Noviny

15 Vynikajúce dizajny hudobného tetovania

15 Vynikajúce dizajny hudobného tetovania

Ak je hudba vašou vášňou, a uvažujete o získanie tetovanie, tak prečo nie tetovanie, ktorý zobrazuje svoju vášeň v tom, ako si zaslúži?

Svet hudby a tetovanie idú ruka v ruke. Tam je ťažko duša, ktorá nemá rád hudbu.

S hudobnými tetovanie, nikdy dôjdu možností na výber. Pozrite sa na tieto top 15 hudobné tetovanie a stratiť sa v hudbe....

Najlepší hudobný Tetovanie

1. Celé Arm Musical Note Tetovanie:

Toto tetovanie je obvykle zapísaný na pažiach. Existujú rôzne typy hudobných značiek na ňom. Konštrukcia je predĺžená až do krku, takže je jedinečný svojím vlastným spôsobom

load...

2. Vtáky a hudba Tetovanie:

Toto tetovanie vyzerá ako strom s malými a roztomilé červené vtáky sedí na ňom. Pozrite sa na tie vtáky, že sú tak roztomilé !! Môžete si tiež všimnúť malé kvety vychádzajúce z odvetví, ktorá vyzerá úžasne.

3. Hudobné poznámky v poznámkach Tetovanie:

Toto tetovanie ukazuje zlomenú gitaru. Môžete si tiež všimnúť malé hash symbol s malými notami. K dispozícii je malý typ klobúk vec na ľavej strane tetovanie, ktorý sa podobá známy britský komik Charlie Chaplina klobúk.

4. Hudobné Poznámka Ear Tetovanie:

Oh !! pozrite sa na tento hudobný tetovanie je to celkom v pohode nie? Jedná sa o najlepší tetovanie pre tých, ktorí sa vzťahujú k hudbe. Sukcesie poznámky vyzerá, ako keby hudba tečie cez uši. Napokon, malý stud komplimenty vzhľad dokonale.

load...

5. Hudobné Poznámka Tetovanie:

Toto tetovanie vyzerá tak inšpirujúca. Vyzerá to, že vintage tetovanie. Skladá sa z mnohých návrhov na to, ktorý robí tetovanie atraktívne. Tiež môžete vidieť jemné čierne tieňovanie, ktoré prispieva k jeho kráse.

6. Poznámka tetovanie na nohe:

Tento roztomilý poznámka tetovanie na nohe je tak lákavý. Toto tetovanie vyzerá veľmi romantické. Môžete tiež vidieť malý srdce visí dolu reprezentovať mier.

7. Gramophone tetovanie:

To je tá najlepšia gramofón tetovanie som videl tak ďaleko. Wow, I love it! To lietanie gramofón tetovanie na ľavej paži poskytuje dokonalý retro vzhľad.

8. Single Poznámka Tetovanie:

Tento úžasný kus techniky môže chytiť maximálnu očnej buľvy. Táto nota tetovanie vykonané v blízkosti krku kosť robí to vyzerať elegantné a príťažlivý.

9. Pásové gitary tetovanie:

Toto tetovanie design sa skladajú z rôznych nástrojov. Môžete si tiež všimnúť pol zlomenú gitaru. To sa tiež môže písať 3 akordy a pravda. Toto pásmo gitary tetovanie môže určite vytvoriť dopad.

10. Gitary a kvety tetovanie:

Človeče !! Pozrite sa na túto gitaru tetovanie na chrbte je to tak úžasné! Je to dvojaký gitaru s ruží a listov. To sa vykonáva na chrbtoch s dvoma krásnymi ruže na oboch stranách ramien. Nie je to úžasné?

11. Berie na vedomie a gitary Tetovanie:

Táto gitara tetovanie s notami nafarbený na zápästie poskytuje funky odvolanie. Tento druh hudobné noty tetovania vyzerať naozaj dobre, keď realizovaný na správnom mieste.

12. Poznámka k Finger Tetovanie:

Táto malá poznámka tetovanie na prstenníku vyzerá tak rozkošný !! Získať tento prsteň tetovanie kedykoľvek života, ako ukázať svoju lásku k hudbe. Tento krásny prstenník tetovanie dizajn je, kto ručiť za.

13. Konštatuje na zápästí tetovanie:

Tu v tomto tetovanie môžete vidieť tancovať noty. To sa vykonáva na zápästí. Konštrukcia vyzerá, ako keby poznámky sú večierok. Že jeden v rohu vyzerá smutný smajlík.

14. Berie na vedomie, za ušným Tetovanie:

Kúpte si elegantný vzhľad s týmto za ucho tetovanie. Tu, noty tancujú za uchom, hrá blízko k srdcu melódiu. V skutočnosti to vyzerá veľmi módne a postaviť cool štýl vyhlásenie.

15. Berie na prst tetovanie:

Tento notový záznam tetovanie na prste vyzerá báječný. Či už ste hudobník alebo milujú hudbu, myslím, že by ste mali dostať túto fantastickú tetovanie inked na prst, aby sa skutočne inšpiroval.

Tak to sú moje najlepšie pätnásť hudobných tetovanie, ktorý z nich je vaša voľba? Daj mi vedieť! Strieľať komentár.

Ink svoju vášeň s rozprávkovou tetovanie nápady, ktoré môžete nájsť na tetovanie pre všetkých.

load...