Noviny

Top 15 tetovanie tetovanie Dýka

Top 15 tetovanie tetovanie Dýka

Dýka tetovanie sú väčšinou symbolické farby, ktoré možno vidieť na telách mužov a žien na celom svete. Hoci dýka tetovanie nie sú považované za hlavného prúdu tetovanie, ktoré sú v obľube veľa.

Dýky boli použité pre zobrazenie, bojovať, hry, aj pre obeť. Dýka tetovanie sú veľmi unikátne a veľmi kreatívne. Tieto tetovanie môže byť zdobené iných konštrukcií ľahko. S nižšie uvedených návrhov, ste s najväčšou pravdepodobnosťou skončí s viac ako jedným nožom inšpirovaný atramentom na svojom tele.

Poďme sa pozrieť na zoznam teraz nie?

Najlepší Dagger Tetovanie

1. Kvetinový Dagger tetovanie:

Jedná sa o čistý nôž. Má prvky prírody okolo neho a to je piercing cez kvetinu Vďaka tomu kvitnú na svojej ceste. Farby sú fantastické a nie je tak veľký priestor pre zmenu rôzne časti.

load...

2. Farebné Dagger Tetovanie:

To je jeden z najobľúbenejších modelov dýky a je ten, ktorý však vykazuje prestávku uprostred beznádejné romantiky. Aj keď to nelíčia žiadne krvavé pamiatky krvácanie z chudobného srdca, to ukazuje, ako hlboká rana. Zlomené srdce, berú na vedomie!

3. Jeweled Dagger Tetovanie:

Drahokamy dýka je rovnako ako krásne tváre s tmavým srdca. Toto tetovanie je tak krásny zobrazenie zla, ktoré môžu byť použité k dobru, ak bolo urobené na výber.

4. Life Is Pain Dagger Tetovanie:

Jedná sa o veľmi Goth tetovanie. , Život je bolesť ', hovorí. Dýka je piercing svetom, ako môžete vidieť, čo ukazuje, že osoba, ktorá má na sebe to má pravdepodobne prešiel niečím veľmi smutný. To je pre tie dni, kedy je všetko padá hore nohami.

load...

5. Rosy Dagger tetovanie:

Jedná sa o drahokamy dýka piercing cez kvety robiť to krvácať. Môžete si všimnúť krv na špičke dýky. Vyzerá to tak podobná prvé tetovanie. Ale vidieť ten rozdiel, ako prvý, kto je optimistický a je pozitívne, zatiaľ čo toto je tak deštruktívne.

6. Trblietavých Dagger Tetovanie:

Tento model nie je nič zobrazovať, ale len tam ostane čaká majú byť použité pre účel. Sfarbenie je brilantný a vydáva lesk a vitalitu, ktorú som osobne rád.

7. Skull Head Dagger Tetovanie:

Ešte ďalšie zlo dýka vzor, ​​lebka na čele nej pridáva na krvou.

8. Zdobené Dagger Tetovanie:

Jedná sa o zobrazenie tetovanie z MUGHAL éry. Má veľmi vynikajúce umelecké dielo na tom, vďaka ktorému je bohaté a nádherné.

9. Morte Dagger tetovanie:

Veľmi krutý dýka v sebe, to tetovanie má uhrančivý pohľad na jeho hlavu. To robí to vyzerať desivo, aj keď ide jabbering cez srdce, že je trhať na kusy. Uvidíte ďalšie zlomené srdce chlapa v tomto zobrazení.

10. Plaz Dagger tetovanie:

Táto dýka sa skladá z draka okolo neho. Hoci to vyzerá krásny vďaka všetkými farbami, to je určite zlé a potrebuje silnú postavu, ktoré majú byť vykonané v okolí.

11. Vintage Dagger Tetovanie:

Vintage dýka, to je jedna nejroztomilejší dýka konštrukcie vonku. Aj keď ľudia majú vždy našiel dýky, aby sa viac na stranu zla, to tetovanie is kvapkajúcou kvapky krvi sa zdá jednoduché prenášanie a nenarušuje diváka.

12. Tiger Dagger tetovanie:

Tento tiger šiel na cestu dýkou? Alebo je to hlava dýkou, krv smäd? Pozrite sa na to, ako chcete, ale nemôžete jednoducho ignorovať tento tetovanie.

13. Double Dagger Tetovanie:

To je jeden z mála dýka vzory tam pre jemné krásy. Toto je jednoduchá a farebné, sa skladá zo zlého oka, ale stále vyzerá sladko.

14. Seal Dagger Tetovanie:

Komické dýky sú príliš, pozrite sa na zváracie hlavy!

15. Diamond Dagger Tetovanie:

Srdce, drahokam a niektoré kvety, máme pre vás nejroztomilejší dýka tetovanie. Páči sa ti to?

Tak si vybrať niektorý z týchto top 15 dýky tetovanie vzory, ktoré sú istí, aby niektoré hlavy obrátiť. Povedz mi, ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie? Strieľať komentár.

Ink svoju vášeň s tetovaním, ktoré nebudú ľutoval. Nájdete zaujímavé tetovanie na tetovanie, aby všetci formovať svoj nápad rovnako.

load...