Noviny

Top 8 šablóny šablóny sú k dispozícii

Top 8 šablóny šablóny sú k dispozícii

Obočie šablóny - Čo sú zač? Ako sa užíva? Obočie rám svoju tvár. Môžete ľahko dosiahnuť svieži vzhľad tým, že váš tvár make-up prírodné s plnšie obočie. Ale robí vaše obočie je naozaj zložité, ako to vyžaduje veľa pokusov a chýb. Takže, ak hľadáte perfektné obočie s menšími chybami, potom by ste mali investovať do obočia šablóny.

Aké sú obočie šablóny?

Obočie šablóny sú obočia tvaru vzory, ktoré sú vyrobené z pružného priehľadného plastového materiálu. Môžete si vybrať svoj preferovaný obočie šablóny designu od jednoduchých až po odvážne vzhľad. Obočie šablóny je umiestnený nad svojimi prírodnými obočie a potom sa vytvorí obrazec chcete pomocou obočie gél alebo ceruzku. Potom môžete vyčistiť priestor okolo obočia by tweezing, voskovanie, šklbanie alebo rezanie závitov.

Ako si vybrať obočie šablón?

Výber správneho tvar obočia šablóny je dôležité, pretože pomáha pri vynášaní funkcii rámovanie váš tvár dobre.

load...
  • Pozrite sa do zrkadla a analyzovať tvar obočia. Každý jedinec má rôzne tvary obočie. Tieto tvary môžu byť rovné, zakrivené, hranatý, okrúhly alebo hranatý mäkký.
  • Potom, čo viete, že vaše prirodzené obočie tvar, môžete si vybrať šablóny obočie na nich závislých.
  • Ďalším krokom je pochopiť hrúbky, ktorú chcete vytvoriť. Hrúbka obočie môže byť tenká, stredná alebo silná.
  • Posledným krokom je výber obočie šablóny. Obočie šablóna by mala približne zodpovedať prirodzenej dĺžky obočia.

Typy obočie šablón:

Poďme sa pozrieť na rôzne typy obočie šablón dostupných na trhu.

1. Celebrity Inšpirovaný obočie šablón:

Celebrity inšpiroval obočie šablóny napodobňujú obočie rôznych populárnych osobností. Jediné, čo musíte mať na pamäti, že celebrity inšpiroval obočie šablóny by mal tiež pracovať v harmónii s prirodzenou štruktúrou úderovej plochy. Nájdete obočie šablóny celebrít, ako je Angelina Jolie, Charlize Theron, Beyonce Knowles, Pamela Anderson, Catherine Zeta Jones, Niki Taylor, Jessica Simpson Jennifer Aniston a mnoho ďalších.

2. Plastová obočie šablóny:

Plastové obočie šablóny sú ľahko dostupné dnes. Tieto obočie šablóny sú vyrobené z pružného plastu, ktorý možno opakovane použiť niekoľkokrát. Obočie vzor sa vytlačí a rezanie laserom, ktorý ponecháva dutý obočia návrhový vzor na plastu. Umiestniť ju nad svoje prirodzené obočie a potom sa naplní vaše obočie obočie gél alebo ceruzkou. Vzhľadom k tomu, obočie vzor je čistý a presne rezať, po naplnení, dostanete perfektné pre podobné obočie.

load...

3. Pre-voskované obočie šablóny:

Vopred voskovaný obočie šablóny majú čelo vosk aplikovaný na ich povrchu, ako už názov napovedá. Máte pevne stlačiť a ich odstránenie. Budú odstránené všetky nežiaduce chĺpky obočia, čím získate tak perfektný tvar obočia, ktoré chcete. To je založené na rovnakom princípe obočie voskovanie. Táto metóda vám ušetrí čas, pretože nemusíte trhať svoje ďalšie obočie chĺpky neskôr.

