Noviny

Top 10 Celebrity Obchodná žena

Top 10 Celebrity Obchodná žena

Príslovie "krása s mozgom" je skutočne oprávnené ako indických žien dnes sú na rovnakej úrovni s mužmi vo všetkých oblastiach života. Tieto podnikaví ženy zohrávajú kľúčovú úlohu pri vytváraní konštruktívnej a pozitívny obraz našej krajiny na celom svete. Ženy podnikateľky vďaka ich nasadenie a tvrdú prácu získal už niekoľko ocenení a vziať svoje podnikanie na novú úroveň. Tieto ženy nie sú obdivované len pre svoje obchodné zručnosti, ale tiež cenené pre ich dobrý vzhľad. Nižšie sú uvedené top 10 celebrity podnikania žien v Indii, ktorí majú vyrezávané výklenok pre seba vo svojich odboroch.

1. Kiran Mazumdar Shaw:

Predseda a MD Biocon, Dr Kiran Mazumdar Shaw je silnú vôľu dáma známa svojimi neobvyklými voľby. Jej silné odhodlanie viedlo túto malú firmu, aby sa stal jedným z najväčších biotechnologických podnikov. Ona tiež zaradí do zoznamu najbohatších žien v Indii.

2. Chanda Kocchar:

Chanda Kocchar je CEO a MD ICICI bánk a je na 20. Mieste na Forbes, sveta zoznamu 100 najmocnejších žien '. Jej tvrdá práca má vreciach jej hrsť ocenenie ako Rising Star Award, Business Woman of the Year 2005, Retail Bankár roka 2004 a Excellence v oblasti retailového bankovníctva Award.

load...

3. Shahnaz Husain:

Shahnaz Husain je prominentný meno v indickom kozmetickom priemysle. Kozmetická spoločnosť pod jej menom, Shahnaz Husain herbáre 'ponúka viac ako 400 kozmetických produktov pod jeho práporom globálneho obratu 100 miliónov dolárov.

4. Naina Lal Kidwai:

Ako vedúci krajiny HSBC, Naina Lal Kidwai zohráva kľúčovú úlohu pri sledovaní funkcie a služby tejto banky po celú dobu svojej kariéry. Bola prvou ženou do čela medzinárodnej banka, prvý Indka vyštudovať Harvard Business School a tiež prvá žena pracovník PWC v Indii.

5. Vinita Bali:

Vinita Bali je MD Britannia Industries. Táto dáma so svojím pevným odhodlaním prijal podnik na novú úroveň a zisky boli od tej doby si vzala poplatok na dvojnásobok.

load...

6. Swati Piramal:

Dr Swati Piramal je riaditeľ svetoznámeho Piramal Healthcare. Spoločne so svojím manželom, keď začal podnikať od nuly a cez ich spoločné úsilie postavila ju do veľkého farmaceutického obra. Swati Piramal je lekár sám a verejného zdravia absolvent z Harvard University.

7. Ayesha Thapar:

Dcérou firemné obrie Vikram Thapar, Ayesha Thapar je nástupcom indického mesta Properties sro Táto spoločnosť je realitný krídlo známeho Thapar Group. Ayesha Thapar je vyštudoval ekonómiu Wellesley College v Bostone. Ona označil svoju prítomnosť v prijímaní inovačných a rôzne podnikateľské nápady a pohľady. Nimaya je NGO začal ju, že pracuje pre posilnenie postavenia žien.

8. Shikha Sharma:

Shikha Sharma je MD a generálny riaditeľ spoločnosti Axis Bank. Jej obchodné znalosti a zručnosti vzali Axis Bank na novú úroveň a pod jej vedením. Banka bola svedkom 27% zvýšenie štvrťročné každý rok do júna 2017. Ona bola kedysi na rovnakej úrovni s Chanda Kochhar na pozíciu CEO v ICICI Bank. Hoci ona stratila toto postavenie, ona bola významným zakladajúcim členom retailového bankovníctva ICICI a osobných finančných služieb.

9. Ekta Kapoor:

Skvele známy ako, televízne kráľovná ', Ekta Kapoor je zakladateľ a kreatívny riaditeľ najpopulárnejší produkčnej spoločnosti, Balaji telefilms Ltd. Väčšina z televíznych seriálov v rámci tohto výrobného domu zažili rekordný TRP a zmenil tvár indického televízia. Po jej úspešnom stint v televíznom priemysle, Ekta je teraz záujem vyrábať špecializované filmy pod jej hlavičkou.

10. Mallika Srinivasan:

Mallika Srinivasan vyrezal meno pre seba v mužskej dominuje priemysel. Ona je predseda a CEO traktory a poľnohospodárske stroje a zariadenia (TAFE). Absolventka z Wharton School, Mallika prijal TAFE zaradiť sa medzi prvými tromi spoločnosťami traktora. Tieto ženy podnikatelia robili to veľké a sú inšpiráciou pre mnoho ľudí v Indii. Urobili Indie hrdí a ich úspech je výsledkom ich tvrdú prácu, silnej vôle a obete.

load...