Noviny

Top 10 očných základov k dispozícii

Top 10 očných základov k dispozícii

Očné priméry sú nepostrádateľnou makeup produkt pre každú očný makeup milenca. Či už sa vám páči robiť jemnú alebo intenzívny očný make-up vyzerá, primer oko robí, trvá dlhšie a vyzerajú viac viditeľne jasnejšie na očné viečka. Očné priméry fungujú rovnako ako pleťové nátery. Oni vyhladiť vaše oko základ pre rovnomerné a bezchybné očný make-up vzhľad. Taktiež nedošlo k rozmazaniu a ohyby z očné tiene.

Dnes sme zostavili zoznam najlepších očných priméry, ktoré sú ľahko dostupné v Indii:

1. ELF Minerálne očné tiene Primer:

Kúpiť ELF Minerálne očné tiene primer pre ₹ 2,511.27 @ www.amazon.in/elf-mineral-eye-shadow-primer

Primer Elf Minerálne očné tiene má jemné zloženie so 100% minerálne bázy, ktorý je bez parabénu a konzervačných látok. Neobsahuje žiadne chemické farbivo. Má tiež dobroty vitamíny A, C a E, ktoré vám pomôžu predchádzať predčasnému starnutiu a zvlhčuje pokožku. Vzorec primeru oka platí hladko a rozpúšťa do pokožky, bez toho aby zanechával obsadenie. To robí očný make-up vydrží dlhšie a zabraňuje pokrčeniu.

load...

2. Revlon PhotoReady očí Primer + zjasňovača:

Kúpiť Revlon Eye Primer + zjasňovacie prostriedok pre ₹ 1,216.00 @ www.amazon.in/revlon-eye-primer-brightener

Revlon je obľúbený make-up značky pre základ make-up produktov. Nedávno začala niekoľko Photoready sa nadácie, korektor, kompaktný a primeru očí. Primer Revlon Photoready očí prichádza s unikátnou formulu, ktorá oživí a vydrží váš make-upu na dlhé hodiny času. Má pekný krémovú textúru, ktorá funguje ako hladký základ pre očné tiene.

3. Jordana Očné tiene Primer Základ:

Kúpiť Jordana Eye Primer Očné tiene základňa pre ₹ 1,169.00 @ www.amazon.in/jordana-eye-primer-eyeshadow-base

load...

Ak ste v napätom rozpočte, potom je to najlepšie primer oko v Indii. Dodáva sa v krémovej farbe nahé. To predlžuje dobu opotrebenie vaše očné tiene navždy 3 až 4 hodiny. To tiež dáva jasný a osvetlený vzhľad pre váš očný make-up.

4. Urban Decay očné tiene Primer lektvar:

Kúpiť Urban očné tiene primer pre ₹ 2,799.00 @ www.amazon.in/urban-eyeshadow-primer

Urban Decay očné tiene Primer lektvar je určite jeden z najviac populárnych očných priméry v make-up svete. Je k dispozícii v dvoch rôznych variantoch, ako Sin a originálne. Ak nosíte make-up dlhé hodiny času, potom to oko primer je tou najlepšou voľbou. To je vaše očné tiene živej a zaniknúť-dôkaz. To tiež robí váš očný make-up poslednú dobu 24 hodín. Niet preto divu, že má zabezpečené špeciálne miesto medzi vizážistov a make-up milenca, pretože dáva super pulzujúca pohľad na očné tiene. Pomáha tiež make-up očné poslednú dobu 24 hodín! Aby som to zhrnul, že pracuje ako triple-Duty produktu - zvýrazňovač, náter oka a základňu.

5. MAC Prep A Prime živosť Eye Primer:

Kúpiť MAC Prep A Prime Eye Primer Pre ₹ 5,369.89 @ www.amazon.in/mac-prep-and-prime-eye-primer

MAC Prep a Prime živosť oko náter je veľmi obľúbený pre svoju jedinečnú vzorec. To nielen zvyšuje čas opotrebenie vašej očný make-up, ale tiež znižuje opuchnuté oči a pod očné tiene. Poskytuje žiarivý lesk na okolie očí.

6. Kryolan Ultra základňa pod očami:

Buy Kryolan Ultra základňa pod očami @ www.amazon.in/kryolan-ultra-under-eye-base

Kryolan make-up výrobky sú obľúbené pre dobrú kvalitu a priaznivú cenu. To predlžuje čas tieň oblečenie pre dobrý 8 až 10 hodín. Ďalšou výhodou je, že toto oko náter funguje na tvár, rovnako ako základný náter viečok taky!

7. Pobrežné Voňavka tieň Worx Očné tiene Primer Matte:

Tento primer oko je ľahká a krémová vo vzorci. Poskytuje matný nepriehľadný povrch, takže môžete získať aj očné tiene vzhľad. Je určený pre mastnú viečok, pretože prekvapivo zabraňuje stláčanie alebo blednutiu na očné tiene. Zlepšuje vitalitu na očné tiene a výdrž vašej očný make-up. Hoci to usadí do matným povrchom, to funguje rovnako dobre pre matné aj trblietavé očné tiene.

8. Faces Metaliglow Eye Primer:

Tváre Canada oko primer je ideálny pre oslavy a svadby, pretože poskytuje trblietavé základňu. Primer oko funguje dobre pre lesk očné tiene tým, že poskytuje bohatý lesk. Ak máte radi na sebe trblietavé očné make-up vzhľad, potom je to určite skvelá možnosť vyskúšať. Zostáva na dobrej 5 až 6 hodín aj na mastnú viečok bez problémov skladacie.

9. Inglot očný make-up Základ:

Ďalším rozpočet priateľský možnosť v zozname The Makeup Základňa Inglot Eye je. Vzorec primeru oka je krém, takže sa rozšíri aj na oči. To sľubuje, že váš očný make-up poslednú dobu 12 hodín.

10. Beyu Očné tiene Základný náter:

Tento primer oko zvyšuje čas opotrebenie na očné tiene pre dôstojné 5 až 6 hodín. Vzorec dáva rovnomerný a hladký povrch na očné tiene.

K dispozícii máte 10 najčastejších očných priméry značky v Indii, ktoré sú ľahko dostupné. Uistite sa, že chytiť jednu pre make-up skrýša dnes!

Zoznam najlepších očných priméry tu končí! Aký je váš obľúbený očný primer značku? Prečo to radšej ostatní? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...