Noviny

Top 10 japonské tetovanie

Top 10 japonské tetovanie

Japansese tetovanie sú jedinečné, lebo znamenajú svojou bohatou kultúrou a históriou. Tieto nuansy v západných tetovanie sú naozaj ťažké nájsť.

Navyše je tu otázka vyberanie jedinečný dizajn vždy bude! Japonský tetovanie je niečo, čo bude hrdý na zobrazenie.

Japonské Tetovanie:

Japonské tetovanie sú tiež nazývané Irezumi. Sú to umelecké, s bohatými žiarivými farbami, ktoré zobrazujú ich orientálne dedičstva a korene. Sú meniť vzorov, tvarov a veľkostí a rozsahom z rôznych obrazov a kaligrafie. Paleta je väčšinou založený v čiernej alebo červenej farbe. Nižšie sú uvedené zoznam niektorých unikátnych japonské tetovanie človek môže naraziť:

load...

1. Bociany tetovanie:

Jedná sa o krásny tetovanie zobrazujúci dve japonské bocianov zobrazené v tradičným spôsobom. Jeden bocian spočíva na zemi, zatiaľ čo druhá znášanie dole k nej z výšky. Bociany sú uvedené v čiernej farby, s modrým atramentom pre perie a žltá pre textúry, a hlava je namaľovaná červená.

2. Geisha Tetovanie:

Toto tetovanie znázorňuje gejša v hodvábnej róbe, obľúbený obraz japonskej kultúry. The Geisha je uvedený v bohatých gaštanových róbach, ktoré sú lemované zlatom na okrajoch, so zlatým povrazom, ktorý zviaže pri páse. Ona má na sebe zodpovedajúce čelenku v hnedej a zlatej, a stojí proti veľkého modrého lotosu. Čierna a biela mračná sú uvedené za hlavu. Výraz v tvári je jedným z prekvapení a inkvizície.

3. Samurai Tattoo:

Toto tetovanie znázorňuje Samuraj, čo je suma, ktorá je v samom centre japonskej kultúry. Samuraj je vidieť v červených róbach lemovaných na okrajoch so zeleným vyšívaním, zviazaný v páse so zlatým lanom. On je zvieral meč, ktorý má škvrny od krvi na neho a on je videný sa ponoriť do niečoho. Díva sa rozzúrený, jeho tmavé vlasy lietania. Rúti sa obrie rybu, ktorej silueta môžu byť vyrobené z matne.

load...

4. Ryby s Lotus tetovanie:

Ryby alebo ryby, je v samotnom srdci japonského symbolizmu, spolu s ružovým lotosu. Sú opakujúce sa obrázky v japonskej umení. Toto tetovanie zobrazuje veľké šupinaté ryby, maľované v oranžovej farbe, pohybujúce sa rýchlo po oblohe modrý vlniek, cez lôžko ružové sedmokrásky. Veľký ružový lotus lemuje ho na jednej strane.

5. Sprievodca Samurai Tattoo:

Toto tetovanie znázorňuje starobylú Sprievodca samuraja, sedí v pohotovosti držanie tela. Tetovanie je čierna a biela, s výnimkou samuraja tvár, ktorý je namaľovaná červená pre kontrast. Samuraj je stará, s dlhým bielou bradou ako väčšina sprievodcov. On má na sebe brnenie a nesie kopije. Je obklopený nahnevaných sivými mrakmi.

6. Bamboo s Kaligrafie Tattoo:

Bamboo je najčastejšou obrázok spojený s japonským umením. Toto tetovanie je čierna a biela. To líči bambusové kríky a japonské znaky sú zapísané ako kaligrafie na boku. Niektoré červené znaky sú k dispozícii na každej strane kontrastu.

7. Lotus na vlnách Tetovanie:

Toto tetovanie je v čiernej a bielej s šedým tieňovaním. To líči búrlivé more s vlnami na krúžky a veľké lotosov plávajúce na tom, sprevádzaných sedmokrásky a ďalších drobných kvietkov. Tetovanie je umelecké a maškrtu.

8. Mačky Tetovanie:

Japonský posadnutosť s mačkami je dobre známe, takže tetovanie je len možno očakávať na ne. To je smiešny tetovania, ktorý ukazuje mačku s čierny kabát zdobia efektné červené kvety, držal štetec, zatiaľ čo biela mačka leží pri nohách. Prvá mačka je pomocou štetca maľovať čierne tigrie pruhy na druhú mačku, ktorá je biela.

9. Dragon tetovanie:

Toto tetovanie je tradičný a orientálne. Ukazuje drak so žltými démonov očami a katarálnej horúčky oviec, so žltou slučku okolo krku. V pozadí sa skladá z čiernej a bielej abstraktné vzory.

10. Lucerna na strom s motýľmi tetovanie:

Toto tetovanie je čierne a biele s červeným pozadím. Ukazuje starobylá lampáš na vetve stromu, ktorého svetlo láka motýle a farby na oblohe červené. Je jasné, či hľadáte inšpiráciu z dávnej histórie, tento žáner je to, čo by ste mali vyzdvihnúť! Ktorý z nich sa stala tvoju obľúbenou? Ešte nám zanechajte komentár!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...