Noviny

Ako sa zbaviť Hickey Fast (Lite Bite) - 41 bezpečných spôsobov

Ako sa zbaviť Hickey Fast (Lite Bite) - 41 bezpečných spôsobov

V zápale boja, je rozoznať relácii môže prerásť do krku, chrbta a ďalších častí tela. Kým milostné uhryznutie alebo hickeys nie sú zlé, ale trvať týždeň alebo dva ustupovať. Čo je to dráždi, keď je to, že budete musieť zodpovedať najrôznejšie otázky o nich. Takže sú to rozhodne nie je niečo, čo budete chcieť chváliť pred svojimi ľudí alebo kolegami. Ak nechcete mať tucet šatky alebo skriňa plná roláky, budete potrebovať nejaké legit domáce opravné prostriedky. Jo, bez legrace! Prečítajte si náš príspevok sa dozvedieť viac o láske uhryznutie a ako sa môžete zbaviť sa ich ľahko.

Obsah

A. Ako sa zbaviť Hickey Rýchlo B. Hickey - Časti tela C. Ako pokryť / skryť Hickey Hickey D. Looking Vyrážka E. Do hickeys Hurt F. Ako dlho trvá Hickey Posledné G. Bad hickeys a nebezpečenstvo

A. Ako sa zbaviť Hickey Rýchlo

Nasledujúcim triky, tipy a testované lieky, ktoré sú veľmi efektívne a pomôže vám zbaviť sa hickeys rýchlo.

1. Cold Spoon

Všetko, čo potrebujete, je zmrznutá kov lyžice je, ako sa zbaviť tej trápne lásky uhryznutie. To je jeden z najčastejších a najjednoduchších techník.

load...
Čo potrebuješ

Kovový lyžice

Ako použiť

1. Dajte kovovú lyžičku v mrazničke po dobu niekoľkých minút. 2. Vezmite si to po nejakom čase a stlačte studenou lyžicou na postihnutú oblasť. Uistite sa, že lyžice pokrýva celý Hickey. Ak niektorý z dielov sú nekrytá, môže to viesť k ešte divnejšie vyzerajúci a pozornosť popada Hickey.

2. Ľadové kocky (Ice Kompresia)

Kocky ľadu zužujú cievy a obmedziť počiatočné prietok krvi do postihnutého miesta. To pomáha pri znižovaní opuch. Umožňujú tiež recirkuláciu a zníženie zrážanlivosti krvi. Zjednodušene povedané, ak ste sa zabránilo zrážaniu krvi, potom si môžete tiež zabrániť odchodu nejaké love uhryznutie na koži. Pomocou tejto metódy možno tiež znížiť krvácanie. Pokiaľ kocky ľadu nie sú k dispozícii, môžete použiť ľadový obklad alebo studený obklad, ktorý pomôže obmedziť prasknuté kapiláry. Prípadne môžete zmraziť vodu v polystyrénový téglik a použiť ju ako ľadový obklad.

load...
Čo potrebuješ
 • Kocky ľadu alebo ľadový obklad
 • Uterák
Ako použiť
 1. Ak zistíte, že nový Hickey, sa čistý uterák, obaliť to okolo kocky ľadu, a umiestniť ho na svojich značiek, ktoré sa ich zbaviť rýchlo. Pri súčasnom stlačení na ľad uterák, uistite sa, že stlačíte a presunúť ľad pevne a pomaly sa okolo povrchu Hickey.
 2. Po piatich minútach opustiť ľad na Hickey po dobu 15 - 20 minút (alebo tak dlho, ako môžete vydržať).
 3. Odstrániť a znovu tento obklad. Udržujte Opakovaním tohto kroku niekoľkokrát, a to najmä, ako sa zbaviť čerstvé Hickey.

Tip: Uistite sa, neklaďte ľad priamo na kožu. Môžete použiť ľadový obklad namiesto uteráka.

3. Zubná pasta

Ďalšie jednoduchý a neuveriteľné liečba je použitie zubnej pasty. Pomáha pri blednutiu a minimalizovať jazvu. Existujú dva dôvody pre zber zubná pasta mäta pieporná alebo mäta založené na: a) obsahuje mentol, ktorý má chladiace a upokojujúce vlastnosti, a b) väčšina zubné pasty značky obsahujú jedlá sóda, ktoré môžu byť použité k vyschnutiu problémové miesta.

Čo potrebuješ
 • Mäta pieporná alebo mäta založené na zubná pasta
 • Čistý uterák
 • Vlažná voda
Ako použiť

Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ktoré môžete použiť zubnú pastu na liečbu Hickey.

 1. DAB zubnej pasty na postihnutú oblasť a votrite ho jemne po dobu niekoľkých minút. Počkať na brnenie, aby prestal.
 2. Akonáhle ten pocit bol zastavený, vyčistiť priestor s čistým uterákom namočeným vo vlažnej vode.
 3. Počkajte niekoľko hodín a postup opakujte, kým sa zbaviť ochrannej známky.

Môžete tiež použiť pastu predtým, než idete do postele a nechajte zaschnúť cez noc.

4. Penny Alebo Coin

Čo potrebuješ

Minca

Ako použiť
 1. S pomocou svojich dvoch prstov, pretiahnuť postihnutá oblasť vašej pleti tesný a ploché.
 2. Teraz použite hranu mince do škrípanie Hickey smerom von. Je to dobrá voľba do ľadovej plochy pred pretože tento proces môže byť bolestivé.

Škrabanie s okrajmi mince pomáha pri rozbití krvné zrazeniny, redukovať jeho intenzitu a robiť to pre vás jednoduchšie zbaviť Hickey úplne.

Tip: S týmto procesom, je pravdepodobné, že pokožka sčervená, ale to zmizne počas niekoľkých minút.

