Noviny

Top 10 zdravej výživy v Bangalore

Top 10 zdravej výživy v Bangalore

Slávne celebrity raz citovaný, "Starajte sa o svoje telo; to je tá jediná, ktorú máte a budete žiť v ňom. "To cituje zhŕňa, že je potrebné na hodinu. Sme v zhone po celú dobu. Požadujeme pohodlie a potrebu robiť veci rýchlo. To je miesto, kde fast food kroky. S obmedzenú dobu, často sa obrátiť na reštauráciu pre naše jedlá. Reštaurácia jedlo je lákavé, ale prináša so sebou, že ďalšie oleja, tuku a korenia. Môžeme sa rozhodnúť pre zdravšie voľby, keď jej von.

Top 10 zdravé potraviny spojov v Bangalore:

Ak ste na vyhliadkovú pre spoje, ktoré poskytujú zdravé a výživné jedlo v Bangalore, pozrite sa na tento zoznam. Tieto jesť spoje v Bangalore ponúkajú najlepšie organické, vegan a zdravých potravín.

1. Zdravie Zingo:

Našťastie zdravé jedlo nemusí chutiť zlé. Tento spoločný zaslúži aspoň neformálne návštevu od vás. Získate závislý na celý koncept zdravého ešte lahodné jedlo. Môžete sa rozhodnúť pre raňajky, jedla a nápojov spolu s ďalšími možnosťami. Má výživový riadené menu s obmedzenými možnosťami, ale podáva jedlo s kvalitou. Slúži tiež Paratha, hamburger, rozprávanie a zeleniny Thalis. Ich idlis sú vyrobené z organického ryže.

load...

Adresa: Zelená Glen rozvrhnutie, blízko HDFC Bank, Bellandur, Bangalore.

Telefón: +91 9019234758

2. Mrkva Zdravé kuchynské:

Mrkva bola prijímanie nadšené kritiky. Môžete si vybrať, cestoviny a pizzu na výber z jedálneho lístka. Ich formou bufetu je dobrá voľba so zeleninou a Rotis. Jedlo je vegan. Ich jedlo príprava vyhýba smaženie a prebytočný olej. Korenie sú pekne dané taky. Majú polievok, šalátov a džúsov. Môžete sa rozhodnúť pre thajskú arašidovou šalát, mrkva a červená repa grilované tofu, hodil zeleninu a kapustu rožky plnené ryžou.

load...

Ich ponuka dezert nezahŕňa vajcia a mlieko. Káva s príchuťou panna cotta a ananás koláč sú v ponuke. Uhasiť smäd, môžete sa tiež rozhodnúť pre sójové cmar, paradajkovú-melón na báze šťavy a masala chai uzavrel s sójové mlieko.

Adresa: 607, Ground a 1. Poschodie, 80 Feet Road, 6th blokov, Koramangala, Bangalore.

Telefón: +91 9845922368

3. Yoga dom Cafe:

To sa nachádza v rezidenčnej lokalite v blízkosti Indiranagar BDA. Priestory sú dom premenil v joge dome a kaviareň. Ich špecialitou je surové šťavy. Rozhodnúť sa pre jogu domu kaviarne na pokojnom a upokojujúcu atmosféru.

Adresa: 89, 11. Kríž, 60 Feet Road, Near BDA Complex, Indiranagar, Bangalore.

Telefón: 080 61344768

4. Booster džús:

To zasiahne miesto pre všetky vaše potreby smäd. Beat tepla s džúsy, koktaily a zábery. Rozhodnúť pre Tropical Tornado smoothie uzavrel s hroznovým, jahody, banány, mango a jogurt. Môžete si tiež dopriať listovú zeleninu výstrely.

Adresa: 3. Poschodie, Lifestyle, Adarsh ​​Opus, Austin Town, Richmond Road, Bangalore.

Telefón: 080 41321823

5. Vaathsalya Millet Cafe:

Táto reštaurácia ponúka prst lízanie, chutné biopotraviny. Sa rozhodnú pre rajamudi ryže Dosa a ber vlašský roti. Indické sladkosti vrátane tých vykonaných s Ragim zaokrúhliť svoj zdravé jedlo.

Adresa: 277, 15. Kríž, Outer Ring Road, 5. Etapa, JP Nagar, Bangalore.

Telefón: +91 9449810272

6.Lumiere Organic Reštaurácia:

V reštaurácii sa používa iba 100% organických zložiek. Ich naprostá menu obsahuje kuracie polievka a tyčinky. K dispozícii je bufet jedlo, kde môžete jesť, čo hrdlo ráči, pretože všetky pokrmy sú ľahké a ekologické. V ponuke sú - Paneer tikka, Dal a karfiol subjis medzi ostatnými. Mäsožravce môže tiesňava na vajec Benedikt kuracie šťavou a biryani. Zhrnieme si jedlo so svojimi luxusnými dezerty, ako je pečivo a koláče.

Adresa: 27-7, Sri Kote Ashirwad Towers, Outer Ring Road, Dodda Nakkundi, Near Total Mall, Marathahalli, Bangalore.

Telefón: 080 61344959

7. In The Pink Organic Bazaar & Restaurant:

Tento spoj je známy pre svoje organické šírenie a štýlové prostredie. Má pripojené úložisko pre všetky vaše ekologické potreby. Rozhodnúť sa pre zeleniny Tandoori tanier, Paneer maslo masala a zeleniny biryani. Ich Paneer tikka, Hara Bharat kebab a tandoori gobhi sú tiež dobre pripravené a potešenie pre chuťové poháriky.

Adresa: 93, 6. Cross, NS Palya, doláre Colony, druhá etapa, BTM Layout, Off Bannerghatta Road, Bangalore.

Telefón: +91 9945001003, +91 9845168462

8. Tantraa // Organic Hand pečenia:

Zdravé pečenie kĺb je rajom pre každého s sladké. Existujú inovatívne koláče na ponuke. Ochutnajte chrumkavé moong Dal a oranžovej mandľové koláčiky. Pekáreň kanvy von magický rad 10 plus odrôd košíčky - jedlo v sebe. A musí pre každý dezert fanúšik!

Adresa: 2. Stupeň, Indiranagar, Bangalore.

Telefón: +91 9731244600

9. Vajcia z výroby:

Ide o koncept reštaurácie. Musíte to skúsiť veriť, rozmanitosť a kvalitu svojich prípravkov. Vaječné prípravky poskytujú bielkoviny spolu s radom vitamínov a minerálov. Odroda je závratná. Vyberte si zo širokej škály omeliet, parathas, Frittatas, zákuskov a krémov.

Adresa: Ground Floor, biely dom, St. Marks Road, Bangalore.

Telefón: 080 42110041

10. Šťava Junction:

Šťavy strašiť, bude to poskytnúť vám s vašou nutričnou kvóty zeleniny a ovocných štiav. Ponúkajú sezónne a zmiešané šťavy. Okrem toho ponúkajú aj bez cukru šťavy. Skúste to pre úliatbu oprava.

Adresa: 22, St.Mark je Road, MG Road, Bangalore.

Telefón: 080 22109112, 080 42110026

Nabudúce sa bodavá bolesť z hladu sa trafil, rozhodnúť sa pre jeden z týchto zdravých a najlepších stravovacích spoje v Bangalore viny bez odpustkov.

Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti v potravinárskych kĺby v Bangalore u nás v sekcii komentáre.

load...