Noviny

Top 10 tetovanie tetovanie

Top 10 tetovanie tetovanie

Hady symbolizujú silu, obratnosť a schopnosť omladenie sami prostredníctvom procesu zbavujú svojej koži. Hady majú určitú auru tajomstvo a potencie, že je fascinujúce tému pre tetovanie umelcov robiť. Hady boli súčasťou umenia tetovania na desaťročia. V nedávnej dobe, had už objavil na poli tetovanie na nové a originálne spôsoby. Tieto prvej desiatke hadej tetovanie vám ukáže ako.

Tattoo vzory Top Ten had:

1. Miniatúrny Snakefinger tetovanie:

Tento miniatúrny had prst tetovanie je väčšinou len príkladom toho, ako možno použiť hadí motív vpísať prsteň ako tetovanie ozdobiť svoje prsty. Nechaj si to jednoduché a trendy. Avšak, máte možnosť hrať s vašou vlastnou voľby farieb.

2. Snake predlaktia Tetovanie:

Tento had tetovanie v čistej čiernej vyniká účinné zatienenie prácu, ktorá dáva tetovanie fotografickú kvalitu, ktorá je ťažké poraziť. Poznačte si jablko had je stočený okolo, čo symbolizuje pokušenie Evy z Holy Bible. Toto tetovanie by malo byť ťažké zopakovať, takže je lepšie využiť služby skúseného odborníka tetovanie, aby to tetovanie napísané na vašej pokožke.

load...

3. Snake Foot Tetovanie:

Tento had tetovanie na nohách je pastvou pre oči. Poznačte si intenzívnu tieniaci prácu, ktorá efektívne zvýrazňuje tento kus umenia. Nechajte si tetovanie vpísanej, ako je tu opísaný ako skúsený tetovanie pre maximálny dopad.

4. Snake Kmeňová tetovanie:

Hady majú dôležitú úlohu v domorodých legiend a náboženských obradoch. Z tohto dôvodu, to nie je prekvapujúce, že hadia motívy sú bežné vo všetkých formách, vrátane kmeňové umenie tetovanie. Táto kmeňová hadie tetovanie dizajn je väčšinou len skvelým príkladom toho, tribal tetovanie pomocou hadej motív.

load...

5. Snake Horná Späť Tetovanie:

V tejto snímke, had tetovanie je vedľa seba s naozajstným hadom, ktorý pevne stiera hranice medzi prírodou a umením. Toto tetovanie má určitú auru hlboké tajomstvo, sily a moci. Je to len spravodlivé povedať, ako umelecké dielo inked na koži by mala byť veľkým zdrojom inšpirácie pre vás a obdiv od ostatných.

6. Panther Snake Tattoo:

Had je nepriateľ potrebné sa obávať v celej živočíšnej ríši a to tetovanie skutočne líči to. Toto tetovanie je tiež dokonalým symbolom stretu medzi protichodnými záujmami a boji čelíme v našom každodennom živote. Nech je toto tetovanie byť inšpiráciou, ktorý udržuje váš bojový duch živý a zdravý.

7. Realistická Snake tetovanie:

Vám môže trvať nejaký čas, aby zistili, či sa jedná o skutočný had alebo tetovanie. No, úver prirodzene prejde do tetovacieho umelca, ktorí vytvorili tento dielo. Brilliant tieňovanie, detaily a dokonale skutočné využitie farieb dáva tetovanie fotografickú kvalitu, ktorá je neporovnateľný. Niet divu, ak máte ťažký čas nájsť si tetovanie replikovať tento kus umenia.

8. Cobra Tetovanie:

Cobra je jedna taká džungľa zviera, ktoré nemá žiadny strach z oboch človeka alebo zvieraťa. To je vzhľadom k jeho efektívnosti a agility prírody. To kobra tetovanie efektívne symbolizuje silu, obratnosť a smrtiace silu. Nech je to tetovanie inšpirovať byť výraznou silou proti životných protivenstvá.

9. Koralovec tetovanie:

Tento had tetovanie účinne obalí okolo dolných končatín sa smrtiacim účinkom. Toto tetovanie vyniká použitie žiarivých farieb a jedinečné pojmov. Je to najlepšie, čo môžete mať toto tetovanie replikované skúsený tetovanie expert.

10. Hady a lebka tetovanie:

Hady a lebky boli konštantné motívom tetovania, takže je to len apt, že sme nakoniec tento zoznam s hadom a lebky tetovanie. Poznačte si živé použitie farieb, ktoré slúžia, aby to tetovanie módny kus morbídnym umenia.

Dúfame, že tento článok na vrchole hadie tetovanie bolo zaujímavé. Tak na čo ešte čakáte? Vyberte si požadovaný dizajn a dostať ju vykonáva profesionálne. Prosím, pokles pod vaše komentáre

Tetovanie na celý život, takže si spojená do komunity a tvar vašej tetovanie design pre správne vplyvu.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...