5. Banana Peel

Banánovej šupky sú bohaté na živiny (najmä draslíka a tryptofán), a obsahujú vysoký obsah vlákniny v porovnaní s ich tela. Majú veľa neobvyklých použitie pre životné prostredie a vaše telo, ktoré zahŕňajú hojenie vaše milostné uhryznutie. Použite náš jednoduché techniky, ako sa zbaviť o Hickey pomocou banán.

Čo potrebuješ

⦁ Zrelý banán ⦁ Bandáž

Ako použiť
 1. Vezmite kôry a nakrájame na veľkosti vášho Hickey.
 2. Umiestnite tento šupku o láske uhryznutie a zabaliť s obväzom po dobu asi 10-15 minút.
 3. Teraz zložiť banánovej šupky z tejto oblasti a že ho jemne utrite.
 4. Opakujte tento postup dvakrát až trikrát denne. To pomôže pri znižovaní vzhľad Hickey značiek.

6. Batérie

Kto by si nepomyslel, že batéria by mohli byť použité, ako sa zbaviť lásky uhryznutie? Tu je to, čo je potrebné urobiť.

Čo potrebuješ

Štandardné AA alebo C batérie

Ako použiť

Rub Hickey s negatívnej strany batérie (plochá strana). Pokračovať trením pevne po dobu niekoľkých minút.

Hoci táto metóda nie je úplne odstrániť Hickey, to pomôže pri znižovaní intenzity známky.

7. Rúž Alebo Pen Cap

Môžete tiež použiť rúž alebo pera (alebo akýkoľvek malý valcovitý predmet) a masírujú priestor k úľave od bolesti a podporuje krvný obeh. Rovnako ako metódy zubnej kefky, táto metóda porušuje vzniku krvných zrazenín a pomáha zvýšiť krvný obeh v tejto oblasti.

Čo potrebuješ

Rúž viečko alebo pero cap

Ako použiť

1. Umiestnite kryt priamo na vrchole svojej Hickey. Stlačte tvrdo na kožu, a pri tom otočte viečko. Skúste si polpenziu alebo plnú zákrutu viečka. 2. Držte v tejto polohe po dobu 15 - 20 sekúnd a uvoľnite kryt. Opakujte niekoľkokrát po dobu 10 - 15 minút.

Tip: Hoci tento proces vyžaduje veľký tlak, nebude zhoršovať váš Hickey.

8. Zubná kefka

Ďalším účinným nástrojom skryť Hickey masírovaním postihnutú oblasť s mäkkými štetinami zubnej kefky. Aj keď trochu bolestivé, masírovanie môže pomôcť rozbiť zrazeninu a tiež zvýšiť prietok krvi. To vám nakoniec pomôže zbaviť sa Hickey.

Čo potrebuješ

Soft naježil kefka

Ako použiť
 1. Potom sa mäkké naježil kefka na zuby a jemne votrite ho na hickeys po dobu dvoch až troch minút. Tento proces pomôže tlačiť krv preč od stredu Hickey.
 2. Po piatich až 10 minút, použiť studený obklad po dobu 10 minút a opakujte podľa potreby.

Tip: nemasírujte poranenej oblasti, ak to spôsobí bolesť.

9. Heat Masáž

Uplatnenie teplo priamo je ďalšou účinnou metódou na odstránenie Hickey, aj keď to bolo tvorené dvoma alebo troma dňami. Teplo napomáha k rozšíreniu krvných kapilár a pomôcť prúdenie čerstvej krvi, ktorý zasa, vymaže zrazenina, ktorá sa vytvorila

Čo potrebuješ

⦁ čistý uterák ⦁ Teplá voda

Ako použiť
 1. Vezmite uterák a namočte ho do horúcej vody.
 2. Vyžmýkajte prebytočnú vodu a použiť uterák na postihnutú oblasť po dobu piatich minút. Tento postup opakujte trikrát denne pre rýchle a efektívne odstránenie Hickey.

Alternatívny spôsob využitia tepla by bolo ľahko použiť fén na postihnutú oblasť a zároveň masíruje ju ľahko končekmi prstov. Tým sa zlepší krvný obeh, ako je tomu v prípade teplého uteráka a pomoc pri rýchlom Hickey odstránenie.

10. Liehom

Tento nepostrádateľný nástroj prvej pomoci je už dlho populárny voľbou pre odstránenie hickeys. Vďaka dezinfekčným a chladiacimi vlastnosťami, táto široko používané antiseptický vám umožní zbaviť Hickey čoskoro. Nielen, že sa 70% koncentráciou etyl alebo izopropyl, alkohol zabíja baktérie a niektoré vírusy a plesne príliš. Avšak, stačí spomenúť na nepreháňajte tento.

Čo potrebuješ
 • Trením alkohol
 • Bavlnené podložky / púčiky / guľa
Ako použiť

Ak váš Hickey je svieža, potom mierne counter-dráždivý svojimi upokojujúcimi a dezinfekčnými vlastnosťami môže pomôcť zbaviť rýchlo.

1. Použite vatový tampón, namočte ho v troške alkoholu, a aplikovať ju na Hickey. 2. Jemne masírujte postihnuté miesto po dobu niekoľkých minút, aby pomohol minimalizovať nepohodlie. 3. Potom, čo ste urobil s masáže, uistite sa, že škvrnu hydratačný krém ako alkohol dehydruje pokožku.

Tip: Zoberme si to ako priateľské varovanie - liehom je denaturovaný alkohol, čo znamená, že je non-jedlé alkohol.

11. Aloe Vera

Využívané na liečebné účely už po stáročia, aloe vera je ďalší účinný spôsob, ako zaobchádzať hickeys. Spolu s prírodným upokojujúce a protizápalové vlastnosti, rastlina má tendenciu znižovať citlivosť poranenej kože a pomôcť kapiláry hojí rýchlejšie.

