Noviny

10 najlepších dizajnov Sanskrit tetovanie

10 najlepších dizajnov Sanskrit tetovanie

Sanskrit je staroveký jazyk pochádzajúci z sub kontinentu Indie. Sanskrit je pôvodný jazyk používa na písanie starovekej hinduistickej texty a Védy. Sanskrit skript sa bežne používa v tetovanie upresniť mená a výkonových slová, a to ako v sanskrte a angličtine. Tieto prvej desiatke sanskrit tetovanie mohli účinne ovplyvňovať vás dopriať v nejakej tetovanie s desi twist.

Top Ten sanskrit Tetovanie a významy:

1. Sanskrit symboly tetovanie:

Toto tetovanie vyniká svojou živou použitie farieb a zložitými dizajnom. Sanskrit symboly tu ako je Chakra, Om, mandaly, lotosu a Shatkona zobrazenej majú hlboký symbolický význam v hinduistickej viery. Om znamená večný mier, zatiaľ čo Chakra kandiduje na kruhu života. Toto tetovanie má aj estetický a inšpiratívne hodnotu.

2. Sanskrit Name Tetovanie:

Tam je niečo o sanskrte, ktorá robí všetko znieť viac exotické a zmysluplné. Dokonca aj názov tattoed v Sanksrit má inú auru. Napríklad v obrázku Rati je názov. V hinduistickej kultúre to znamená lásky, túžby a vášne. To môže byť tiež použitý pre každú osobu, ktorá je držiteľom zvláštne miesto vo svojom srdci.

load...

3. "Asha" Sanskrit Tetovanie:

Toto tetovanie v scenári sanskrtského jednoducho hovorí "Asha", čo znamená nádej v sanskrte. To je ďalším príkladom toho, ako možno vpísať hlboké sanskrtské slovo na pokožku pre každodenné inšpirácie. Ste väčšinou voľne hrať s farbami, umiestnenia a vlastného výberu slov.

4. "ísť s prúdom" sanskrtského Tetovanie:

To Sanskrit tetovanie preslávil pop senzáciou Katy Perry jednoducho hovorí "Anugachati Pravaha", čo znamená "ísť s prúdom" v jazyku sanskrit. Ak sa budete riadiť tento prúd myslenia vo svojom každodennom živote to tetovanie je možná ideálny pre vás nájsť.

5. "Karma" Sanskrit Tetovanie:

Toto tetovanie jednoducho hovorí "karma", čo znamená, že činy v sanskrte. Nech je to tetovanie sa inšpirovať a bude konštantný upomienku na vás žiť poctivý život s láskou a láskavosťou voči druhým.

load...

6. "Swatantrata" Sanskrit Tetovanie:

Swatantrata znamená slobodu v sanskrte. Sloboda sa môže vzťahovať na všetko z lásky, politiky, prejavu a chuti. Tetovanie je sama o sebe hlavným symbolom slobody, čo robí tento tetovanie takmer dokonalá. Uistite sa, že ste si to napustené, kde je vidieť, takže sa môžete vyjadriť, ako zadarmo ste.

7. Sanskrit "Mier" Tetovanie:

Toto tetovanie jednoducho hovorí Peace trikrát v jazyku sanskrit. Už to tetovanie replikované na koži, aby vás inšpirovať k žiť v mieri a harmónii. Tie sú zdarma na použitie týchto hlbokých slov v danom jazyku sanskrit v iných farbách alebo na rôznych miestach na vašom tele.

8. Ozdobený Om Tetovanie:

Om je jedno slovo, ktoré je bezkonkurenčná v porovnaní s akýmkoľvek iným sanskritského slová, ako to znamená mier, ktorý prechádza všetok rozum a samotnú tvorbu. To ozdobený Om tetovanie ospravedlňuje k podstate tohto slova. Už to tetovanie nafarbený na koži, ako je znázornené tu skúsený tetovanie jediného umelca.

9. "Som bojovníka Sanskrit Tetovanie:

Ahamasmi Yoda prekladá k "Som bojovník". Toto tetovanie rozhodne vysiela jasný signál. Ľudia budú bezpochyby použiť tento tetovanie pripomínať sami seba, že bez ohľadu na to, čo s ktorými sa stretávajú, sú dosť silné, aby ju prekonať. To je ideálny pre predlaktie, takže si môžete prečítať kedykoľvek vašej v ťažkej mieste.�

10. "Fearless" Sanskrit Tetovanie:

Toto tetovanie jednoducho hovorí neohrozený v sanskrte a majú túto zapísaný na svojej koži by mohla veľmi dobre inšpirovať žiť nebojácny život, riskovať, že oplatí aj na konci. Zostať verný tejto umelecké dielo, ako je znázornené tu, ak chcete si to replikované na svojom tele.

Dúfam, že ste našli tento článok zaujímavý. Takže, ktorý tetovanie fonty v sanskrte by ste chceli mať na koži? Podeľte sa pod svoje pripomienky.

Ďalšie také tetovanie nápady na tetovanie pre všetky aplikácie pre Android.

load...