Noviny

Top 10 mexických tetovanie vzory

Top 10 mexických tetovanie vzory

Mexiko je známe pre svoje hlboké náboženské presvedčenie a vekových starých povier, a to je to, čo robí mexickej tetovanie jedinečný a nepredvídateľný. Lebky a vlkolaci ovládajú mexickej tetovanie - rozhodne nie je pre slabé srdce. Tieto prvej desiatke mexických tetovanie líči práve to.

Najlepšie Mexické Tetovanie

1. Mexickej Floral Skull Tetovanie:

To Mexické lebka tetovanie je jedinečný znázornenie lebky, ktorý sa skladá výlučne z koláž z kvetín. Pokiaľ máte záujem o umelecké dielo, ktoré je zlúčenie krásy a macabre, tento kvetinový lebka tetovanie je ideálny pre vás. Tento kus abstraktného umenia možno interpretovať mnohými rôznymi spôsobmi a je určite veľa hľadal vnútorný význam.

load...

2. Mexické Deň mŕtvych Tattoo:

Toto tetovanie je jasne inšpirovaný mexickej deň mŕtvych festivalu, katolícky sviatok. Tento sviatok je známy ako Dušičky deň v iných krajinách. Je len prirodzené, že to tetovanie je tak, ako Mexičania majú silnú vieru v náboženstve.

3. Mexické Skeleton nevesta Tetovanie:

Ak máte silnú afinitu k čiernej mágie, mexickej tetovanie sú práve tou pravou pre vás, a to tetovanie dokazuje len to. Poznačte kostry oblečená v zdobené svadobné kostým a ako sa drží na svojom krku v zúfalstve. Pre nedostatok lepších adjektív, všetko, čo možno povedať, je to, že umelecké dielo je desivo dobrá.

load...

4. Mexickej Hunter Tetovanie:

Toto tetovanie je umelecké dielo s príbehom. To pokukuje do posledných sláve Mexika, zobrazujúci mexickej lovca v tradičnom mexickom oblečení. Všimnite si, že tradičné mexické Sombrero- klobúk a všetky ostatné minute detaily, ktoré dávajú tento kus umenia historickú krásu.

5. Multifunkčné farebný Mexické Lebka Tetovanie:

Mexické tetovanie je známy pre žiarivých farbách, rovnako ako je známe pre morbídne, a to viac farebné lebka tetovanie kombinuje obe tieto vytvoriť umelecké dielo, ktoré je jednoducho neodolateľný. Zostať verný tetovanie, ako je znázornené tu ako mexický vôle a zároveň má to replikované skúsený tetovanie.

6. Mexické Lebka Tetovanie s indiánskeho pokrývky hlavy:

To Mexické lebka tetovanie je ovplyvnená indiánskeho spôsobu života, čo je zrejmé z prepracovaného pokrývky hlavy. Všimnite si, ako jemne je každý perie bol zapísaný s maximálnou pozornosťou k vyrovnaniu najmenších detailov. Sotva dielo len tak nejaký tetovanie, je to len prirodzené, že budete musieť zamestnávať skúseného tetovanie s pôsobivým praxou, že to urobil na koži.

7. Spolu až do smrti:

Tento mexický tetovanie zobrazujúci dvojicu kostier, obaja zrejme pár zviazaní láskou hovorí: "Spoločne do smrti" v mexickej. S konvenčným mysli to tetovanie by mohlo byť divné, ale k nie práve bežného mysli, to tetovanie môže naraziť na nepredvídateľný, alebo dokonca vtipný, ale efektívne vyhlásenie o nehynúcej láske.

8. Mexickej Rose a pištole Tetovanie:

Mexičania milujú svoje zbrane, alebo aspoň, že to, čo populárne stereotypy vo filmoch a knihách vykresliť. Z tohto dôvodu zbrane a mexickej tetovanie mali dlhotrvajúceho partnerstva. Tento mexický zbraň tetovanie juxtaposes smrtiace s krásnou kombináciou ružu s pištoľou vytvoriť vyhlásenie kus tetovanie.

9. Mexické lebky a ruže Tetovanie:

To Mexické lebky a ruže tetovanie na hornej časti chrbta vyniká brilantným využitie tieniaci práce vytvoriť umelecké dielo, ktoré je jednoducho naprostý génius. Poznačte zložito zdobeného lebky s perfektnými ruží - to všetko nafarbený na koži pomocou jediného odtieňa čiernej. Zostať verný konceptu, ako je znázornené tu zároveň má toto tetovanie inked na Vás skúsený tetovanie expert.

10. Mexická "Kľúč k srdcu" Tetovanie:

Toto mexickej tetovanie je odchýlka od tradičnej mexickej umenia a zameriava sa na romanticky naklonenej zobrazenie v tvare srdca zámok a kľúč. Farebný a módne, ak ste pohrýzol lásky chyba, to tetovanie je ideálny pre vás nájsť.

Tetovanie môže byť ľahko vplyv, aby vaše tetovanie nápad dostatok času, než to opraviť na ňom.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...