Čo potrebuješ

Čerstvé aloe vera gél

Ako použiť
 1. Squeeze out aloe vera vlákniny z listu - nájdete tento gél pod kožu Leaf.
 2. Aplikovať tento gél priamo na postihnutú oblasť. Nielen, že to zníži povrchové opuchy a závažnosť svojho Hickey, ale tiež, aby sa vaša pleť hydratovaná, zatiaľ čo to sa hojí.

Ak tomu tak nie je čerstvý gél, môžete tiež použiť aloe vera krémy a pleťové vody na báze, ktorá bude prenikať do hlbších vrstiev kože. Tie pomáhajú zvýšiť produkciu kolagénu v koži na podporu hojenia. Jednoducho slather dobrú sumu na postihnutú oblasť dvakrát denne po dobu troch až štyroch dní, aby ju úplne vyliečiť.

Tip: môžete uložiť zostávajúce gél v kontajneri alebo zabaliť list s priehľadnou plastovou fóliou a udržiavať ju v chladničke. Môžete ju uchovať po dobu asi 20 dní v chladničke.

12. Orange

Sme si vedomí toho, že šťava a kôra z pomaranča sú používané v rôznych receptov pre starostlivosť o pleť, ale vedeli ste, že to je tiež užitočné na liečenie milostné uhryznutia? Áno, pomaranče môže pomôcť zbaviť hickeys rýchlo. Dôvodom je, že pomaranče sú bohaté na vitamín C (má mnoho liečivých vlastností), čo je základná živina, ktorá môže posilniť kapiláry. To tiež pomáha pri stabilizácii kolagénu a opravy vašu pokožku.

Čo potrebuješ

Pohár čerstvého pomarančového džúsu (vyhnúť baleného pomarančový džús)

Ako použiť

Hneď po získaní Hickey, aby čerstvej pomarančovej šťavy a piť pravidelne - dvakrát alebo trikrát denne, by mala byť dobrá. To vám pomôže rýchlo opraviť vašu pokožku.

Keď sú k dispozícii pomaranče, môžete si vziať ďalší vitamín C obohatené ovocie, ako guava, papáje a ďalších citrusových plodov.

Ako alternatívu, môžete si tiež vziať vitamín C doplnky (asi 500 miligramu) trikrát denne po dobu asi týždeň. Tým sa nielen brániť hickeys, ale tiež pomôže obnoviť svoj kolagén

13. Kakaové maslo

Tam sú početné výhody kakaového masla. To hydratuje pokožku, posilňuje poškodené vlasy, a dokonca pomáha liečiť svoje jazvy. Áno, kakaové maslo, vynikajúcim zdrojom antioxidantov, je najlepšie spása pre ľudí, ktorí bojujú milostné uhryznutie. Odvodené od mastných kyselín (ktoré sa skladajú zo stearovej, olejovej, palmitovej a kyseliny), kakaové maslo bojuje proti voľným radikálom, hydratuje pokožku hlboko, a zanecháva neuveriteľne mäkké a poddajné. Takže, ak hľadáte jednoduchý liečbu, postupujte podľa nasledujúcich krokov.

Čo potrebuješ

⦁ Kakaové maslo ⦁ vlažnou vodou ⦁ Clean uterák

Ako použiť

 1. Vzhľadom k tomu, Hickey starne, naneste teplý obklad. Potom sa čistý uterák, namočte ju do teplej vody, vyžmýkajte ju, a umiestniť ho na postihnutú oblasť.
 2. Potom, čo urobil, vziať malé kúsky surové kakaové maslo a jemne masírujte na Hickey asi päť až desať minút.
 3. Tento postup opakujte štyrikrát až päťkrát denne. To pomôže stimulovať krvný obeh a pomoc pri odstraňovaní Hickey.

Tip: Namiesto surové maslo, môžete tiež slather dobré množstvo kakaového masla vo forme pleťovej vody, oleja alebo krému.

14. Tea Bag

Každý si je vedomý nespočetných zdravotných výhod čaj - opravy poškodenia buniek a znižuje riziko mozgovej mŕtvice a ďalších chorôb. Ale viete, že použité čajové vrecúška plánujete odhodiť sú rovnako prospešné? Malé čajové sáčky (zatiaľ čo oni sú ešte teplé) sú opakovane použiteľné a dokáže divy pre vašu pokožku.

Čo potrebuješ

Použité čajové vrecúška

Ako použiť

 1. Vložte premočený (dal sáčok čaju do vriacej vody na niekoľko minút) alebo použitý čajový sáčok na Hickey poskytnúť úľavu a pomôcť mu hojí rýchlejšie.
 2. Pokračovať to po dobu niekoľkých minút, kým sa teplý vrece vychladne úplne.
 3. Tento postup opakujte pre asi štyri až päťkrát. Po niekoľkých aplikácií, budete cítiť jeho ochladzovanie a upokojujúce účinky, ktoré vám pomôžu zbaviť sa Hickey a jeho tmavé škvrny na koži.

Potom, čo urobil, ak je to nutné, vyčistite zranené oblasti s čistým uterákom namočeným vo vode. Niektorí ľudia tiež hlásené úspech, keď striedajúci tento čajový sáčok horúcou komprimovať techniku ​​s polevou. Táto metóda funguje aj pre hojenie modrín.

15. Jablčný ocot

Mnoho ľudí tiež prisahajú na jablčného octu slabnúť milostné uhryznutie. A prečo nie? Tento produkt je bohatá na prírodné minerálne látky, vitamíny, enzýmy a kyselín, a je účinný pre takmer všetko - žiariaca pleť, dlhé vlasy, hojenie modrín, atď či už je to surové, organické alebo nepasterizované, jablčný ocot je "matka" zo zdravotných výhod.