Ako používať obočie vzorkovník:

  1. Začnite s čisté a upravené obočie. Ak vaše obočie sú extra dlhé, potom by ste mali orezať a štetcom v smere ich rastu.
  1. Teraz si obočie šablóny podľa vlastného výberu. Opatrne vyrovnajte do svojej prirodzenej obočia, skontrolujte, či sa vzťahuje na vašu požadovanú dĺžku obočie a držať ho pevne. Nenechajte si ju nechať prekĺznuť alebo presunúť.
  1. Teraz sa dobre obočie ceruzkou alebo akoukoľvek očné linky ceruzky v závislosti na prirodzenej farbe obočia. Potom, stopové obrys design obočie šablóny.
  1. Potom starostlivo a opatrne odstráňte obočie šablóny. Prosím, uistite sa, že ho odstrániť bez rozmazávania tvar obočia skica ste nakreslili.
  1. Teraz odstráňte všetky dodatočné obočie chĺpky, ktoré sú okolo obočie šablóny vzoru. Môžete použiť ľubovoľný techniku ​​starostlivosti obočie ako voskovanie, rezanie závitov, tweezing alebo roztrhnutiu.
  1. Posledným krokom je znovu použiť šablóny pre kontrolu tvaru a tiež navyše odstrániť, ak nejaké zblúdilých chĺpky sú ponechané v predchádzajúcom kroku a je hotovo.

Obočie šablóny sú jednoduchý spôsob, ako získať plnšie pre podobné obočie. Ak máte zle tvarované obočie alebo stále snažia prísť na to, potom investovať do obočia šablóny je skvelý voľba. Snažte sa im získať perfektné, prirodzené a ohromujúci vyzerajúce obočie vyzerá. Nezabudnite sa podeliť o svoje názory s nami o tom, ako ste tvar obočia.

Môžete ovládať umenie perfektné dymové oči a lícne kosti čelné, ale ak vaše obočie je vykonané správne, budete nikdy byť spokojní.

Obočie tvorí dôležitú súčasť našej tvári. Ak uvažujete o tvarovanie obočia, je potrebné mať na pamäti, tvar tváre. Experimentovať s rôznymi salónoch sa dostať, že dokonalý tvar a zodpovedajúce dve obočie môže byť ťažká úloha. Mnohí z nás sa stretávajú, obočie nehody '. V okamihu, keď budete sami vidieť v zrkadle a zistíte, že vaše obočie sú buď príliš tenké alebo príliš silný, alebo neprimerané, to je nočná mora!

Čelo kráľovná Shave Singh hovorí: "Obočie sú sestry, nie dvojčatá. Over-šklbanie a šklbanie nad čelom je potrebné sa vyhnúť za každú cenu as vlasmi nie je vždy rastú späť a riskujete trvalo straty najviac lichotivý tvar "Niektorí z nás používa pinzetu sami. Niektorí preferujú threading z rúk odborníkov. A niektorí používajú obočie šablóny. Tieto šablóny poskytujú rámu a tvar pre meranie šírky, dĺžka každej obočie a tak, aby zodpovedala dvaja spolu. Ak hľadáte dostať tvar obočia tak akurát, môžete skúsiť tieto úžasné šablóny.

Tu je zoznam top 8 obočie šablóny k dispozícii v Indii:

1. ELF obočie šablóny:

Táto výzva prichádza v balení po 4 Zakrivené klenby, mäkký oblúk, štruktúrované oblúka a celý oblúk pre viacnásobné použitie. Je vhodný pre všetky obočie a tvárí, táto sada je k dostaniu v obchodoch, rovnako ako on-line.

Šablóna by mala byť v súlade s obočie a naplnený požadovaným plnivá, ako je napríklad obočie ceruzky alebo obočie prášku. Použiť rovnakú šablónu pre obe obočia jednoduchým preklopením a opakovaním tohto procesu.

Cena: 950 Rs

2. NYX obočie Kit pomocou šablón:

Súprava obsahuje štyri obočie tiene, šablóny a dva kefy. Dodáva sa v 3 alternatívach ─ pre brunetky, blondínky a ďalších, ktoré určuje farbu obočia prášok. Dodáva sa v sade 3 šablóny ─ malé, stredné a veľké. Treba mať na pamäti požiadavku, že šablóny možno umiestniť po častiach získať plnšie vzhľad s klenutým vrchole.

