Noviny

Top 10 návrhov Sikku Kolam

Top 10 návrhov Sikku Kolam

ŠIKKÓ kolams sú veľmi populárne formy Kolam. Tieto kolams, populárno známy ako rangolis s bodkami, sú veľmi rôznorodé v ich formátu. ŠIKKÓ Kolam je tiež forma Rangoli, ktorý je založený na technike dot mriežky. Táto technika však líči zakrivené línie spájajúcej alebo krúženie bodky na Kolam rošte. Hlavným rysom ŠIKKÓ Kolam návrhov je, že divák nemôže určiť pôvod a koncový bod dizajnu Kolam. Zdá sa, že sa vzor pokračuje v vzore nekonečno slučky. Tak, to je celkom ťažké formy Kolam. Tieto vzory sa zvyčajne vykonáva za použitia práškového ryžu alebo farebný prášok, pomocou rúk. Mriežka bodiek hrá dôležitú úlohu pri vytváraní tohto symetrického rangoli dizajn.

Tu prezentujeme niektoré návrhy ŠIKKÓ Kolam alebo Rangolis s bodkami.

1. ŠIKKÓ kolams sú pomerne zložité povahy a potrebujú školených ruky byť vykonané dokonale. Pokiaľ chcete jednoduchý dizajn urobiť najskôr, tu je veľmi jednoduchý ŠIKKÓ Kolam, že je v tvare kosoštvorca. Bodka mriežka je diamant v tvare a zakrivené línie boli použité na vytvorenie tohto krásneho ŠIKKÓ Kolam dizajn. Vzor nekonečno slučka je tu vidieť, pretože nemôže byť chápaný, pokiaľ je aktivovaný, alebo ukončenie vzor.

2. Toto je veľmi bežný tvar Rangoli. Je to trochu líši od bežne používaného diamantového tvaru; Napriek tomu, že je to rovnako krásne. Rohy majú dva body, ktoré sa postupne zvyšujú až šestnásť počet v stredu. Aj tu je vzor je pomerne jednoduché a už vôbec nie preplnené. Vzor nekonečno slučka je evidentná tu.

load...

3. Aj tu je vzor z bodiek rozširuje z dvoch bodov na hornej časti na osem bodov v stredu. Dizajn je jednoduchý s pomerne modernou dotyk na to. Tento dizajn je malý a ľahko pre začiatočníkov vyskúšať.

4. Tu 4 x 4 Kolam mriežka bol vypracovaný v stredu a rovnaký vzor bol opakovaný na štyroch stranách dokončiť tento dizajn. 4 x 4 Konštrukcia bola vykonaná na všetkých stranách Rangoli a dizajn motýľ bol spracovaný pomocou jednoduchých zakrivené línie. Tento dizajn je jednoduché aj pre začiatočníkov a oni môžu robiť veľké Kolam vzory s rovnakým vzorom.

5. Tento Rangoli vzor sa podobá, čakra 'alebo slnko. Dizajn je úplne jedinečné a odlišné od bežných ŠIKKÓ kolams. Vzor vychádza z bodového rastra s ôsmimi strán a spĺňa v stredu. Dizajn je pomerne zložité s komplexnou bodového rastra.

load...

6. Tento návrh je založený na jednoduchom bodového rastra s 1 - 11 bodov, ktoré sú v tvare diamantu. Mriežka je zdobený symetrickými krivkami, ktoré spájajú k vytvoreniu tohto dizajnu. Mriežka tu používa bodky, ktoré sú v súlade tj priamych bodov, takže je ľahké vytvárať a používať.

7. Táto Kolam dizajn používa 1 - 13 v tvare kosoštvorca bodový raster s riadkami, ktoré majú nepárnych bodov. Vzor nekonečno slučky vytvorené na základe bodového rastra vyzerá krásne s krivkami.

8. Táto konštrukcia využíva v tvare diamantu 10-4 bodový raster. Konštrukcia je tu návrh Neer Pulli a používa jednoduché zakrivené vzory vytvoriť efekt. Konce líči kvetinové motívy, ktoré sú naplnené farbou.

9. Tento farebný ŠIKKÓ Kolam používa zakrivené línie rôznych farieb dohromady a vytvoriť atraktívny dizajn. Tento dizajn je pomerne veľký a skvelý náhradou za obvyklá, matný jednofarebný Kolam. Zelenej, modrej a červenej farebnej zakrivené línie sa tu používajú pre čerpanie namiesto obvyklých bielo sfarbené liniek.

10. Toto riešenie je pomerne veľká veľkosť a založený na mriežke 1 - 13 bodov. Bodky nie sú rovnobežné a sú náhodne očíslované. Konštrukcia je tu úplne nový a jedinečný. Ale vzor je jednoduché a môže byť vykonané začiatočníci príliš.

Dúfam, že sa títo ŠIKKÓ Kolam vzory sú užitočné pre sviatočné a môžete čerpať inšpiráciu z nich. Ešte pridať tie obľúbené do zoznamu.

load...