Čo potrebuješ

⦁ Jablčný ocot ⦁ misku teplej vody ⦁ čistý uterák ⦁ bavlna pad

Ako použiť

 1. Zmiešajte pol šálky jablčného octu v miske s vodou (štyri šálky).
 2. Ponorte čistý uterák do roztoku, a platí pre Hickey. Môžete šíriť lektvar po celej ploche znížiť intenzitu zafarbenia.
 3. Nechaj si to na niekoľko minút. Kyseliny v octe pomáhajú vyrovnať hladinu pH pokožky. Jeho protizápalové vlastnosti upokojujú Hickey, a jeho kyselina octová zvyšuje krvný obeh a podporuje hojenie.
 4. Opakovať metódu dvakrát až trikrát denne až do Hickey hojí.
 5. Môžete si tiež vziať na vatový tampón a namočte ju v neriedenej jablčným octom po dobu niekoľkých sekúnd. Škvrnu vatový tampón na Hickey a zaistite obväzom. Nechaj to na hodinu alebo tak.

16. Pineapple

Hoci ananás je často spájaný s tropických lokalitách a slnečného počasia, viete, že je ananás vo vašej strave môže liečiť svoje hickeys úplne a rýchlo? Ananás obsahuje bromelain, anti-zrážanie a protizápalové činidlo, ktoré môže liečiť nové jazvy. Keď je ovocie aplikuje priamo na kožu, znižuje bolesť a účinne odbúrava krvné bielkoviny, ktoré zrazeninu tvoria milostné uhryznutie.

Čo potrebuješ

⦁ Ananás kúsky alebo misku ananásovej šťavy ⦁ Bavlnené vankúšiky

Ako použiť

 1. V prvom postupe trvať niekoľko kúskov ananásu a jemne trieť je na hickeys a postihnutú kožu. Tento proces získať úplné oslobodenie od hickeys a znížiť intenzitu zafarbenia pokožky, ktorý je vytvorený.
 2. V alternatívnom postupe sa misu ananásového džúsu a namočte vatový tampón v džúse na pár sekúnd. Odobrať loptu a vyžmýkať ho pre odstránenie prebytočnej šťavy. DAB tento loptu na postihnutú oblasť niekoľkokrát. Vysušte. Týmto spôsobom pokračujte, až sa dostanete úľavu od Hickey úplne.

17. Peppermint esenciálny olej

Naozaj rýchly alternatívou je použitie mäty piepornej na Hickey. Mätový olej poskytuje ukľudňujúci pocit a má upokojujúce účinky na pokožku. To môže pomôcť pri zmierňovaní bolesti svalov počas masáže alebo po pridaní do vodného kúpeľa.

Čo potrebuješ

⦁ Peppermint esenciálny olej ⦁ Levanduľová silica ⦁ Sladký mandľový olej ⦁ Bandáž alebo čistý uterák ⦁ Teplá voda

Ako použiť

 1. V prvom postupe sa malou misku a pridať všetky esenciálne oleje v ňom, tj, mäta pieporná, levandule a olej zo sladkých mandlí.
 2. Dobre premiešajte a priamo aplikovať na postihnuté miesta.
 3. Ďalej zabaliť hickeys s bandážou. Táto metóda pomôže váš krvnú cirkuláciu, čo zníži opuch a liečiť tieto hickeys. Levanduľový olej pomáha pri zmierňovaní bolesti spôsobené v dôsledku hickeys.
 4. Tento postup opakujte niekoľkokrát denne, kým sa vyliečiť vaše hickeys.

Tip: Dbajte na to, aby okamžite aplikovať mäty piepornej na porušenú kožu. Stačí si len škvrnu olej okolo, ale nie na otvorené rany.

V druhej metóde, namočte vatový tampón v mätového esenciálneho oleja a škvrnu tento olej priamo na hickeys. Ak je mravčenie pretrváva, nebojte sa - to ide preč behom niekoľkých sekúnd, dúfajme, že spoločne s Hickey. Tento postup opakujte pre nie viac ako dvakrát denne, pretože môže spôsobiť podráždenie kože.

18. Teplý mandľový olej

Mandľový olej je bohatý na vitamín E, zinok, draslík, mononenasýtených mastných kyselín a ďalších vitamínov a minerálnych látok. Mandľový olej pôsobí ako protizápalová látka, riedi krvné zrazeniny a zlepšuje krvný obeh liečiť postihnutej oblasti.

Čo potrebuješ

Mandľový olej

Ako použiť
 1. Urobte si mandľový olej do misy a teplo je v mikrovlnke.
 2. Aplikovať teplý obklad na postihnutú oblasť.
 3. Teraz si trochu teplého mandľový olej na dosah ruky a votrite ho jemne na postihnutú oblasť v kruhovom pohybe. Pohybovať prstami od stredu k okraju Hickey na pomoc pri zriedení krvnej zrazeniny.
 4. Nechaj to na dobu 10 minút a potom zmyte vlažnou vodou.

19. Vitamín K Rich Foods

Vitamín K je vynikajúci koagulant. Vzhľadom k tomu, hickeys sú spôsobené rozbité kapilár a krvné zrazeniny, jesť dobré množstvo potravín bohatých na vitamín K bude GGE sa vysporiadať so situáciou. Jesť hnedá ryža, rybí olej, zelená listová vegetariáni, kvaka, bazalka, lístky koriandra, tymián, petržlen, uhorky, brokolica, karfiol, kajenské korenie, ibištek, pór, špargľa, sójové bôby, figy, broskyne, čučoriedky, a hrušky.

