Noviny

10 najlepších kurzov aerobiku v meste Chandigarh

10 najlepších kurzov aerobiku v meste Chandigarh

Mali ste niekedy chceli, aby sa stala štíhla a fit, ale nenávidel tie nudné rutiny a únavné cvičenia? Premýšľali ste niekedy, či existuje nejaký iný spôsob, ako sa dostať, že dokonalé telo s nutnou dávkou zábavy taky? Potom aerobik je to, čo by ste mali byť pri pohľade na!

Chandigarh je jeden z Indie je najkrajšie plánované miest. Nachádza sa v severnej Indii, miesto je domovom pre niektoré ultra moderné športové a fitnes centra.

Poďme sa pozrieť na niektoré z top zárez aerobiku v Chandigarh. Hádaj čo? Sú to naozaj prvotriedny!

1. Leena Mogro je Fitness:

Mumbai založené fitness tréner Leena Mogro začala jej výcvikové stredisko v Khar, Bombaj, než sa rozšírila jej dosah. Ona má vyškolené Madhuri Dixit, John Abraham a mnoho ďalších pozoruhodných mien. Ona vlastní a prevádzkuje jednu z najväčších aerobiku v Chandigarh. Jej tréning Fitness okruh je kombinácia vysokej intenzity aerobik a cvičenie so záťažou na cieľ spaľovanie tukov, budovanie svalov a kondíciu srdca a pľúc.

load...

Tréningový okruh sa skladá z nastavenia sériu cvičení (všetko v rozmedzí 10 - 20 cvičenie), pričom každé cvičenie sa skladá z 2 - 3 rutiny.

Adresa: SCO 62 až 63, Sector 8C, Madhya Marg, Chandigarh.

Tel: 0172 507 6490/507 6491

2. Aerobic Mania:

Miestny chlapec Vishal Thukral pôsobí Aerobic mánia, pretože posledných 17 rokov. Netreba hovoriť, že si vybudoval celkom reputáciu pre seba. Vishal zasvätil svoj život kondičné cvičenia a aerobiku, a špecializuje sa v kroku a podlahových aerobiku.

load...

Adresa: Exotica telocvičňa sektore 16, Chandigarh.

Tel: 0172-2620010, 919814015060

3. Strojovne:

Podľa majiteľov, strojovne zdôrazňuje potrebu premeny energie do pohybu, výroby a kreativity. Je to state-of-the-art zariadenia s energickou atmosféru. Na rozdiel od aerobiku, kurzy sú ponúkané v jazzu, súdobej, hip-hop, brušné tance, breakdance, street jazz, Bollywood, a Bhangra.

Adresa: SCO 62 až 63, Sector 8 C, Madhya Marg, Chandigarh.

Tel: 099882 24404

4. Posilňovňa Kardio Aerobic:

Gym Cardio Aerobik je ďalší populárny voľbou pre milovníkov aerobiku a začiatočníkov podobne. Nachádza sa v nádhernom sektore 37, to je vyhľadávaným miestom pre ľudí, ktorí chcú naučiť alebo oprášiť svoje aeróbne schopnosti.

Adresa: Sector 38-C, SCO 90, Sector 37-C, Chandigarh.

Tel: 098151 03636

5. Telo Zone:

Telo Zone je premier fitness club and Spa v meste Chandigarh. To bolo v prevádzke už o niečo viac ako desať rokov a je známy pre svoje dokonale navrhnutých interiérov, state-of-the-art zariadenia, expert a veľmi skúsení a Priateľské tréneri. Je to jeden z najviac dobre zásobené telocviční v meste.

Telo Zone ponúka aerobik, skupinové fitness, Bhangra, hip-hop, brušné tance a salsy. Kúpele a jacuzzi zariadenia sú k dispozícii všetkým členom. Nachádza sa v drzá Sector 9 trhom Madhya Marg, je to ideálny klub pre väčšinu obyvateľov mesta.

Adresa: SCO 183-187, druhé poschodie, v blízkosti Grewal Eye Institute, Chandigarh.

Tel: 0172 - 5.077.778, 5.007.441

6. Rockstar akadémie tanca, herectva, aerobiku a jogy:

Rockstar Academy of Dance, herectvo, aerobik & Jóga je jedným z najväčších ústavov pre aerobiku v Chandigarh. Väčšina inštruktorov sú choreografi so sídlom v Bombaji. Akadémia povzbudzuje svojich študentov, aby hrať na javisku a usporadúva mega tanečnej súťaže raz za štvrťrok.

Tanečné formy učil Rockstar akadémie patrí salsu, hip-hop, Bhangra, break dance, indický, klasický western, freestyle dance party, zamykanie a praskanie, jazz a jive.

Poskytuje tiež kurzy na Hudobné aerobik, herectvo a modelovanie.

Adresa: Aksips - 45 sec - 45 / A, Chandigarh.

Tel: 9988864849, 7696064849

To sú niektoré z najlepších aeróbnych tried v Chandigarh. Dúfame, že čítate tento článok vás vytáča jedno z čísel vyššie uvedených! Zdieľajte tento článok s priateľmi a rodinou. Aby nám povedali, čo si myslíte, zanechať komentár nižšie!

load...