Noviny

Top 10 tetovanie dizajnu jazyka

Top 10 tetovanie dizajnu jazyka

Nie tak celkom súčasťou hlavného prúdu tetovanie kultúry, jazyka tetovanie sa však našiel silnú oporu v srdciach skalné tetovanie nadšencov. Šokujúce pre niektoré i ostatným nájsť to ako jedinečnú tetovanie. Jazyk tetovanie boli po dlhšiu dobu a sú tu k pobytu.

Ak ste starší ako 18 rokov a chcete sa dostať jeden vykonané bez obáv o budúcej následky týchto prvých desať unikátnych jazyk tetovanie by malo byť zaujímavé nápady pre experimenty s extrémnym tetovanie.

Top Ten Tongue Tetovanie:

1. Dude Tongue Tetovanie:

Každý vie, že vole je hovorový termín používaný sa odkazovať na mužských spoločníkov alebo priateľmi. Takže ak ste niekto hľadá pero tetovanie zapôsobiť na svojich mužské kamarátov, mohlo by to byť ideálnou voľbou. To urobiť tučnú čiernu alebo použiť iné farby, voľba je na vás.

load...

2. Clover Leaf Tongue Tetovanie:

Toto zaujímavé tetovanie na jazyku zobrazujúci štvorlístka vyniká svojou malou veľkosť a neobvyklé farby. Ďatelina listy predstavujú šťastie a je častým motívom pre kúzlo náramky a iné doplnky. Najčastejšie štvorlístka tetovanie sú k dispozícii na členky, zápästia alebo paže, ale môžete ísť ešte o krok ďalej a dostať zo seba štvorlístka na jazyku. To môže len priniesť nejaké extra šťastie.

3. Výjav Tongue Tetovanie:

Tento jazyk tetovanie líči nástennú maľbu, ktorá je bežne vidieť v kostoloch a múzeách. Toto nezvyčajné umelecké dielo nemožno ľahko replikovať, kým a ak viete, tetovanie umelca, ktorý je naozaj skvelý v tom, čo on alebo ona robí.

load...

4. Motív kvety jazyk tetovania:

Tento moderný dočasné tetovanie jazyk líči kvetinu a je to skvelý nápad pre detské narodeninové oslavy. Najať odborníka, aby maľovať na módne vzory a roztomilé motívy, ako sú kvety, karikatúry postáv a motýle. Uistite sa, že atrament sa používa netoxický a jedlé.

5. OMG jazyk tetovanie:

OMG je skratka pre "Ach môj bože", čo je bežný hovorový výraz používaný na vyjadrenie prekvapenie, šok alebo prešťastný. Získajte jazyk tetovanie OMG a držať svoj jazyk von zakaždým, keď ste príjemne prekvapení.

6. Tribal Art Tongue Tetovanie:

Tento kus domorodé umenie znázorňujúci pavúka vyniká svojimi jasnými a zásadnými obrysy a dokonalé vnútorné tieňovanie. Jedná sa väčšinou len dobrým príkladom toho, ako možno použiť kmeňové kľúčovými pojmami a motívy conceptualize zaujímavé tému pre svoj vlastný jazyka tetovanie.

7. Jemný jazyk tetovanie:

Ak hľadáte pre pero tetovanie, ktoré je tiež jemný a nie je príliš prehnané, nezúfajte, pretože je určite možné a úplne závislá na použitej farby. Vyššie uvedené tetovanie v odtieni ružovej by bol sotva viditeľný z diaľky a nemôže ani upozorňovať zakaždým, keď otvoríte ústa, hovoriť alebo jesť.

8. Tiger Tongue Tetovanie:

Táto jedinečná tetovanie účinne líči tigra. Nie je to nutné spomenúť, že tigre symbolizujú silu, obratnosť a silný lovecký pud. Ak nie ste konkrétne zaujímajú symbolickú hodnotu, môžete len získať tento tiger jazyk tetovanie ukázať svoju podporu pre zachovanie tohto vzácneho tvora a ďalších druhov na pokraji vyhynutia.

9. Srdce jazyk tetovanie:

Nie je to nutné spomenúť, že skutočné srdce nie je nič také vyzerať. Jedná sa o spoločný zobrazenie srdca v populárnej kultúre v dôsledku jej význam predovšetkým pohľadnice a tetovanie. Vzhľadom k tomu, srdce sú jedny z najčastejších tetovanie, je to celkom ťažké vynechať jednoduché srdce motív z tohto zoznamu.

10. Stickman jazyk tetovanie:

Tento obraz sa bežne používa pre znázornenie ľudí, ktoré boli populárne, pretože Neanderthal muži, ktorí používajú na ich vyrezať na stenách jaskýň. V modernej dobe stickman získala veľkú popularitu v Emo umení. Ak patríte k mladej brigády a vášnivo sledovať emo škola umenia a štýlu, tento stickman jazykom tetovanie je určite pre vás.

Dúfame, že tento článok na top 10 jazyku tetovanie bolo zaujímavé. Vyberte si svoj obľúbený model a definovať svoju identitu s týmto zaujímavým body art. Uistite sa, že pošlite nám svoje cenné názory.

Ak ste si na bolesť, existuje veľa nápadov môžete vybrať z tohto tetovanie galérie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...