20.Vitamin C Rich Foods

Vitamín C pomáha liečiť hickeys a kožného tkaniva, pretože pomáha tvoriť kolagén. Vitamín C je tiež silný antioxidant a protizápalové činidlo. Z tohto dôvodu bude jesť ovocie alebo zeleniny, ktoré majú dobré množstvo vitamínu C pomáhajú zbaviť hickeys v žiadnom momente. Tu je niekoľko druhov ovocia a zeleniny bohaté na vitamín C: Orange, kivi, jahody, chilli, paprika, kel, brokolica, guava, paradajky, papája, atď

21. Dry Heat Compress

Teplý obklad tiež pomáha zbaviť hickeys tým zlepšuje krvný obeh a zriedenia zrazeninu.

Čo potrebuješ

 • Čistý uterák
 • Skillet
Ako použiť
 1. Rozpálime panvicu.
 2. Opatrne položte čistý uterák na panvici po dobu niekoľkých sekúnd.
 3. Umiestnite tento teplý uterák na Hickey po dobu piatich sekúnd.
 4. To trikrát opakovať.

22. Finger Masáž

To je jeden z najlepších a najjednoduchších spôsobov, ako sa zbaviť hickeys. Táto metóda pomáha obnoviť krvný obeh na normálnu úroveň a znižuje zafarbenie.

ako masírovať

Nabehnutí index prsta v strede Hickey a masáž Hickey od stredu smerom k okraju. Nebuďte príliš krutý. Urobte to dvakrát až trikrát za deň.

23. Tuna Oil

Tona olej je bohatý na omega - 3-mastných kyselín a vitamínu E, ktoré sú nevyhnutné pre udržiavanie pokožky. Pokiaľ ide o zbaviť trápne Hickey, tuniak olej možno použiť na postihnutú oblasť.

Čo potrebuješ
 • Tuna ropy
 • Vlažná voda
Ako použiť
 1. Ponorte špičku prsta na oleji a aplikovať ju jemne na Hickey.
 2. Nechaj to na dobu piatich minút.
 3. Zmyte vlažnou vodou.
 4. Tento trikrát až štyrikrát zopakovať za deň.

24. Zemiakové plátky

Zrelé a čerstvé zemiaky pôsobí ako prírodné bielidlo a prispieť k odstráneniu tmavých škvŕn z kože. To je dôvod, prečo zemiaky môžu byť použité, ako sa zbaviť hickeys.

Čo potrebuješ

Zemiak

Ako použiť
 1. Umyť a šupkou zemiaky.
 2. Rez zemiaky na tenké plátky.
 3. Naneste jednu alebo dve z zemiakové plátky na Hickey.
 4. Nechaj to na dobu 10 minút.
 5. Tento postup opakujte trikrát až štyrikrát denne.

25. Ocot Compress

Kyslá povaha octu pomáha znížiť sfarbenie kože. Preto, ocot obklad možno použiť k zbaviť Hickey úspešne.

Čo potrebuješ
 • Ocot
 • Čistá voda
 • Čistou látkou
Ako použiť
 1. Vezmite jednu polievkovú lyžicu octu v pohári vody.
 2. Ponorte čistú utierku do roztoku octu.
 3. Použiť túto handričku na Hickey a držať ho tam po dobu 10 minút. Buďte jemní.
 4. Prepláchnite studenou vodou.
 5. Urob to dvakrát denne.

26. Jedlá sóda

Jedlá sóda je tiež užitočná pri zbaviť sa Hickey, ktorý nie je príliš starý. To pomáha znížiť sfarbenie pokožky a zlepšenie krvného obehu.

Čo potrebuješ
 • Prášok na pečenie
 • Čistá voda
Ako použiť
 1. Make hustú pastu pridaním piatich lyžíc jedlej sódy s malým množstvom čistej vody.
 2. Použiť túto pastu na Hickey a nechať to na dobu 5 - 10 minút.
 3. Umyte si ich studenou vodou.
 4. Urob to po dobu dvakrát denne, kým nedosiahnete požadované výsledky.

27. Eraser

Ružová ceruzka gumu možno použiť k zbaviť Hickey, a funguje to ako kúzlo. Pomáha riediť zrazeninu a zníženie zafarbenie kože len za 30 minút.

Čo potrebuješ

Ružová guma

Ako použiť
 1. Vezmite ružovú gumu a umiestniť ho na Hickey.
 2. Twist gumu na pravej a ľavej strane a presunúť ju okolo Hickey.
 3. Urob to po dobu dvoch minút.

28. Arašidové maslo

Arašidové maslo je bohaté na vitamín E a ďalších tukov, ktoré prispievajú k znižovaniu tvorby koagula a opraviť rozbité kapilár.

Čo potrebuješ

Arašidové maslo

Ako použiť

 1. Dab malé množstvo arašidového masla na Hickey.
 2. Rub jemne krúživým pohybom po dobu dvoch minút.
 3. Počkať päť minút a znovu votrite ho po dobu dvoch minút.
 4. Do tohto trikrát.

29. Jahody

Jahody sú bohaté na vitamín C a kyselina salicylová, ktoré pomáhajú k rozpusteniu krvnej zrazeniny a pôsobiť ako protizápalový prostriedok. Môžete použiť jahody na Hickey alebo jesť malú misku jahôd zbaviť hickeys.

Čo potrebuješ

Misku jahôd

Ako použiť
 1. Vezmite dve umyté jahody a roztlačíme.
 2. Uplatňovať roztlačené jahody na Hickey a nechať to na dobu 10 minút.
 3. Prepláchnite studenou vodou a osušte.

30. Cesnak a cibuľa

Cesnak a cibuľa sú používané k zníženiu opuch, začervenanie, a akékoľvek ďalšie lokálne traumu. Zmes cesnaku a cibule, je veľmi účinný pri odstraňovaní hickeys.

