Noviny

7 najkrajších čiernych ruží

7 najkrajších čiernych ruží

Čierna ruža, vďaka svojim neobvyklým vzhľadom a vzácnosti fascinovali záhradníkov a ruže milenci od vekov. Skutočná čierna ruža v skutočnej vôbec neexistuje alebo nebol doteraz objavený. To, čo sme klasifikovať ako čierna ruže sú buď červené alebo fialové ruže s takým tmavé farby, ktoré sa objavujú ako čierne. Čierna ruža kvet je tmavší na bud fáze, ale transformáciu do tmavo červenú farbu, keď kvitne. Plátky čiernych ruží sú zafarbený s čiernou a majú zamatový lesk na to.

Čierna ruža význam je často mylne ako s červenú ružu z dôvodu ich tmavo červenej farby. Čierna ruža nie je spojená so smrťou, ale je spojené s smútku a smútkom, lúčenie a zakončenie a dokonca aj koniec vzťahu. Niektoré čiernej ruže takisto predstavujú, znovuzrodenie alebo začiatok niečoho nového ', zatiaľ čo niektorí znamenať posadnutosť.

1. Čierna mágia Roses:

Čierna mágia je najpopulárnejší červená ruža na súčasnom trhu. Bud tejto ruže je veľmi čierna a môže byť dokonca znížiť na svoje bud formou dať vzhľad čiernej ruže. Tento kvet vyzerá veľmi atraktívne s červených zamatových lístkov. Okvetné lístky sú silné a plne zdvojnásobil. Kvet sa zobrazí jednotlivo na každom stonke robiť to veľmi atraktívne ako rezané kvety. Zeleň je krásna a tmavo zelená. Táto čierna ruža dostane to krásny tmavú farbu a silný zápach z jeho rodičia, Guinei 'ruža. Tie sú pomerne veľké a vonia nebeský, takže je ideálny pre výsadbu. Tento kvet je považovaný za symbol odchodu a rozlúčka. Kvetina kvitne po celý rok. Ak sú umiestnené pod tlmené svetlá táto kvetina sa objaví skutočne čiernej farby.

load...

2. Black Velvet Rose:

Čierne zamatové ruže je veľká kvitnúce hybridný čajovej ruže. Je hlboké vínovej farby s tmavou, černasté zamatovo vzhľad, odkiaľ sa dostane je názov. Ker tejto kvetiny medvede len jeden kvet na stonke a obrovské púčiky otvára odhaliť veľkú návesy dvojité hlboké čierne kvety. Kvetina má tmavo zelené kožovité listy so zelenými listami. Kvetina je veľmi voňavé a je často používaný v parfumérie. Kvetina kvitne každý rok v lete, až na jeseň.

3. Black Baccara'Roses:

Black Baccara ruža je hybrid čajovej ruže, ktorá je ideálna pre strih kvetinovú výzdobu. Tento kvet vznikla v roku 2005, po rozsiahlom výskume. Kvetina nemá žiadnu vôňu vôbec, ale vyzerá to naozaj veľmi krásne. Rovnako ako ostatné čiernych ruží, tieto kvety vyzerajú veľmi tmavé, keď nie sú plne rozvinúť a vziať krásnu tmavo červenú farbu, keď sa otvoria úplne. Kvety otvoriť pomaly, ukazuje tmavo červenej farby s čiernymi odtieňmi. Ako to kvitne, okraje ruže, stále majú černasté zafarbenie na ich okvetné lístky. Tmavé kožovité listy sú červenohnedé, keď sú mladí a pokrývajú ker naozaj dobre. Kvetina sa zdá čiernejšiu v chladnom počasí.

4. Black Jade Rose:

Táto krásna kvetina získal ARS v roku 1985 pre najmenších, od menšieho chovateľa s názvom Benardella. To je tiež nazývané, BenBlack 'v niektorých oblastiach sveta. Jade je hlboko tmavo červený kvet, ktorý sčernie v horúcom slnečnom počasí. Kvetina nie je odolný voči chladnejšom počasí a dostane čierne škvrny každý raz za čas. Kvetina možno najlepšie pestuje v kvetináčoch, kde môžu spravovať sami proti klímy. Kvetina rastie v trsoch s asi 5 až 10 kvitne v každom stonke. Kvetina otvára odhaliť atraktívne, svetlé zlaté tyčinky, ktorá vyzerá krásne na rozdiel od veľmi tmavo zčernalých lístkov. Lístie je tmavé a lesklé.

load...

5. Black Cherry Rose:

Black Cherry Rose patrí do rodiny dedičstva. Kvetina má svoje meno od veľkých takmer čierne kvety, ktoré vyzerajú čerešňovo červené v niektorých svetiel. Tento kvet je tmavo vínové červenú farbu a je plne double, asi 3 až 4 palcov. Kvetina nemá žiadnu vôňu vôbec a je ideálny pre strih aranžovanie kvetín. Kvetina začína kvitnúť na začiatku sezóny a pokračuje vo vlnách vo všetkých ročných obdobiach.

6. Black Beauty Rose:

Tento kvet bola prvýkrát zavedená Meilland vo Francúzsku v roku 1954. Rovnako ako väčšina čiernych ruží, čierna krása ruže je veľká hybrid čajovej ruže s hlbokou tmavo červenú farbu. Mladý bud a spätnom chode okvetných lístkov sa objaví tmavý zamatový načernalý červenú farbu. Kvet sa otvára hlboké vínovej odtieňa. Kvetina má relatívne menšie kvety ako u iných hybridných čajových ruží. Má veľmi jemnú vôňu, ktorá nie je vôbec cez napájanie. Kvetina vyzerá žiarivé ako rezaných kvetov a môže mať akýkoľvek kvetinová výzdoba vyzerať očarujúce. Vyzerá to úžasné, po zmiešaní s krémom alebo biele farebné kvety. Kvetina je tiež veľmi populárny v priebehu svadby a kytice dekorácie. Táto ruža kvet po celé leto a zimu.

7. Black Ice:

Black Ice patrí k modernému klastra Flowered Floribunda Rose. Meno poľadovice sa odvodzuje od jej materskej ľadovca ruží. Ruže bol prvýkrát vyšľachtená Gandy v Anglicku v roku 1971. Púčiky tejto kvetiny sú veľmi tmavé čiernej farby a otvorený ku krásnej tmavej šarlátom sfarbené veľké veľkosti kvet. Otvorená kvetina zobrazuje tmavo červenú farbu s červenými odtieňmi, ktoré vyzerá ako čierne farebné ruže. Kvetina má lesklé zelené listy, ktoré vyzerá veľmi atraktívne s červenou kvetinu. Kvetina kvitne každý rok v lete, až na jeseň. Má jemnú vôňu, ktorá je veľmi príjemná.

Dúfam, že sa vám to páčilo článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

Zdroj fotografie: 1, 2

load...