Noviny

15 najlepších návrhov tetovanie na maske

15 najlepších návrhov tetovanie na maske

Maska tetovanie sú zvyčajne zvolil ľudia, ktorí majú radi, že má nádych tajomstva okolo nich tie, ktoré sa zvyčajne vidieť otvára ľuďom ľahko!

Takže tu je zoznam toho najlepšieho z masky tetovanie z celého sveta!

1. Peacock maska ​​tetovanie:

Spustenie zoznam s najkrajšou zo všetkých tetovanie, som stále uchvátený všetkými farbami a detailmi tu. Čo si myslíte o zlatej masky a červené pery?

2. Snívanie masky tetovanie:

Tento je jednoduchšie v porovnaní s bohatstvom designu masky tetovanie je uvedené vyššie. To má stále nádych krásu okolo nej - fialová maska ​​s čiernou zložité detaily je tak báječný.

load...

3. Kompletná čierna maska ​​tetovanie:

Väčšinou vykonáva s farbami čiernej a šedej, to tetovanie používa gradient farieb, aby urobila vyhlásenie. Milujem, ako krásne perie a korálky sa vzájomne dopĺňajú. Tiež detaily očí je príliš krásny!

4. Upír maska ​​tetovanie:

To mi pripomína krásnu upíra. Oči sú takmer neexistujúce, ale tetovanie stále vyzerá krásne. Môže byť vzduch desivý a tajomstvo robí tento mimoriadne atraktívny.

5. Perie maska ​​tetovanie:

Aj keď to nie je kompletný maska, to je éterická. Ružové perie pridať na kráse to. To vyhovuje viac ženy ako muži, podľa môjho názoru.

load...

6. Španielska maska ​​tetovanie:

Keď jeden maska ​​neslúži účelu stačí, rozhodnúť sa pre druhé príliš;) Je to tetovanie vyzerá jedinečný s jeho použitia farieb.

7. Vintage maska ​​tetovanie:

Toto tetovanie má vintage okraj k nej. Zlaté odtiene, červené perie s hnedej a čiernej detaily rozhodne robiť to úžasné a zaujímavé.

8. Flower maska ​​tetovanie:

Ako by ste chceli masky tetovanie s peknú kvetinu na pokrytie hlavu? Tu máte-li, že vás rozmary, biela a strieborná, aby bolo fantastické a zaujímavý.

9. Majster oči maska ​​tetovanie:

Ešte ďalšie majstrovské dielo tetovanie, toto je krása sama o sebe znova. Milujem kvety, perly a vzhľadu tajomstvo v jej očiach. Trvá dôveru k športu toto!

10. Emoticon maska ​​tetovanie:

Ten sa zameriava na emócie, a to je veľmi dobre znázornená v očiach dievčatá. Maska sama o sebe je vintage a má úžasnú výzdobu okolo neho. Milujem spleť farieb v ňom.

11. Zips maska ​​tetovanie:

Jedná sa o veľmi nepredvídateľný adaptácie masky. Osobnosť človeka sa skrýva za celú tvár, skôr než len oko. Tieto zipsy na oboch stranách tváre a na perách, aby bolo veľmi zaujímavé.

12. Farebná maska ​​tetovanie:

Toto tetovanie používa farby z rovnakej rodiny vytvárať momentu prekvapenia a tajomstvá. Veľa dôležité je kladený na detaily; môžete pozorovať nail art na prstoch, na krivku rias a drahokamy v maske.

13. Bow maska ​​tetovanie:

Jedná sa skôr o modernej adaptácii masku. Dievča má retro uzáver na nej, má ryšavé vlasy a Smokey modré očný make up! Tam je prebytok červenať, lúk a rukavice sú drahokamy taky!

14. Tiger maska ​​tetovanie:

Jedná sa o veľmi zaujímavé adaptácie tetovanie - tiger pre masku ukazuje, ako je nevinnosť a čistota sa skrýva za maskou sily a divokej prírody.

15. Witty maska ​​tetovanie:

To robí to na nepredvídateľný a vtipným zoznamu masiek. Veľmi častým doteraz prehliadané koncept, táto maska ​​tetovanie bude určite sa budete pripadať zvláštne.

Tak dievčatá, to sú naše tipy! Aké sú tvoje? Strieľať komentár a dajte nám vedieť!

Viac fascinujúce tetovanie vybrať ten najlepší nápad pre vás.

load...