Noviny

10 Vynikajúce talianske tetovanie

10 Vynikajúce talianske tetovanie

Keď hovoríte, románik, čo udrie svoju myseľ hneď? Italy !! Taliansko, skutočný romantický útek pre milovníkov, držanie umelecké poklady zo všetkých období je tiež známy pre svoje tetovanie.

Taliansky tetovanie pre dievčatá sú špeciálna sada návrhov, pretože nemajú zdržanlivosť na akomkoľvek štýle. Tu sú niektoré jedinečné talianskej tetovanie nápady pre tých, ktorí chcú, aby sa štýl vyhlásenie tým vystatuje talianskej tetovanie, jeden z romantických jazykov v literatúre. Populárna v Európe, je známy ako jazyk lásky a bol veľmi populárny v tetovanie.

Ak ste romantik budeme vyvedie vás jazyk Talianska, ktoré je tekutina, melodický a magické. To vám dá jasnú predstavu o tom, prečo romantické frázy v talianskom jazyku sú tak populárne medzi milovníkov a ľudia vo vzťahoch.

load...
Top 10 talianskych Tetovanie:

Tu predstavujeme špičkové jedinečné talianskej tetovanie, ktoré nájdete veľkú obľubu u milovníkov umenia tela.

1. Nasledujte svoje srdce tetovanie:

Srdce nad mysli? Alebo myseľ cez srdce? Pre všetky romantické ľudí tam vonku, voľba je bývalý, a to vždy. Napísaný v Cursive písmo s malým červeným srdcom na konci, to je najvhodnejší pre zbrane. "Nasledujte svoje srdce" je silný citát, ktorý vám pripomenie, ktorá voľba, aby pri stretol.

load...

2. I Need To Make My Bones Tetovanie:

To je perfektné tetovanie pre všetky časy, kedy vás tma spotrebováva a tie sú rozbité. "Potrebujem, aby moje kosti" doslova znamená začať znovu od ríše hliny, potom, čo stratil všetko stojí za nejakú hodnotu. Je to motivačný, a pomôže vám vybrať sami. Toto písmo je jednoduché a elegantné s tým, jednoduchý fakt.

3. Živé Bezplatne Tetovanie:

V čase, keď spoločnosť je často zvyknutý pokles dogmy a zviazať s pút je udusenia často dosahuje vrchol a rebeli vypukne na protest. Toto tetovanie je pre stroskotancov a slobodných mysliteľov, ktorí sú neviazané, a to ako psychicky aj duchovne. Písmo je jasné Cursive a malými písmenami.

4. Hope Tetovanie:

Ten sa premieta do "nádeje" je angličtina. Písmo je v tieni a slovo končí s trochou srdca, ktorá je vyplnená s Tri-farbách talianskej vlajky. Je jemná, ale výkonný.

5. Best Revenge je Living Well Tetovanie:

Pre tých, ktorí zotavuje zo zlomené srdce potom, čo bol podvedený a podvádzal o milovaného človeka, to tetovanie pripomína jeden nemôže prebývať v minulosti, ale ísť ďalej s budúcnosťou. V skutočnosti je najlepšie pomsta je v živých dobre. Kaligrafie pre tento tetovanie je zložitý s množstvom zákrut a slučiek, ktoré mu dávajú konkrétny tvar.

6. Forever In My Heart Tetovanie:

Toto tetovanie je určený pre milostné udrel páry. To zapisuje písmená "navždy v mojom srdci" pod pulzný líniou, ktorá ukazuje srdcový tep. Je to veľmi romantické a veľmi zvláštne tetovanie, aby si na milovaného človeka.

7. Pre Vždy tetovanie:

Rodina vždy na prvom mieste pre krv je hustejšia ako voda. Toto tetovanie nápis "Za vždy" vpísaný do troch rukopisov, matky, otca a súrodencov, ktorý symbolizuje večnú lásku.

8. Sesterské lásky Tetovanie:

Sorella v taliančine znamená "sestra". Toto tetovanie ukazuje slovo vpísaný v slučke nekonečného znak, ktorý symbolizuje večnú lásku. Dá sa dostal vo dvojiciach, takže obe sestry môžu mať zodpovedajúce tetovanie!

9. Nech svieti vaše svetlo Tetovanie:

Písané v jednoduchom písmom s náklonom na pravej strane, tento citát nám pripomína, že každý z nás je zvláštne a rodia s vnútorným svetlom. Nikdy nesmieme schovávať, ale nechať naše svetlo žiariť. Tak choď si to napustené!

10. Talianska Princess s Gepard Spots Tetovanie:

Toto tetovanie sa premieta do "talianskej princeznej", a je odkaz z talianskeho filmu, Život je krásny '. Citácia je kurzívou, s gepardy škvrnami hnedej a čiernej, ktorá ju obklopuje, čo je veľmi farebný vzhľad.

S toľkými krásnych talianske slovo tetovanie tu vyobrazených, ktorý z nich si myslíte, že by ste chceli ísť na? Do podeliť o svoje názory.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...