Čo potrebuješ
 • Cesnak
 • Cibuľa
 • Mixér
 • Čistou látkou
Ako použiť
 1. Trvať dva strúčiky cesnaku a jednu štvrtinu cibule a hodiť ich do mixéra.
 2. Vyskúšajte si, aby sa hustú kašu. Môžete pridať trochu vody.
 3. Potom sa čistou handričkou a dať lyžičku cesnaku a cibule pastu na ňom. Twist handričku uzavrieť svoje otvorené konce.
 4. Aplikovať tento obklad na Hickey po dobu dlhšiu ako päť minút, aby nedošlo k popáleniu.
 5. Dajte si pauzu po dobu dvoch minút a potom znovu aplikovať obklad.
 6. Neopakujte to viac ako trikrát denne.

31. Red Wine

Resveratrol, ktorý je aktívny koagulant a zabraňuje poškodeniu tepny, je prítomný v množstve v červenom víne. Preto, pitie červeného vína vám pomôže zbaviť Hickey. Ak nechcete piť červené víno, môžete ju aplikovať lokálne.

32. Popsicle

Zmrzlinu je dobrá voľba, pokiaľ ide o zbaviť tvrdohlavý Hickey. To pomôže znížiť opuch a zápal v postihnutej oblasti.

Čo potrebuješ
 • Arašidové maslo
 • Zmrzlinu
Ako použiť
 1. Vezmite malé množstvo arašidového masla a škvrnu ju na Hickey.
 2. Teraz si malý kúsok na zmrzlinu a votrite ho v kruhovom pohybe nad arašidového masla.
 3. Urob to po dobu asi jednej minúty.
 4. Tento trikrát až štyrikrát zopakovať za deň.

33. Petržlenovú vňať

Petržlen obsahuje vitamín C, čo je protizápalový a antioxidant. Z tohto dôvodu, petržlen môžu byť použité, ako sa zbaviť zápalu, opuchov, podliatin a sfarbenie kože.

Čo potrebuješ
 • Petržlenovú vňať
 • Trecie misky a paličky
Ako použiť
 1. Vezmite hrsť petržlenovou vňaťou.
 2. Používať malty a paličkou rozdrviť petržlenovú vňať.
 3. Použiť túto pastu jemne na Hickey.
 4. Nechaj to na dobu piatich minút.
 5. Umyte si ich studenou vodou.
 6. Opakujte tento postup dvakrát denne, aby ste dosiahli požadované výsledky.

34. Drevený hrebeň

Drevený hrebeň možno tiež použiť na zbaviť Hickey. Zvyšuje krvný obeh a riedi krvnú zrazeninu. Uistite sa, že nebudú uplatňovať príliš veľký tlak a trieť postihnuté oblasti s hrebeňom po obdobie nie dlhšie ako jednu minútu po druhom.

Čo potrebuješ
 • Drevený hrebeň
 • Bavlna
Ako použiť
 1. Vezmite malý drevený hrebeň.
 2. Trieť hrebeň jemne na Hickey po dobu 15 sekúnd. Dávajte pozor, aby ste dráždiť pokožku.
 3. DAB mokrú bavlnu cez Hickey.
 4. Opäť platí, že jemne trieť hrebeň na Hickey po dobu 15 sekúnd.
 5. Urobte to ešte dvakrát.

35. Kapusta

Kapusta obsahuje vitamíny C a K, ktoré pomáhajú liečiť rozbité kapilár a znižuje opuch. Prihlášku možno podať kapusta list lokálne alebo zahrnúť do svojho jedálnička, ak chcete zbaviť Hickey.

Čo potrebuješ
 • Kapusta list
 • Trecie misky a paličky
 • Čistá voda
Ako použiť
 1. Dôkladne umyť kapusta list.
 2. Používať malty a paličkou rozdrviť kapusta list na pastu. Môžete použiť čistú vodu k tomu.
 3. Použiť túto pastu na kapustu Hickey a nechať to na dobu 10 minút.
 4. Prepláchnite studenou vodou.
 5. Urob to dvakrát denne.

36. Witch Hazel Tea

Hamamelu tiež preukázané, že účinne pôsobí proti hickeys. Hamamelu je bohatá na triesloviny, ktoré zabraňujú tvorbe krvných zrazenín, liečiť rozbitých kapilár a kožného tkaniva, a proti zápalu.

Čo potrebuješ
 • Vilín čaj
 • Čistou látkou
 • Arnika masť
Ako použiť
 1. Ponorte čistú utierku v hamamelu čaju.
 2. Jemne stlačte toto handričku na Hickey a držať po dobu jednej minúty.
 3. Urob to dvakrát denne.
 4. Môžete tiež pridať hamamelu čaj arniky masti a pomocou končekov prstov aplikovať na Hickey.

37. Citrónová šťava

Citróny sú dobrým zdrojom vitamínu C, ktorý má protizápalové vlastnosti. Citrónová šťava môžu byť tiež použité, ako sa zbaviť zafarbenie kože, ktorá je často spojená s hickeys.

Čo potrebuješ

• Citrónová šťava • Bavlna • Kokosový olej

Ako použiť

1. Vezmite lyžicu citrónovej šťavy. 2. Namočte čistý vatový tampón do šťavy a škvrnu ju na Hickey. 3. Nechajte to na dobu piatich minút. 4. Ak narazíte na bolesť alebo podráždenie po nanesení citrónovú šťavu, platí kokos alebo olivový olej a potom použiť citrónovú šťavu.

38. Kreditná karta

Ďalšie jednoduché Technika je použiť okraj kreditná karta je masírovať Hickey a šíri sa do krvi. Táto metóda môže trochu bolieť, ale to pomáha pri mizne značku.

39. Zdvihnite postihnutú oblasť nad srdcom

Zvýšenie postihnutú oblasť nad srdcom zabráni prebytok hromadenie krvi do zapáleného tkaniva, ktorý by mohol spôsobiť ďalšie škody.