Cena: Rs. 900

3. Paula Dorf šablóny Kit:

Táto šablóna kit je dodávaný v balení po štyroch. Je dovezený výrobok, ktorý si môžete zakúpiť on-line. Balené v elegantnom puzdre s magnetickým uzáverom, obsahuje šablóny pre veľmi jemné, jemné, prírodné a plných obočie. Tieto možnosti umožňujú vytvárať a udržiavať obočie, ktoré najlepšie komplimenty váš tvár. Kit tiež obsahuje cestovné veľkosti, uhlová štetca pre vyplnenie a pripraviť na obočie

Cena: RS 2500

4. Chella Krásne obočie šablóny:

Chella našli 4 šablóny pre dosiahnutie dokonalého tvaru obočia s presnosťou. Vyberte si z vyzývavý, Sassy, ​​verí alebo Timeless Chella šablón. Šablóna sa používa na vyplnenie medzery, alebo tam, kde čelo vyzerá prázdna a svetlo pomocou obočie ceruzkou. Nájdenie tohto výrobku v obchodoch môže byť boj. Takže vziať ľahkú cestu von a nakupovať on-line.

Cena: Rs. 900

5. Anastasia Beverly Hills obočie šablóny Set:

Tieto Anastasia obočie šablóny, vyrobené z ohybného plastu, sú nutnosťou pre všetky ženy, pretože tieto šablóny sú odolné, ľahko ovládateľné a ľahko sa čistí. Tento model je dodávaný v sade 5 šablón, aby vyhovoval všetkým tváre štruktúry. Petite, Slim vysoká, stredné, vysoké a plné Arch šablóny vám umožní dosiahnuť a udržať jednotný tvar obočia. Môžu byť použité na vyplnenie svetla obočie, alebo možno tiež použiť ako vodidlo pri použití pinzety alebo Pluckers.

Cena: Rs. 2000

6. Ardell obočie Perfection šablóny:

Jemná, elegantná, okúzľujúca alebo Classic ─ vybrať ten, ktorý vám vyhovuje najlepšie. Tieto ľahko použiteľné, bezproblémová šablóny prichádzajú v sade 4. Jedná sa o jediný šablóny set, ktorý je relatívne lacný.

Cena: Rs. 500

7. Eylure dlhotrvajúci obočie šablón Kit:

Tento eylure obočie šablóny sú jedinečné. Prečo? No, to je dodávaný s 12 jednorazovými prúžkami. Každé obočie pás má lepidlo späť, ktorý pomáha udržiavať šablóny pevne na svojom mieste, zatiaľ čo je plnená alebo trhal. Jednoduchosť použitia robí tieto šablóny skutočným víťazom!

Cena: 600 Rs

8. Kryolan kozmetika obočie šablóny:

Ak je z Kryolan, viete, že to môže veriť! Táto šablóna set prevratným svet make-up s 12 rôznymi vzormi opakovane použiteľných šablón. Táto sada je k dostaniu v balení po 3 alebo 12. Nájdenie v režime offline, v obchodoch bude bezproblémová. Odporúčame nakupovať on-line na týchto úžasných šablón. Ale všetko úsilie dáte ju kúpiť všetko stojí za to. Nielen, že to pomôže vyplniť medzery na obočie, ale to môže byť tiež použitý na pomoc tweez alebo vosk vaše obočie s presnosťou.

Cena: RS 900 - 3600

Teraz už nemajú výhovorku pre neudržiavané obočie! Len majte jeden z týchto najlepších obočia šablóny vo svojom make-up kit a uistite sa, že vaše obočie sú vždy v najlepšej forme!

Ako si formovať svoje obočie? Myslíte si to nechať na odborníkoch, alebo si to urobiť sám? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...