Noviny

Top 10 najkrajších fialových ruží

Top 10 najkrajších fialových ruží

Fialové ruže symbolizujú kúzlo a mystiku. Sú to fascinujúce a pridať krásu do akéhokoľvek prostredia.

Nižšie sú uvedené desať krásne fialové druh ruže

1. Cardinal de Richelieu Rose:

Tieto tmavé farebné ruže začínajú ako lila-ružové, ale zrejú do tmavo purpurová. Sú to malé, ale veľmi vytrvalý ruže a majú nádherné staré ruže vône. Patrí do starých druhov ruží a rastú do vysokých kríkov. Oni však potrebujú veľa starostlivosti. Jeden pohľad na týchto fialovej ruže obrazy a my sme stratili v kráse toho!

2. Munstead Wood Rose:

Tento druh anglických ruží sú veľmi odolné a ľahko pestovať. Majú silnú vôňu a môžu skrášliť akúkoľvek krajinu alebo dom. Rastú ako hustého stredných kríkov. Sú to úžasné a nádherné kvety zdobia sa pri akejkoľvek príležitosti.

load...

3. Lavender Lassie Rose:

Tieto ruže sú veľmi odolné a majú jemnú a nádhernú vôňu. Majú staré ruže esencia o nich a majú dobré opakovania. Sú to nádherné kvety na darček k osobe alebo rast vo vašej záhrade. Ich krásne lila ružová farba môže zmäkčiť a hypnotizovať nikoho.

4. Princess Anne Rose:

Tieto ruže majú úzke plátky s nezvyčajnou kombináciou farieb. Spodná strana je žltá, zatiaľ čo horná strana má tmavo fialový odtieň. Tieto ruže sú škodcovia odolné a majú strednú vôňu. Sú ideálne ako živé ploty a hranice.

load...

5. Rose du Roi:

Tieto ruže patria k otužilé odrody ruží a majú dobré opakovania. Majú tiež silnú vôňu, ktorá má lákavý kvalitu. Sú nevyhnutné pre krásne záhrade a môže priniesť von umelecký vkus záhradník je.

6. Jeanne de Montfort:

Tieto ruže perfektne hodí elegantný s motívom záhrada. Majú teplé a bohaté farby, ktorý pridáva estetickú hodnotu na záhradu. Sú to v podstate skalných ruží a majú voľne tvorili kvety. Vyzerajú božské, pokiaľ je pestovaná ako ker, pretože nádherný fialový odtieň je v kontraste s tmavozelenými listami.

7. William Shakespeare 2000:

Tieto ruže obrátiť bohatá fialová, keď dospievajú. Sú veľmi odolné a choroby odolné rastliny s dobrým opakovania. Oni sú všeobecne pestované ako stredne veľké kríky a každý stonka nesie veľa kvetov. Pomenoval podľa veľký dramatik, tieto kvety majestátnosť a veľkoleposť v hojnosti.

8. Bleu Magenta Rose:

Tieto ruže majú bohatú a očarujúce farbu, ktorá sa pohybuje od tmavo ružovej až jasne fialovej. Sú lezenie ruže, ktoré rastú až pätnásť stôp. Tieto kvety však nemajú žiadnu vôňu. To je dôvod, prečo by ste mohli zasadiť tieto kvety na diaľku na skrášlenie krajiny.

9. Zámok Sissinghurst:

Objavený a pomenovaný podľa hradu Sissinghurst, tieto krásne farebné ruže so zlatými tyčinkami sú úchvatné. Rastú ako kríky až strednej výške a majú svetlo a okúzľujúca vôňa.

10. Chapeau de Napoléon:

Tieto stredné ružovej a fialovej tienisté ruže majú veľmi veľké plátky, ktoré sú veľmi atraktívne na pohľad. Majú vytrvalý charakter a veľmi silnú vôňu. Sú očarujúce odroda rastie v záhrade a pridať nádheru do akéhokoľvek prostredia.

load...