím, čo má tok, odskočiť, a definície k nemu. Ak ste dobre vo svojej koži a čo máte na sebe, pokračovať, nie je zastavenie vás!

Keby som vedel, že niektorý z nich, môj nákupné skúsenosti by boli menej náročné. Urobte si chvíľku pochopiť dovnútra a von z každého z nich. Využime tieto tipy stavať bloky a pozrieť sa na šaty, ktoré nebude len kamufláž na nelichotivé tuk, ale tiež vás vyzerať štýlovo a sebavedomý.

Ste pripravení sa pozrieť na šaty, ktoré sa skrývajú brucho a lásku rukoväte? Prechádzať a vidieť to, čo definuje najviac.

1. Prehrabať Alebo Peplum topy

Peplum topy alebo šaty cinch na úzkej časti svojho horného pása a zdvihnúť, pretože vlak až do pupku. Najlepšie pre vaše krivky. Ruffle vrcholy presunie fokus a zakryť tie hrče. Je to všetko o ilúziu a vytvára to tak, ako sa ti to páči.

2. Vertikálne vzor tričká alebo šaty

Vertikálne šaty sú určené pre ženy s slabosťami, ako je tá naša. Na rozdiel od vodorovné pruhy, tieto vaše telo vyzerať vyššia; takže budete vyzerať štíhlejšie, než vaše obvyklé ja. Týmto spôsobom môžete plne vychutnať to, čo máte na sebe, bez toho aby sa museli starať príliš o ochabnuté brucho.

3. Skladaná sukňa a topy Plain

Ide o všeobecný predpoklad, že ľudia s vyčnievajúce brucho nemôže nosiť sukne. Myslel som, že to taky po veľmi dlhú dobu. Áno, ak sa rozhodnete pre denim alebo malé pasu sukne, by to malo stáť. Skúste párovanie svoje prostý tričká s plisované sukne; to robí veľa rozdiel. Tieto sukne začínajú priamo na špičke pupku, tak ísť s hornou, ktorá je mäkká a vzdušné. Ak môžete vytiahnuť z high-pasu sukne, nič podobné, a to buď!

4. Tops S pom alebo odmotania hrán

Strapcami sú zlosť práve teraz, a pracujú v náš prospech. Tak to načuchrané vrcholy. Tieto odreté hrany a pom-ceduľky absorbovať pozornosť maskovanie bolestivo vratké plochy. Jedná sa o štýlová i postavou-lichotivé. Len sa musíme naučiť pohybovať okolo svojej oblasti bolesti.

5. Tmavo sfarbená tečúcou šaty

Na sebe tmavé šaty skryť brucho bude vždy fungovať. Ak ste milovali oblečenie a nie ste si istí, či to ide s vašou postavou? Alebo obavy, že to bude dobre sedieť na brušku, ísť s tmavou farbou. Ešte lepšie je, ak je to buď plynulý alebo zvlnená.

6. Veľkoformátové topy s nohavicami

Tento súbor nie je len blázon-dôkaz, ale tiež vám dáva elegantný a elegantný vzhľad. Vyzdvihnúť aspoň jednu veľkosť väčšie, než je vaše bežné veľkosti a tím to s dvojicou štíhlych-fit nohavice, jeggings alebo legíny. Najvyššie niečo, čo sa dostane pod bok. Accessorize dokončiť vzhľad, a ste pripravení ísť!

Teraz, keď viete, ako skryť brucho elegantne, čo ešte čakáte? Choď do toho s istotou. Nenechajte ustúpiť na váš štýl či Vašu dôveru! Pravidlá sú určené, aby sa porušovali, lebo všetci viete, nie je tomu tak, Si čo je všetko vo vašej hlave. Tu je dúfať, že všetky vaše nákupné skúsenosti sú len príjemné a že sme vám povedal všetko, čo potreboval počuť. Nebojte sa dostať späť k nám s prípadnými otázkami, a my sme radi pomôžu. Príjemné nakupovanie!

load...