40. Let The Hickey Rest

Dať Hickey čas na uzdravenie. Vyhnúť sa znovu a znovu modriny oblasť, pretože to môže mať mýto na koži a môžu tiež niekedy fatálne.

41. Preparáty hickeys

Ak niektorý z vyššie uvedených metód nemohol liečiť svoje hickeys a sú stále spôsobuje bolesť, potom si môžete vziať lieky, ako je acetaminofén (paracetamol), aspirín, Excedrin, ibuprofén (Advil, Motrin), alebo Naproxen (alevo) získať úľavu od bolesti a urýchlenie hojenia.

A. Aspirín

Aspirín je protizápalový liek. Je to dobré pre liečbu Hickey, pretože otupuje bolesť a udržuje krvné doštičky zachytávaniu. Tým sa znižuje krvnú zrazeninu a uľahčuje tok podkožné krvi (krvi tesne pod kožu).

B. Očné kvapky

Zvyčajne, očné kvapky sa používajú, aby sa znížilo začervenanie v očiach. Avšak, oni môžu tiež urobiť to isté na podráždené oblasti kože, ako Hickey. Aktívne zložky v očných kvapkách pracovať na zníženie začervenanie a opuch Hickey.

Ako použiť

1. Squeeze niekoľko kvapiek z očné kvapky na Hickey ju úplne zakryť. Možno budete musieť ľahnúť, takže kvapky nemajú zísť. 2. Nech sedieť po dobu jednej minúty a utrite vatovým tampónom alebo čistým uterákom. 3. Toto dvakrát až trikrát opakujte za deň.

C. Bromelain

Môžete si tiež vziať bromelain zdravotné doplnky pre rýchlejšiu obnovu lásky uhryznutie. Pred prijatím akýchkoľvek doplnkov, aby sa zbaviť Hickey poraďte sa so svojím lekárom.

D. Vitamín K krém

Vitamín K krémy sú účinné pri absorpcii krvných zrazenín, a tiež prispieť k zníženiu začervenanie.

Ako použiť

Môžete si kúpiť vitamín K krém z lekárne. Vezmite malé množstvo krému na ukazováku a jemne aplikovať na postihnutú oblasť. Netlačte alebo masáž. Urobte to dvakrát až trikrát za deň.

E. Excedrin

Excedrin pomáha na riedenie krvi, bráni ďalšiemu zrážaniu krvi, a zlepšuje krvný obeh.

F. Vitamín E doplnky

Vitamín E doplnky pomôcť opraviť rozbité kapilár a kožného tkaniva v okolí postihnutej oblasti. Ešte sa poradiť so svojím lekárom, než začnete vitamín E doplnkov.

G. Príprava H

Protizápalové vlastnosť prípravy H činí užitočné pri liečbe undereye tmavé kruhy, nafúknuté oči, modriny, a vnútorné rany. Práve to je dôvod, prečo Príprava H je tiež účinný pri liečení Hickey. To znižuje zafarbenie a bolestivosť v žiadnom momente vôbec.

Ako použiť

Použiť Príprava H krém alebo gél na postihnuté miesto a nechá sa na dobu 15 minút. Urobte to dvakrát až trikrát denne.

H. Jód Solution

Jód sa používa po stáročia na liečbu rany a modriny. To môže byť tiež použité na liečbu hickeys. Použitie nízke koncentrácie jódu, pretože vyššie koncentrácie môžu mať jedovatý účinok.

I. Arnica Salve

Masť pomáha znížiť modriny a opuchy. Arnica pomáha liečiť kožné tkanivá a opravovať rozbité kapilár, čo je dôvod, prečo je široko používaný ako sa zbaviť hickeys rýchlo.

Poznámka: Nezabudnite sa poradiť s lekárom alebo zdravotnou poskytovateľa pred prijatím nejaké lieky poznať správne dávkovanie pre vaše telo.

Späť na obsah

B. Hickey - Časti ľudského tela

Hickey môže tvoriť na ktorejkoľvek časti tela, ktorý bol odsávaný alebo uhryznutie. Časti tela, kde sa milostné uhryznutie zvyčajne uvedené sú:

⦁ Neck ⦁ Lip ⦁ Chest ⦁ ARM ⦁ Face ⦁ bradu ⦁ žalúdka ⦁ stehien ⦁ ucha alebo ušný lalôčik ⦁ Back ⦁ Hip

Späť na obsah

C. Ako pokryť / skryť Hickey

Neexistuje žiadny okamžitý fix, ktorý robí Hickey zmizne, a to môže byť naozaj nepríjemné, keď máte dôležitú udalosť navštevovať právo potom, čo sa objavil Hickey. Tu sú niektoré okamžité opravy, ktoré by mohli prísť vhod, keď budete musieť skryť Hickey na pár hodín.

1. Make-up

Make-up je jedným z najstarších, najobvyklejší a asi najjednoduchšie trik, ako sa zbaviť škvŕn. Takže, prečo nie použiť túto metódu skryť trápne Hickey? Môžete použiť akúkoľvek formu make-up produktov, či už sa jedná o primer alebo nadácie, ale zaistiť, že to nespôsobí podráždenie poranenej oblasti. Tu je niekoľko make-up kroky, ako zakryť Hickey.

Čo potrebuješ

⦁ Primer ⦁ korektor ⦁ nadácie ⦁ priesvitné sypký prášok ⦁ Make-up štetec alebo špongia

Ako použiť

 1. Pat na make-up náter, ako je Topshop krása airbrush Primer, nad oblasťou pre extra výdrž.
 2. Ďalej DAB korektor najbližšie k pokožke a Hickey farby.

Tip: Vyberte si zelený korektor, ak váš Hickey je fialovej farby - skúste Maybelline New York Cover Stick Concealer zelene. Ak vaše láska značky sú žlté alebo zelené, odporúčame Bobbi Brown Corrector.

