Noviny

Body Piercing - Klady a zápory

Body Piercing - Klady a zápory

Piercing:

Piercing je vek starej trend medzi mužmi a ženami v mnohých krajinách. Uší a nosa piercing boli obyčajné od koľko stáročia, to nie je známe, môže byť od okamihu, keď ženy mali zmysel pre skrášlenie sa s ozdobami a šperky kusov. Vari my všetci dostať ohromený, keď sme boli zvyknutí vidieť Rajasthanu tanca v televízii a na množstvo ťažkých šperkov ženy používajú na výkon svoje telo? A my by sme si myslí, že, ako sa im dokonca odniesť takú váhu.

Teraz-a-dní chlapci a dievčatá sa zbláznil, že idú do tej miery, piercing ich brady, pier, jazyka, obočie a dokonca aj svoje brucho tlačidla. Sú ľahko dostať a tisíce salóny ponúkajú piercing na pomerne značnú rýchlosťou.

Pozrite sa na tejto bláznivej ženskej piercing. Budete sa diviť. Tieto šialené piercing sa nazývajú, korzet piercing '.

Ak niektorý z vás plánuje získať piercing urobiť, prečo nie, pozrite sa na zdravotné riziká, ktoré prichádzajú spolu s ním.

Nevýhody piercing:

 • Ušné piercing sú najčastejšie a nepredstavuje mnoho zdravotných rizík, ale tie, ktoré vykonáva na perách alebo tlačidlom jazyka alebo brucho môže viesť k smrteľným infekciám.
 • Šperky kov zvyčajne používa pre piercing je nikel a niektoré kože môže byť alergický na tento kov vedúcej na kovovej reakciu, ktorá spôsobuje infekciu.
 • Môžete čeliť ďalšie problémy, ktoré môžu zahŕňať krvácanie, trauma tkanív, ako zjazvenie, kožné / tkanivovej sĺz (napríklad roztrhnuté ušný lalôčik), alebo modriny. Odhaduje sa, že toľko ako 20 až 25 percent ľudí, ktorí majú piercing majú jednu z týchto otázok.
 • Rozsah infekcie závisí aj na časť tela je prepichnúť, ako keď sa nejedná o váš pupok, riziko infekcie sú vysoké (aj keď pupok piercing môže vyzerať uber cool a sexy); zatiaľ čo tí na vaše ušné lalôčiky majú nižšie riziko.
 • Až budete hotoví, na jazyku, to môže zlomiť vaše zuby alebo infikovať váš žuvačku. To môže tiež viesť k opuchu jazyka prinútiť to pre vás ťažké i jesť jedlo.
 • Či už nebude vedieť, či zariadenie používa na prepichnutie bola sterilizovaná po každom použití, ktoré môžu viesť až k fatálne ochorenia, ako je HIV alebo hepatitídy.
 • Tetanus môže dôjsť z akéhokoľvek poranenia kože, takže tetanus očkovanie by malo byť aktuálne pred piercing na tele je hotovo.

Než sa dostane piercing urobiť, spýtajte sa sami seba tisíckrát, ak ste ešte pripravený. Tieto riziká nie sú potrebné vziať pod vplyvom drogy alebo alkoholu alebo hlúpe hlúpe stávky. To vás môže stáť vaše zdravie.

load...

Ako sa starať o piercing?

 • Piercing na jazyku, pier alebo tváre by sa mali prijať osobitnú starostlivosť. Umyte si ústa antibakteriálne, bez alkoholu ústnej vody po dobu najmenej 30 sekúnd, takže žiadne potravinové častice zostávajú na šperky kusu.
 • Ak máte akúkoľvek časť vašej pokožky prepichnúť, postarať sa umyť, že časť s antibakteriálnym mydlom aspoň dvakrát denne. Odstrániť žiadnu krv alebo hnis vatovým tampónom. Buďte jemní v tom, čo robíte.
 • Vyhnúť plávanie, zatiaľ čo váš piercing sa hojí.
 • Udržujte oblečenie od vášho piercing. Trenie môže spôsobiť podráždenie na koži.
 • Neudržujú hrať s šperky, ak vaša pokožka v prepichnuté oblasti sa uzdravil úplne.

Celebrity, ako Scarlett Johansson, Lady Gaga a takmer všetky modely sú vystatuje piercing v týchto dňoch.

V prípade vzniká otázka, či sú prijateľné, alebo nie piercing, skontrolujte tieto von:

"Piercing stáva odbytiskom pre tie dievčatá, ktoré chcú upútať pozornosť, aby sa pre nedostatok účelu trpí."

"Boh obdaril dievčaťa s darom ženskosti a keď preraziť pery a obočie, ktoré ničia to."

Čo si myslíte o piercing holky? Hoci to je v pohode, ale po prečítaní zápory, čo cítite, je to yay, alebo nie?

load...