 1. Potom, čo urobil, uistite sa, že si vyberiete dobrý základ a rýchlo použiť ju s prstom zakryť. Skúste Max Factor All Day Bezchybné 3-in - 1 Foundation. Uistite sa, že ste to správne miešať. Môžete tiež použiť kefu alebo špongiu, aby sa zabránilo linky na poranenej oblasti.
 2. Dokončiť ho stlačením sypký prášok priamo na základu ju nastaviť. Odporúčame Mineral Power úprava Veil Translucent Loose Powder.

2. Bandaid

-Li make-up nie je vašej oblasti odborných znalostí, potom len dať náplasť na Hickey a vinu tuláka pupienok, ak niekto spýta.

3. Kryt s šatkou

Šatka je jedným z najlepších doplnkov, ktoré môžete použiť, aby skryť Hickey. Len uistite sa, že ju nosí v pravom sezóne. Nechcete, aby sa ešte viac upozorniť na seba tým, že nosí šatku v špičkách rokmi.

4. Kryt s vlasmi

Pre ženy, ktoré majú dlhé vlasy a používajú vaše vlasy skryť milostný sústo je najjednoduchšia cesta, aby prijali. Len aby sa vaše vlasy otvorené a udržať silné oddiely z nej v prednej časti. Uistite sa, že vaše vlasy je na svojom mieste po celý deň a pokrývajú Hickey.

4. Wear golierikom Blúzka

To je jeden z najjednoduchších a najlepších spôsobov, ako zakryť Hickey a vyhnúť sa všetkým rozpaky. S golierom blúzky sú trendy, šikovný, a vhodné pre kancelárie.

5. Dať čas na uzdravenie

Čas lieči všetko, a to platí aj pre hickeys rovnako. Niekedy hickeys sú jednoducho príliš tvrdohlavý ísť preč za jeden deň alebo za menej ako jeden deň. Nepanikár. Počkať na to. To je to najlepšie, čo môžete urobiť, aby sa zbaviť Hickey, keď nič iné nefunguje.

Späť na obsah

D. Hickey Looking Rash

Vyrážky, ktoré vyzerajú veľmi podobne ako milostné uhryznutie môže vyvinúť na rôznych častiach tela. Môžu alebo nemusia svrbieť. Súhlasu lekára sa odporúča v takej situácii, pretože tieto vyrážky môže indikovať podkladové problémy v krvi súvisiace.

Späť na obsah

E. Do hickeys Hurt

Hickey je technicky modrina. Takže, áno, to by mohlo zraniť po tom, čo ste dostal jeden. Krvné cievy pod kožu praskla, a keď sa dotknete postihnutú oblasť, mohlo by to spôsobiť bolesť. Avšak, niektorí ľudia sa nemusia zaznamenať žiadnu bolesť. V každom prípade buďte opatrní, ak používate niektorý z uvedených spôsobov, ako sa zbaviť jedného.

Poraďte sa s lekárom v prípade, že bolesť sa stáva trvalý a neznesiteľné.

Späť na obsah

F. Ako dlho trvá Hickey Last

Hickey zvyčajne trvá kdekoľvek medzi piatimi až 12 dní, ak sa nelieči. Táto doba závisí od závažnosti Hickey, a môže byť dlhšia v prípade veľmi závažné Hickey známky, alebo ak máte veľmi citlivú pokožku. Zjednodušene povedané, škody spôsobené na koži a ciev musí byť opravené, a to opravy kapacita závisí na človeka k človeku.

Môžete pomôcť svoje telo liečiť a zbaviť Hickey rýchlejšie pomocou jednej z mnohých spôsobov uvedených vyššie. Avšak, v prípade, že Hickey sa nehojí a pretrváva po dlhšiu dobu, to môže znamenať nedostatok železa. Poraďte so svojím lekárom a brať predpísané lieky na liečbu nedostatku železa a liečiť svoju Hickey.

Späť na obsah

G. Bad hickeys a nebezpečenstvo

Hoci by sa mohlo zdať hickeys nevinné vedľajší účinok "dobrých časoch" so svojím partnerom, je to vždy lepšie byť trochu opatrný.

⦁ hickeys môžu zanechať jazvy na ľudí so svetlou pleťou. Hoci toto nie je ten prípad zakaždým spravodlivý pleťou osoba dostane Hickey, je vysoko pravdepodobné.

⦁ V prípadoch, kedy je hryzenie zapojených do procesu dáva Hickey, buďte opatrní, pretože orálny herpes môže byť zmluvne prostredníctvom tohto. Zdržia akékoľvek sexuálnej aktivity, ak váš partner má ústnej herpes.

⦁ Tam bol tiež o ojedinelý prípad v roku 2017, kedy bol zaznamenaný žena na Novom Zélande k mŕtvici kvôli Hickey, a to paralyzovaný jej paže.

Späť na obsah

Symptómy hickeys

Keď niekto hryzie, pobozká tvrdé, alebo agresívne saje niečí telo, krvných ciev pod prasknutie povrchu kože a spôsobiť čierno-modrú značku. To má za následok okamžité opuchy a krvné zrazeniny (typ hematómu) v postihnutej oblasti. Kým hryzenie môže byť súčasťou dať Hickey, sania je dostatočné k prasknutiu drobných povrchových ciev v koži.

Nedovoľte, aby naši Pozor vystrašiť a udržať si od teší čas so svojím partnerom. Teraz, keď viete, ako skryť Hickey, čo čakáte na ňu? Skúste niektorý z našich domáce opravné prostriedky a zbaviť Hickey rýchlejšie, než si predstavoval.

Dúfam, že sa vám páčil tento príspevok! Ak máte nejaké návrhy, prosím, neváhajte a napíšte nám komentovanie nižšie.

load...